Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
mirettim, svadbu mame v PO v dekaci tani, urcite chod, su tam sikovne vsetky baby, nebudes lutovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danu, diky za odporucanie :-)
Odpovedať
nemas zaco ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danu, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko danka tak co ako si pokrocila s tym srdcom? vcera som bola rozdavat este par oznameni...
Odpovedať
srdce uz ma tvar, len este par vrstiev musim urobit, tak to musim robit s prestavkami, aby to zaschlo... a odrotovat to, na to kupim len nejaku bielu latku na ozobenie a dam tie kraaasne zelene orchidey co som kupila vcera x-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka a vies ako je podium a pod podio co das? ja tam nieco chcem dat aby to nebolo take prazdne...
Odpovedať
ja tam dam max. balony, lebo tam bude miesto na tancovanie, tak podla mna tam je zbytocne nieco davat...alebo snad nejake umele kvety este...ale nic velke =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie pod podio ako priestor ale na to drevo co tvori podium :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tani vsimla som si ze mas srdcia z pernikov vo fotoalbume, ja neviem kde dam ich zrobit bo som nenasla v PO na nete nic take.... =-)
Odpovedať
jaaaaj, tak co som videla na par svadbach, tak tam davaju nejaku "latku" vo farbe vyzdoby, na niekolkych miestach pridvyhnutu, tvori to take vlnky...podla mna krepaky sa uz nehodia :-N
Odpovedať
mirka a keby si sa spytala cukrarky v ruskej ci nerobi take?bo sa mi daco mari ze kedysi niekto nieco spominal, ale neviem naisto....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mirka, ahoj. To som skopcila od jednej kocky z albumu, bohuzial uz nepamatam od ktorej Vobec si nikoho nenasla kto by to robil v okoli PO?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rozmyslala ze z kartonu spravit 2 srdcia a obalit ich latkou alebo zafarbit a nejako ich upravit a staci aby to nebolo predzabane ale zasa prazdne to tam nechcem nechat len nieco decentne... 8-)
Odpovedať
mirka, tiez dobry napad ;-) pisala mi spoluziacka, bude mat babatko x-) teda uz mali termin 9.8 ale akosi sa mu nechce von, a sranda je ze presne 9.8 minuleho roku sa brali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jejejeje zlatuckeeeee ja som bola akurat zo zuzkou tak som sa odmlcala :-D a to dajako doktor nic nerobi tej tvojej spoluziacke sak to uz riadne po termine ma...
Odpovedať
no tak neviem, dnes som s nou pisala, je doma...ale myslim ze doktori cakaju mozno tyzden,viac nie, potom uz beru aj ked sa nic nedeje.alebo jej zle vypocitali termin...ktovie...maly bude Oliver :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oliver je pekne meno, ale ja osobne by som ho dietatu nedala
Odpovedať
Profilova fotka
ja osobne tiez nie ale kazdy ma iny vkus....hlavne nech bude zdravucky....
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ved hlavne je to ze bude zdravy
Odpovedať
mne sa oliver paci, ale ak my budeme mat chlapca, tak bude po ockovi, uz teraz je rozhodnute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ak ja budem mat raz deti tak chlapec sa bude volat daniel a dievca bude laura
Odpovedať
Profilova fotka
jejejej uz deticky rozoberate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, ty ake mena das detom?
Odpovedať
Profilova fotka
:-N ti poviem ked budu na ceste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ;-)
Odpovedať
baby , myslite ze je vela 1200sk za swarovskeho set? =strieborna retiazka spriveskom, nausnice a prsten
Odpovedať
Profilova fotka
danka nieje to vela na swarovskeho set to vobec nieje vela.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak na swarovskeho to je vyborna cena ;-)
Odpovedať
lebo som si nasla v jednom zlatnictve taku peknu supravu, ktora by sa hodila aj k satam a vynosila by som ju aj potom dam do albumu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?