Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
danu, ty budes mat vyzdobu v travickovo zelenej farbe?
Odpovedať
no, hej, nieco v takom prevedeni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to bude zaujimavo vyzerat. Vacsinou ked vidim zelenu vyzdobu tak je to farbe zeleneho jablka. Nad inou farbou ste neuvazovali?
Odpovedať
no u mna je zelene jablko a travickova rovnaka takze nieco take.ale ma prist novy tovar do kastexu, tak snad tam nejaka pekna zelena bude 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ja som si tu travickovo zelenu predstava ako uplne tmavu
Odpovedať
nie nie, ja chcem svetlo zelenu, uz mam aj take menovky urobene, uz zohnat len cca 120 zelenych jablk :-N a dnes som kupila aj take umele orchidey na srdce, ani som neverila ze nejake zelene kvety najdem
Odpovedať
Profilova fotka
cize budes mat zive menovky. To je pekne. Mne sa tie jablka ako menovky velmi pacia :-)
Odpovedať
chcela som nieco ine ako klasicke prehnute karticky.trosku to bolo pracnejsie vystrihovat listocky, ale uz mam vsetky.este zhanam spendliky s vacsou hlavickou, najlepsie by boli biele, ale nasla som len farebne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
po galanterkach si nechodila, mozno by si take nasla
Odpovedať
nie, stacilo mi 2a pol hodiny v meste a radsej som isla domov
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes som bola v meste tiez 2 hodiny a bohato mi to stacilo. Vsade kopec ludi a z toho som bola na nervy
Odpovedať
ja tiez a teraz uz chodim do mesta iba ked nieco potrebujem.ale dnes som sa riadne buchla po vrecku :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
si si nieco kupila?
Odpovedať
okrem kvetov na vyzdobu som platila 200€ zalohu za spalnu :-S boze, teraz prachy lietaju hore dole :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, ja si pojdem niekedy nakupit nejake handy. Uz pomaly nemam co na seba. Isla som aj ku kadernicke, ze sa objednam na melir+strih, ale robi az na buduci tyzden. Takze niekedy v stredu sa budem na sekcov trepat znova
Odpovedať
no, presne, este som zabudla, bola som sa objednat u kozmeticky.
Odpovedať
Profilova fotka
musim ist na obocie, zasa ho mam zarastene. Ale akosi som na to zabudla
Odpovedať
ja si obocie robim sama a farbit ho nemusim, mam ho tmave akurat k vlasom.a este mam ist na skusku ucesu, ale to netusim kedy zorganizujem, ked este pomyslim, ze mi treba malovat izbu... |-| a prachy za maliara vyhodit nemienim, a teraz uz duplom nie.aj tak som si aj predtym malovala sama
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nikdy nemala odvahu trhat si obocie sama. Mihalnice som si dala farbit raz v zivote a povedala som nikdy viac. Kde mas kadernicku?
Odpovedať
ja ani mihalnice nefarbim, tiez mam dost tamve a aj celkom dlhe.na strednej sme mali spoluziacku co vsetkym v triede trhala obocie a robila to fakt dobre.ja na tenko netrham len upravim tvar, vela prace s tym nemam...a ked sme uz pri tom tak si ho idem vytrhat :-D kadernicku mam v IDE -zuzku vrablovu, cesala aj ikinku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky ja mam 4.9 skusku licenia :-D jejejej sa tesim jak mala a danka neviem ci maju aj travickovu ale zelena tam bola :-N ale ci travickova :-N to neviem...dnes som kupila sviecky a pierka pre druzbu a druzicku jujujujchu
Odpovedať
ja som dnes "kupila" polovicu spalne a umele kvety :-p ale podla vsetkeho vyzdoba bude z kastexu
Odpovedať
ahojte holky chcem sa vas spytať z akeho salonu mate šaty?(ak to nieje tajne:) :-)
Odpovedať
ja mam kupene a mirka ma z lifka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-N danka este si nezacala stresovat? sak uz to mas o chvilocku tu.... :-D
Odpovedať
princess ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danu, do idy sa chodi strihat kamoska a je velmi spokojna. Tak tam musim niekedy zajst aj ja :-)
Odpovedať
ja nestresujeeeeem, leharo kemping... 8-) :-D to len nasi stresuju a vymyslaju kadejake blbosti s ktorymi ma len rozculuju myslim ze to tak rychlo zbehne, ze sa ani stresovat neoplati :-p dobcek, ty mas spavu nemoc? =-) :-N :-p tani ja som bola spokojna ako ma tam ucesala a neni to od ruky, ze sa nemusim niekde trepat, mam to na meste
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...danulienkaaa...nic neboj...naozaj nebudes mat cas stresovat...ja som vlastne ani vobec nemala stres..uzivala som si to naplno...no a z mojho manzelika opadol stres az na konci svadby...chudacik, ten to prezival :-S ...ale v pohode...bolo uzasne. A kde mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
danu, ja chodim ku svojej az na sekcov. Chodim k nej uz 6 rokov a som s nou velmi spokojna. Ale musim zajst uz aj do tej Idy a otestovat to na vlastnych vlasoch :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?