Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
mne v pondelok nabehla posledna vyplata za jun+jul co som robila v ten agenture. Tak pojdem minut nejake eura :-)
Odpovedať
aj ja zajtra nieco miniem, asi si kupim nejaku handru na seba, uz ani nepamatam kedy som nieco kupovala, teda okrem veci na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som potrebovala par handier na seba, ale ja nemam nervy na chodenie po obchodoch
Odpovedať
ani ja, z duse to neznasam, a hlavne teraz ked konci letna sezona ako budu vsetko vypredavat a v obchodoch bude milon ludi 8-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
bola som v pondelok v maxe a vsade same zlavy a ten kopec ludi, no normalne som radsej odtial odisla lebo by ma asi na mieste porazilo
Odpovedať
ja uz mam odpor chodit do maxu, tam dokopy nic nieje :-| a kazdy sa tam len premavkuje hore dole ako po promenade....a dokopy nikto nic nekupi...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tam bola v pondelok az po 2 mesiacoch. Vobec tam nechodim, pre mna je to zo S III daleko. A ako hovoris, drahe obchody a ludia tam fakt nic nekupuju
Odpovedať
mozno tak 85% obchodov tam ma len handry, sem tam sa pritrafi ze kupis nieco poriadne a za priatelnu cenu
Odpovedať
Profilova fotka
to ano, ale poniektore obchody su riadne predrazene. Rada chodim do panta rhei na knihy. Bola som uz aj parkrat v tom kine ale vstupne je hrozne predrazene
Odpovedať
Profilova fotka
ja do maxu chodim na adidasky inak nic tam nemaju....
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...pravdu mas, dokopy tam nic nie je
Odpovedať
langose hotove a uz skoroaj zjedene...teda moja porcia :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja uz mam komplet kupene biele aj merunkove servitky... :-N
Odpovedať
a kde si kupovala?
Odpovedať
Profilova fotka
v hyperaku
Odpovedať
ahojte co je tu nove????? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska cca nic :-D
Odpovedať
ta uz vela viem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi ta miska ja ti viem povedat co nove :-N v podstate nic :-N ja cakam kedy dojdes
Odpovedať
cavte fesandy, uz sa pracuje na srdci,ruky mam lepkave..blee vcera som mala zachvat lenivosti, tak som nerobila nic :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danka, danka no ale podstastne je ze dnes ho robis :-p
Odpovedať
hej hej, len este musim pozhanat nejake pekne umele kvety, ale co som zatial pozerala, nic pekne som nenasla,vsetko take nejake "vyblednute"...a ruze velmi nechcem...ale ked nebude na vyber nic ine... :-|
Odpovedať
baby uz sa vam to krati co?????
Odpovedať
inac v dekaci sa dost smyka viete o tom?
Odpovedať
drobcek, hej krati :-N ja som bola minule na svadbe v dekaci, mne sa nesmykalo =-) ...celkom v pohode, aj stuzkovu sme tam mali... ja mam na svojich topankach na spodku vrubky, tak by som nemala pristat na zemi :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam nizke :-D tak sa snad nebude smykat...
Odpovedať
ja mam s 9cm opatkom, ale su velmi pohodlne, len si asi kupim aj nizke, ale to budem musiet davat skracovt saty, aby som ich velmi netahala po zemi, lebu su dlhe k tym 9cm :-N
Odpovedať
no, bola som sa dnes mrknut v kastexe a zistila som ze tam organza stoji 90sk/10m !!! inde teda riadne predrazuju ]-( ]-( ]-( a servitky 20ks necelych 9sk ale vstup a nakup tam je len na zivnostensky list :-| ale inak veeelmi vela dobrych veci je tam na vyzdobu
Odpovedať
Profilova fotka
danka ja mam servitky 50ks za 50centov :-D maju vypredaj v hyperaku :-p
Odpovedať
a maju aj travickovo zelene?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?