Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ja som si to "pozicala" z psgrafiky, ale ine navrhy som robila sama, ale tento postupil ;-) inak, ako sa mas a co porabas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som si myslela ze to mas z ps grafiky. Mne sa ich oznamka velmi pacia. Su take jednoduche a pritom pekne. Mam sa fajn a ty?
Odpovedať
vcelku vpohode, akurat sa tu babrem s menovkami :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kolko hosti budete mat? Ked pozeram, tak cas sa vam krati, mate to za 27 dni. Vtedy sa vydava aj moja spoluziacka zo zakladky
Odpovedať
no cca 120 +-, este neviem presne kto pride, kto nie, zajtra ideme pozyvat
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na takej jednej svadbe bola. Bolo nas cez 100 ale zabava bola super
Odpovedať
no, my sme velka rodina z oboch stran, a vsetci sa stretavame, takze sa neda niekoho jednoducho nepozvat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to chapem, takze budete mat veselo ;-)
Odpovedať
to hej, o tom nemam pochyb :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa budem tesit na tvoje zazitky :-)
Odpovedať
som zvedava ako to dopadne, hehe....ale ja by som uz mala najradsej po :-N aj tak -11 svadieb v priebehu roka je dost :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to ste mali tolko svadieb v rodine?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no, aj rodina , aj kamarati. ako som zacala minuleho roku v septembri, skonci sa to prvy oktobrovy vikend :-N
Odpovedať
Profilova fotka
waw, ja som uz dlho na ziadnej svadbe nebola. A uz by som aj na nejaku sla
Odpovedať
ja uz najblizsi rok nie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ty uz budes mat tych svadieb asi plne zuby, co?
Odpovedať
to mas pravdu...minuleho roku som bola na 3 v priebehu mesiaca |-|
Odpovedať
Profilova fotka
kazdy tyzden na jednej, dobre
Odpovedať
no, ale kolko to stoji penazi... :-S s holou ri*ou tam nepojdem a aj seba treba nejako dat do poriadku...uz som zacala podavat loto sem tam, mozno nieco vyhram :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu, ze to ide dost do penazi. Chces dat kvety, prip.nejaky dar. Seba musis obliect. Predsa nepojdes vo vreci a o ucese nehovorim. To tiez nieco stoji
Odpovedať
keby som mala kratke vlasy, tak si ich vyfukam aj sama doma, ale ja mam dlhe po lopatky,a huste, takze samovyroba nehozi...
Odpovedať
Profilova fotka
v tomto smere by som ja problem nemala, mam kratke vlasy. Takze by som ich iba vyfukala a bolo by. Ale so satami by bol problem. Nemam doma ziadne, musela by som ist pozicat
Odpovedať
ja uz mam, aj vcera som si dalsie kupila...ale dokym sa tie svadby nerozbehli som mala len zo stuzkovej a este jedny :-x :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam ani jedny. Ono mne sa ich ani neoplati kupovat. Na stuzkovu a imatrikulacny ples na VS som si bola pozicat zo salonu Erika a pozicovne s doplnkami ma vyslo v kazdom vyslo na 800 skk
Odpovedať
vcera som si kupila za 32e, posledny kus bol :-p a obleciem ich po redovom na svojej svadbe a este na jednu svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
akej su farby? Ja som zatazena na modru, takze ak sa raz budem vydavat tak popolnocky budu urcite svetlomodre
Odpovedať
no, neverila by si, ale su take duhove tyrkysovo modre...alá víla amálka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
waaw, to musi byt pekna farba :-)
Odpovedať
aj je, zapacili sa mi na prvy kuk ;-) niesu vsade rovnakej modrej, pekne sa prelína, ako dúha...a hlavne niesu satenove, to by som sa v nich uvarila, uz som hladala len take vzdusne, lahke, vrch je na ramienka, taky anticky styl x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ty budes kocka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?