Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
merilin...no, uz to mas blizko ;-)
Odpovedať
mirka neboj som ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska som rada, ze si all right tak mierne som mala obavicky....merlin daco mi hovor sak to katastrofalne ide rychlo a ja som dnes zistila ze musim znova na operaciu z rukou :-( tak ma to nepotesilo....tani celkom fajn ujde to a co ty co noveho?
Odpovedať
čaute baby, neviete niektorá poradiť dobrého zubára v Prešove? chcem si dať konečne do poriadku zúbky a predch. zubárka rada len vrtala a vrtala keď už bol kaz veľký a ťahala... tak každé odporúčanie/neodporúčanie poteší.... dík ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...zatial zijem. V piatok sa chystam na 4 dnovy vylet na Siravu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm tani neberies ma zo sebou?
Odpovedať
Profilova fotka
a chces ist?
Odpovedať
Profilova fotka
8-( isla by som ale fesi je na sluzobke a pride len na vikend a ide off a k tomu musim do prace hihi ale ja vtierka by som sla... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem ku rodine ( mamini 4 bratranci byvaju cca pri sebe ). Takze absolvujem vsetky navstevy. Chcem sa ist kupat do siravy. Nebola som tam 3 roky a tak uz je na case ich navstivit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi a nezabudni sa ist opalovat mas dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa rychlo opalim, takze s tymto problem mat nebudem. Nemam dovolenku ale nerobim od 7.7., ked som sa vratila z BA tak mi volali, ze sa nerobi cele prazdniny lebo je malo roboty. A dnes mi volali aby som prisla podpisat dohodu (lenze ja som taka leniva trepat sa tam, tak som sa vyhovorila ze som mimo PO). Pojdem ju podpisat bud v pondelok ked sa vratim alebo az v utorok. Nech cakaju
Odpovedať
Profilova fotka
sikulka :-p ja cakam druzicku ideme robit menovky hihi zajtra idem na plasticku chirurgiu ked sa mi bude chciet :-D ale poslala ma tam doktorka tak musim...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
naco ides na plasticku chirurgiu?
Odpovedať
Profilova fotka
bola som z rukou mala som tam hrcku a tlacila mi na nerv uz som s nou pomali nehybala a vratilo sa to takze to dost boli a na krku sa mi spravila tiez hrcka a doktorka nevedela co to presne je ze oni zrobia odber a budeme mat jasno uz sa tesim....
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, ja budem musiet ist na kozne. Chcem si dat vybrat znamienko z chrbta. Strasne mi zavadzia
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to na chirurgii robia....
Odpovedať
Profilova fotka
ale najprv si budem musiet nato nasetrit
Odpovedať
Profilova fotka
no staci ti 16eur :-D
Odpovedať
ahojte kocky, nepoznate nahodou tohto chlapika? http://2.bp.blogspot.com/_EJCO7fq3qMA... prosim IP
Odpovedať
Profilova fotka
a to je akoze co hihi hlada sa tento chlap, ale nie zartujem ja osobne nepoznam...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...dobre vediet :-) shaarka...toho nepoznam
Odpovedať
halo kde ste kto...? =-) =-) =-) mirka robis v piatok?
Odpovedať
a co je v piatok???????ide sa niekam???
Odpovedať
Profilova fotka
danka v piatok mam officka aj ty?
Odpovedať
mna kludne ignorujte :-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
miska nieeeeeeeeeeeeeeeee len este neviem sama co sa deje hihih
Odpovedať
miska, niee, nikto ta neignoruje, ja som len mala ist s mirkou do dekaca ohladom svadby, vyzdoby a taaaak a este sme sa k tomu za viac ako mesiac nedokopali, ale mozes ist s nami ;-) a v piatok mam volno :-p teda uz mam stale volno :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
danka ale ten ujo co ho "poznam" tam este nebude....ci ty dakoho ineho poznas hihi okrem tatka....
Odpovedať
este nie?tak aj hlavnych casnikov...ja ze uz bude a aj koli vyzdobe ked nahodou budu robit v piatok...
Odpovedať
Profilova fotka
no ked sme mu volali povedal 2tyzdne a volali sme mu v minulu nedelu nedelu ta ja viem ci az od pondelka alebo v piatok tam uz budu hmm...netusim spytam sa uvidime, inac nasla som helium na nete a ze for me felium na/do 200balonov stoji 82,98eur no este ze ich nemam 500balonou bo by som sa nedoplatila ale palka je to poriadna, :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?