Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
mirka unas je vsetko po starom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a to je ako mozne miska prave, ze ty mas novinky zazitky zo svadobky...ako bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
pekne popoludnie prajem :-) kde vsetky ste?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani teraz som dosla z prace unavenaaaa uch z toho pocasia :-p ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
mam sa fajn, ale v robote mi bolo cely den na odpadnutie. Nedalo sa tam normalne dychat. Zajtra hlasia teploty nad 30, tak to bude pre mna trapenie. Taketo vysoke teploty mi totiz nerobia dobre :-S Ty sa ako mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tired tiez z toho pocasia ale ja zasa zboznujem take toplotky len dnes som spavila chybu a zvala rifle a to ma zabijalo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
keby bolo o 5 stupnov menej a trochu pod mrakom tak to by sa dalo zniest, zajtra hlasia 30tky. To sa v tej robote uplne uvarim :-D Ja som rano mala tiez najprv oblecene rifle ale potom sa prezliekla a vzala som si 3/4 nohavice a veru dobre som urobila
Odpovedať
Profilova fotka
hej sak som to olutovala hned, ale co uz zajtra jedine 3/4-ky beriem nemienim sa potit :-D teraz som dopila 2kavu dopapala vecer pojdem off zo psami a segrou spalit tuky co som teraz nabrala vecerou :-N a bude all right...babulky trebalo by akciu zorganizovat ci uz len popoludnajsiu kavcu alebo vecerny avalon :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to by sme mohli, sme z jedneho mesta a este sme sa nevideli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-p mozno hej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
myslis ze sme sa uz niektore videli len sme o sebe nevedeli?
Odpovedať
Profilova fotka
no urcite ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mozne to je, ze som uz niektoru z vas videla, ved PO je male mesto, tu pozna snad kazdy kazdeho :-)
Odpovedať
zrdavííííím, som totálne mrtva :-x
Odpovedať
Profilova fotka
preco si mrtva?
Odpovedať
lebo som utahana ako kon a idem sa po sprche hodit do postele.aj mne dnes bolo horuco a to som mala kratke nohavice a tenke tricko bez rukavov, zajtra idem do roboty v plavkach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danka kludne aj ja :-p
Odpovedať
este sa rano rozmyslim, ale asi nebudem riskovat, lebo si odplasim zakaznikov :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
8-) ale no
Odpovedať
mirka, uz mas organzu?ja asi ani nebudem musiet kupovat, lebo sa maju kupovat do restauracie ich vlastne , ze oni budu davat, kto bude chciet, tak aspon usetrim dalsie korunky, uz mi ukazovala teta aj jednu zelenu, nebola taka travickova zelena, ale trosicku tmavsia s odleskom do zlata, tak mozno budem mat tu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz mam ale neviem co tam este maju a co kupovat...servitky davaju oni ne? a co este?
Odpovedať
maju aj oni, ale mozes si kupit ked chces nejake ine, napr. s nejakym vzorom, oni maju len ciste.ale maju broskynovej farby k tvojej vyzdobe.ja asi dam po 2 servitky 1zelenu, 1zlatu maju aj vazicky,na bocne sotly, male svietniky-to na cajove sviecky-take akoby pohare,svietnik na hlavny stol, to mam v albume, lebo som bola kuknut v sobotu ked oco robil, ale este maju dokupovat cosi, a asi aj nejake kvety umele na stojanoch maju...ale to som nevidela ake
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chcem obycajne servitky ale biele a merunkove kombinovane...vies jedna taka druha taka :-D , vazicky mi treba 8 na bocne stoly, svietniky tiez no musim tam zajst...
Odpovedať
najlepsie by bolo niekedy v sobotu pred svadbou ;-)
Odpovedať
ale nie pred tvojou :-D , ale ked niekto bude mat tak oni okolo obeda uz su tam
Odpovedať
Profilova fotka
no budem musiet nic ine neostava
Odpovedať
ok, lucim sa dnes, musim si ist lahnut, lebo uz nevladzem.pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halloooo, kde ste vsetky?
Odpovedať
Profilova fotka
mam taky pocit, ze sa nejako vytracame odtialto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
konecne niekto :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?