Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
]-( preto mi to nejde do hlavy keby bola doma tak sa ozve :-|
Odpovedať
tak jej napis na skype
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
aj ikinka nas zanedbava
Odpovedať
danulienkaaa: Dakujem za radu, ak budem mat cas, tak tam zbehnem pohladat to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ikinka hovorila ze nema net...
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooooo, kde ste?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky.... no vidim, ze niesom sama, komu vadi ta zima vonku... sadlo mi to na pluca a nechce odist.... co sa tyka svadby, uz mam prvy navrh oznamka a je uzasny, presne podľa mojich predstav :-D no, môj brat je šikuľka... pomaly sa to krati, tak ešte dáme šiť oblek drahému, do viedne ideme na topánočky pre mňa, potom už len dorobím menovky na stoly a môžem sa vydávať :-) tešíte sa aj vy, tak ako ja? ;-)
Odpovedať
ani mne sa nepaci take pocasie :-( kedy sa budem opalovat?zase tu leje ]-(
Odpovedať
micha ja chcem vidieeeet oznamka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny podvecer vam prajem :-) micha...chcem vidiet oznamko :-)
Odpovedať
ahoj tani :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj. Ako sa mas? U nas na sidlisku III uz prsi. Len dufam, ze zajtra bude pkene pocasie.
Odpovedať
mam sa celkom fajn, az na to ze ma boli hlava z toho pocasia no, to som zvedava aj ja ako bude, ale hlasia zamracene , dazd a 24stupnov..., ale ked bude takto zase nepojdem robit :-S nevies mi poradit s wordom?napisem ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
mi ano nehovor, zajtra idem do KE a nechcem aby prsalo :-(
Odpovedať
naco ides do KE?
Odpovedať
Profilova fotka
idem so sesterkou k maminmu bratovi, nevidela ich cca 2 roky. Oni vedia ze prideme. Len to pocasie by sa mohlo umudrit
Odpovedať
no to som zvedava kedy sa umudri, cestovat niekam, po takom pocasi neni nic moc, aj ked to je len do KE
Odpovedať
Profilova fotka
nam to pocasie ani vadit nebude, len dufam ze rano nebude liat ako z krhly
Odpovedať
ked bude liat rano ako z krhly mozem sa otocit na druhy bok a spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa tak dohodli, ze ked bude rano liat tak pojdeme vlakom co ide o 11:18 z PO, a ked nebude liat tak pojdeme tym co ide 9:37
Odpovedať
ja uz som daaavno nebola v KE
Odpovedať
Profilova fotka
ja tam chodim stale :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajooojte takmer vydate ženy, a pravdaže aj tie už vydate však drobček ;-) taaaaak by som vam už chcela ukazať fotky,ale ešte ich nemam :-| , ale hneeed ako budu, ich tu hodim ok? nove nemam skoro nič, tak sa aspon vy pochvalte čo noveho, som taaaaka zvedava tak čakaaam... inak život v manželstve sa mi zatiaľ veeeeľmi pači, som zvedava či to poviem aj o 10rokov:-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooooooo, to tu nikto od vcera nebol?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tuuuu ;-) čo maš noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
nove nemam nic, dnes som bola po 2 rokoch na krytej plavarni na soue, dobre som si zaplavala. Ty sa ako mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... :-) tak oznamko zatiaľ nevyvesím, chcem aby ho pozvaní videli po prvý krat, az ked im ho dam fyzicky do ruky ;-) no, chystame sa na dovolenku a vonku leje a leje...... ešte že mame jeden druheho, zabavime sa tak ci tak :-) inak, neviete o nejake útulnej reštaurácii, s kobercami a tak, pre 50 až 80 ludi..... brat sa mi bude ženiť a chce mat len taku "komornu" svadbicku :-)
Odpovedať
micha, co tak restauracia klub? http://www.obedovat.sk/presov/photos_... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dani, ta restauracia je pekna, ale dost velka, myslim si, ze si to predstavoval trochu utulnejsie, aby to vyzeralo tak trosku po domacky :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?