Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek...a co ste robili vo vecerniku? Inak fotky su krasne. Zlatucki ste :-)
Odpovedať
ahoj tani, ja sedim nad knihami a mam z toho mix :-S som zvedava co zajtra vypotim.tu som len na skok, idem citat z netu este zakon o soc. sluzbach, aj ked som ho uz x-krat videla 8-( miska mate krasne fotky, vasa fotografka bude tuto sobotu fotit na svadbe kde ideme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danu...ahoj :-) Budem zajtra na teba mysliet, nech skuska dobre dopadne :-)
Odpovedať
ok, dakujem ;-) aj ja dufam aby to dobre dopadlo a aby som ja nevypadla zatvorenymi dverami von :-D
Odpovedať
danka tak ju pozdrav ;-) ;-)
Odpovedať
tani poslem ti link do ip
Odpovedať
ok, viřídim :-) aj ja chcem nejaky link :-D a videla som foto vo vecerniku :-) zachvilu budete v casopise star :-D
Odpovedať
danka poslala som link na vecernik ty si to uz videla ;-) ;-) ;-) ze star :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...miska mas pekne fotky...dufam, že aj mne sa budu moje pacit...dnes som si bola pre obciansky lebo uz som maa neplatny...hrozna fotka...este dobre ze ho budem mat len na rok... dani bola som v krosne v erika a videla som tam tvoje saty len so zelenou stuhou...ona si presne pamatala ze jedna z presova brala take len s oranzovou stuhou a inou krajkou ;-)
Odpovedať
katerin dakujem teba kto bude fotit????
Odpovedať
miska: clovek nikdy nevie :-p keterin faaakt?ja som chcela zelenu a povedala ze nemaju len bielu alebo oranzovu.ja len koli vyzdobe, lebo chcem zeleno bielu... :-| a ty si si nejke saty aj vybrala, ci si bola len omrknut?
Odpovedať
Profilova fotka
no to este neviem ...zatial zhanam info...ty si odkial mal kontakt a bola si spokojna???
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som uz skor isla okolo toho salonu, kedze je po ceste na trh a este tu na stranke, ale povodne som mala vybrate v igar , tiez v krosne, aj tam maju krasne satky, s tymi som spokojna-teda zatial co visia na vesiaku :-D estesom v nich netancovala :-p
Odpovedať
;-) ;-) ;-) ;-) ;-) katerin od kamosky spokojna som maximalne nam sa pacia
Odpovedať
Profilova fotka
ten igar som uz ani nehladala, nakolko moja neproporcna postava nie je suca do ziadnych siat, ale ta teta v erike bola strasne zlata a velmi mudro rozpravala, mne treba proste saty usit lebo hore mi treba menej a dole viac ale som sa uz rozhodla pre ukrajinu
Odpovedať
Profilova fotka
miska a nemas kontakt na tu fotografku?? nema svoju stranku??? a co cenovo??? ona len foti ci i kameruje??
Odpovedať
ketrin, odporucam igar!tam na teba presne usiju, vyberies si model aky sa ti paci z ich ponuky a o mesiac mas saty presne na teba. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kamoska dala usit ukrajinke co chodi po domoch predava, sa jej len tak opytala ci nahodou nepredava aj saty a ona ze jej usije, ju pomerala, ona jej ukazala fotku a na druhykrat jej priniesla hotove saty za 3500 ja si kupin na ukrajine alebo dam usit, jedna kocka mi pisala ze si tam kupilajedny z najdrahsich a stali ju 7000 a ze o 3000 uz kupis...tak tomu hovorim rozdiel pozica si saty za 13000 a kupit za 3000
Odpovedať
Profilova fotka
miska chvalim ta ze tak usilovne pracujes ta tom albume...super vsetko to sledujem...ten tvoj manzelik je teda riadny obor :-o
Odpovedať
katerin mas ip no len ma neprechval :-D :-D :-D :-D dvojmetrovy drobcek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi ze obor :-D som sa zasmiala nad touto poznamkou :-N
Odpovedať
este ze to necita :-N :-N :-N teda dufam ze nie =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska kolko merias ty??? no teda ja keby soém sa postavila k tvojmu muzovi tak vyzerame ako flasa a poldecak
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak trosku vyssi chlapec no co :-D asi najvyssi z nasich majstrov...
Odpovedať
katerin to aj tak my sme ze velke pivo a poldeci :-D :-D :-D :-D mirka nie asi ale urcite ;-) mirka urob kuk na foto c.15 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi ok idem kukuc...
Odpovedať
Profilova fotka
original :-p
Odpovedať
super napad ze?????????mne sa to paci ;-)
Odpovedať
mirka no kedy dame stretko???????? ikinka nas akosi zanedbava odkedy je pani... =-) =-) =-)
Odpovedať
Drobcek, velmi pekne fotky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?