Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa dievcata lucim, idem domov, este ma caka anglina :-| mirka: drz sa pri skuskach, zaraz mas prazdniny ;-) ...to ja uz nezazijem ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
no prazdniny ani nie ja studujem aj pracujem tak ziadna slava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...to studujes denne alebo externe?
Odpovedať
Profilova fotka
externe
Odpovedať
Profilova fotka
platis si to alebo ako to teraz je?
Odpovedať
Profilova fotka
no cvakam a este sa aj ucit zato ze cvakam musim :-D zartujem... ano plati sa hihi celkom dost
Odpovedať
Profilova fotka
dik za IP. Je to riadna palka
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no zato by sme mohli zadarmo dostavat skusky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keby len zadarmo, este by sa vam mali podakovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
podakovat aspon lepsi pristup a ochotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ano :-D
Odpovedať
ahojte baby modlite sa aby bolo v sobotu pekne aspon doobeda :-. ikus o ktorej si ides pre saty???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
drobcek...neboj, snad sa toto blbe pocasie do soboty umudri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska hihi ako no stres? miska napis mi potom IP kde a cca o kolkej ta unesu, ci budem stihat alebo nie, som hovorila fesimu, tak sa usmial, ze ma tam hodi po praci hihi ked budeme stihat :-p
Odpovedať
tak snad sa umudri =-) =-) =-) =-) =-) aspon na to fotenie :-N mirka neboj napisem tesim sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no miska pocasie nic moc nehlasia ale 25stupnov, dufajme, ze na vychode bude krajsie ako na zapade :-S
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte kočky, chcem všetko všetko vratiť na spravnu mieru čo sa týka skupiny: volala som s nimi teraz, pesničku sice hrať nevedia respektíve nezvyknu ju hrať, ale v piatok maju skušku tak ju skusia nacvičiť.....tak uvidíme hadam sa im to podarí, ked nie, prežijeme to ;-) a čo sa týka toho 6člena, ten ich len privezie a pojde spať do auta, pravdaže stoličku v sale bude mať a určite sa može najesť kolačikov a tak..... takže vyzera to tak že všetko bude OK a veeeeeľmi ma mrzi ta unahlena dikusia na tuto temu ktoru som sposobila :-| :-N
Odpovedať
mirka len nech neprsiii :-. :-. :-. ikus tesim sa z tebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj a už sa nam to krati drobčulik :-D dnes sme boli za fararom dohodnuť detaily... zajtra už len ostava isť na nechty, isť po šaty, odniesť vyžehliť zavoj, isť na spoveď a večer piroviny.... :-D a normalne mam srandu z toho že som uplne kľadna, vobec nestresujem a tešim sa :-) a ani počasie ma neznervoznuje, na jednej stranke je že bude 23 a silny dažd, ale na SHMU že bude 27 a až tak strašne pršať nebude tak uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj a po šaty pojdem okolo 13- 14h a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
čo ti ešte treba vybaviť?
Odpovedať
vybavit na uz treba len tu balonovu vyzdobu a mysli ze to uz bude vsetko ja len kvoli foteniu nechcem aby prsalo stres no uz to aj zacinam pocitovat :-N
Odpovedať
chcem aby uz bola sobotaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska poviem ti tajomstvo uz len 2 dni a je tu sobota :-D
Odpovedať
prave som pozerala svadobny planovac tak uz viem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D do pukla ja ze ti poviem tajomstvo =-)
Odpovedať
neskoro :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kde si sa stratila??????
Odpovedať
baby ktora z vas chcela helium??????
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem helium ;-) budem mat 200balonov a neviem kto ich bude fukat, ale rozmyslala som, ze ten helium urcite bude treba...kde si nasla?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?