Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ju nasla uz v sarisi problem je ten ze ona nemoze byt celorocne von a ja ju chcem do domu na noci a to asi bude problem....
Odpovedať
Profilova fotka
mirka tvoj nastavajuci je hokejista???
Odpovedať
Profilova fotka
hihi ano
Odpovedať
bre ranko ako? =-) inac baby vcera sme s stretli s ikinkou ;-)
Odpovedať
povedali sme si ze sa o svadby urcite stretneme a vcera sa to stalo konecne :-D :-D :-D
Odpovedať
dorbcek, hihi , ze dobre ranko :-D ako bolo?
Odpovedať
mirka nasi susedia maju madarsku vyzlo pekny psik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis miska tak Vam to vyslo...Dufam, ze ste pokecali...
Odpovedať
Profilova fotka
miska viem krasna je, a to je ich malo v blizkosti na predaj :-D
Odpovedať
no bolo v pohode len nakoniec sme sa stretli z muzskou castou :-.
Odpovedať
Profilova fotka
mirka a nevoélasa naaahodou ondrej???
Odpovedať
hej pokecali aj ked len tak na rychlo ale predsa ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mne ked sa nejako podari dojst do PO v sobotu, tak pojdem kuk na ikinkinu svadbu, ako hraje hudba ktoru som im dohodila, aj my ju budeme mat
Odpovedať
Profilova fotka
dani a ty si odkial???
Odpovedať
Profilova fotka
:-D v avalone? tam sa stretli v maji aj kamosi mali rozlucku zo slobodou kazdy zvlast a nakoniec sa stretli nahodou v avalone tak dokoncili rozlucku spolu :-D
Odpovedať
ketrerin IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby to je neuveritelne ;-) danka s ikinou rodina, ja s keterin buduce susedky a s miskou stalice na hadzanej :-D mna asi klepne este rodina nejaka by bodla, nieje niekto moja rodina alebo buduca :-D
Odpovedať
mirka, co vies, do svadby sa toho este mozno nieco dozvies :-D ja z ikinkunej strany poznam tak akurat jej uz coskoro svagrinu a raz som videla jej svokru :-p ale tak snad sa stretneme na svadbe aj v oktobri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D danka tak neze budete uz s bruskami no ikina mozno hej ma nato viac casu :-D
Odpovedať
hehe, to nehrozi este :-p
Odpovedať
ste videli ten datum v pripravnom albume? ze 13.4.2013 :-x :-o sak ja neviem co bude o rok,o mesiac, nie to o 4 roky :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt? idem kukuc to je co za datum ;-) to uz budem starka :-D :-p :-D
Odpovedať
hej a tri deti ti budu plakat v postielke :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to isto nie :-p max zatial jedno ;-) ale sak to aj moda bude ina dovtedy ty kokso sak to aj majstry mozno budeme :-p
Odpovedať
co uz, ona vie...ked sa dovtedy nerozidu/nic proti/ale planovat svadbu 4 roky dopredu je vela a clovek nikdy nevie ci s tym druhym este ostane, ved vselico sa moze stat mirka chcete hned po svadbe "makat" na babatku? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D hned nie resp. zatial ti tak poviem ja neviem co bude dovtedy :-D a co vy?
Odpovedať
aaaaaaaaaa mozno ze aj hej :-D priatel velmi chce a aj ja, ked teraz chodime k sesterkinmu synovi 3mesacnemu, tak ho to chytilo, ale tiez uvidim co bude dovtedy ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sak toto ved ked to bude mat prist tak to pride...Uvidime... sak na babo tiez sa potom caka este 9mesiacov tak mozno ako sa hovori do roka a do dna :-D
Odpovedať
2013?
Odpovedať
Profilova fotka
ano miska 2013 :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?