Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
tani dik, ale povodne som mala vybrane ine
Odpovedať
drobcek uzi si rozlucku a keby nieco tak "samaritan" to zajtra isti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem danka aj som ti uz raz pisala ze kedy si koncila a kto ti bol triedny ale som nedostala odpoved 8-(
Odpovedať
heeej? ups, tak to som si nejak nevsimla :-N =-) koncila som 2007 a triedna mi bola vavrekova
Odpovedať
ikinka SUPER uces, fakt, aj ja mam nejaku taku podobnu predstavu. a inak, to nieje v kadernictve ida?lebo ja som tam objednana :-D a ten havik je chutnýýýýý x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
danu...mne sa velmi pacia, ja ked idem na nejaky ples tak si saty poziciavam saty zo salonu erika na svatoplukovej. Aj na stuzkovej som mala saty z toho salonu
Odpovedať
ja som po salonoch ani skust nebola, iba minuleho roku som pobehala vsetky so sesterkou, ked sa vydavala.ale v polsku som skusala v 2 salonoch mozno aj 30 siat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani a robis alebo studujes???
Odpovedať
Profilova fotka
danulienka, ano je to ida :-D :-D :-D inak ten učes bude oveľa krajši a ešte s tym živym kvietkom na boku len na fotke to nie je take užasne, ale skušala mi učesov viac a vlasy sa mi už rozmotavali :-N a našho havka zbožnujem najviac na svete, niekto ma nikdy nebude mať tak oddane rad ako ona :-) , ved poznaš nie?
Odpovedať
a necese ta zuzana vrablova?lebo to taka foto ako pri jej stoliku :-D aj ja si dam zivy kvet :-) ale nemysli ze po tebe opakujem :-D ja uz som jej povedala ze aky chcem uces. aj ja mam hrozne rada mojho hava keterin chodim na vysku, ale uz som aj ucila, teda zastupovala, ked u nas vyhodili ucitelky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde je ta ida???
Odpovedať
to je ako je fotosluzba fokus a vojdes do branky a na poschodie/ niekto to vola "kramiky" neviem preco =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v ide som sa este strihat nebola ale pocula som len same chvaly :-)
Odpovedať
ja som bola na spolocensky uces ked som isla na svadbu 2. maja a mne sa pacilo ako ma ucesala, skoda ze som sa neodfotila.
Odpovedať
Profilova fotka
tak som zvedava na tvoj uces dani, moja mamca mala zivý kvet, niekedy hitovka - gerbera- a ked prisla na fotenie tak ten kvet bol taký zdochnuty že des museli ho vodou ovlazovat, a co studujes???
Odpovedať
ja sa musim opytat v kvetinarstve ci vydrzi orchidea alebo frezia, lebo budem mat taku kyticu:hlavne frezie, ruze, orchidey ja som na socialnej praci, troch mimo od skolky, ale nechcelo sa mi dalsich 5 rokov ucit to iste, ale mozno skoncim v skolke, ktovie :-N ty si kedy koncila a kto ti bol triedy?
Odpovedať
Profilova fotka
kamoska chodi do idy a je velmi spokojna. Ja stale chodim do opalu a s mojou kadernickou som velmi spokojna. Ale vyskusam aj inu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som bola na svadbe 2.5 a aj 9.5
Odpovedať
tak ja toho roku uz pre istotu ani nepocitam svadby
Odpovedať
Profilova fotka
och tak to sme sa nemohli stretnit na pegecke lebo ja som v tom roku uz mala pomaturitne stretko...jancikova ta neucila???
Odpovedať
och, nespominaj 8-( ucila, ale len jeden rok nemcinu :-x
Odpovedať
inak, od nas sa toho roku vydavaju aj somnou 4pegeckarky a zeni jeden pegeckar :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tohto roku este na ziadnej svadbe nebola, ale spoluziacka z OA sa 5.9.2009 vydava, tak jej pojdem aspon zagratulovat
Odpovedať
ja toho roku budem na 5 svadbach aj s nasou,na jednej som uz bola. tak to pojde riadne do vrecka :-| Dufam ze uz nikto nezahlasi ze sa zeni/vydava
Odpovedať
Profilova fotka
to bola moja triedna.... 8-(
Odpovedať
jeeejda, nezavidim ti.ja som bola s vavrekovou ako tak spoko ale jancikova, eeeeee nevies ci merky este hviezdi na skole? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
madarsku vyzlu chcem...nasla som ju len teraz mi treba najst vhodny sposob aby som ju mala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to neviem či merkovsky este uci, ale mna neucil nic, no spolu s nim a svonavom som bola strasne velka partacka, furt som s nimi v kabinete sedela ;-)
Odpovedať
hihi, aj tebe nakazoval doniest rumbu? mirka, madarska vyzla je velmi pekny pes :-) co tak burza psov?
Odpovedať
Profilova fotka
nie mne nie, ale parkrat som merkovskeho stretla na bowlingu v linease, si tam trosku asi privyrabal
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?