Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ja by som uz po 5 asi zdochla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hej mam uz bábo, take 3,5 rocné, ja to akosi preskakujem co sa tyka svadby a dietata. aj ja by som chcela schudnut lebo som neskutocne pribrala od porodu a vobec to nechce ist dole. ale snad za ten rok daco zide. nezda sa vam skorouz na priprvy ked svadba je az v maji??? sa mi paci ako to uz mate pripravene.... inac tie rezne mozu byt fakt super a tie rezanceky su pradepodbne z cerstvých rozkov a normalne sa robí trojobal????
Odpovedať
Profilova fotka
hovori sa ze rok je ideal na pripravu takze je to super idealne hihi
Odpovedať
Profilova fotka
vy ste si kedy urcili datum???
Odpovedať
Profilova fotka
januar
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) vy ste tu toho dnes riadne vela popisali, nestiham to citat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani no snazili sme sa hihi
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...ahoj :-) ste sa snazili az az :-D
Odpovedať
keterin: ano su z cerstvych rozkov ;-) my sme tiez v januari urcili termin svadby ahoj tani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka...ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky idem do shopu tak cau zatial...
Odpovedať
ja uz som spat aj s hranolkami :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja si vecer dam jahody so slahackou :-)
Odpovedať
aj ja si dam jahody ale bez slahacky, len keby sa mi chcelo ist ich nazberat , lebo v zahradke je mokro ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja sim mam z obchodu a su celkom chutne ;-)
Odpovedať
ale niet nad domace, rovno zo zahradky aj s hlinou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ano, ale domace som uz dlho nejedla
Odpovedať
ja som len vcera prvykrat toho roku, ale mama uz stihla dat aj do mrazaku na "horsie casy" inak, ako sa mas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
celkom to ujde a ty?
Odpovedať
dnes sa "zotavujem" po vcerajsej skuske, bola desna a zajtra sa chystam ucit na pondelok :-| ale vcelku sa mam ok. akurat mi volal priatel, ze sme mohli mat enduro 600 za 150eur a nevzal ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
z coho si mala skusku?
Odpovedať
socialne poradenstvo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ako dopadla?
Odpovedať
to by som aj ja rada vedela, do nedele by nam mala dat vysledky, ale tak nejako si nefandim.a ani ostatni 50ti, co boli somnou na skuske, to boli komentare ked sme dopisali :-|
Odpovedať
Profilova fotka
som si myslela ze to bola ustna skuska, tak ti budem drzat prsty ;-)
Odpovedať
dobre ze bola pisomna, nemam rada ustne
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez ustne skusanie neznasala
Odpovedať
predvcerom mi volali z jednej firmy o brigadu-predavat slnecne okuliare, a vcera som sa stretla s tym panom,tak sme pokecali a snaaad ma od buduceho tyzdna vezme.ponuklai aj celkom slusne euriky za brigadu, tak som zvedava ako to dopadne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti blahozelam, ja robim brigadnicky od 1/2009 v jednej agenture, kt. robi telefonicke ankety. Zacinala som telefonovanim a teraz robim na codingu dotaznikov. Celkom fajn robota
Odpovedať
no, ako vzdy "este mi dá vediet" tak to este neberiem az tak vazne ze mi to vyjde, ale zase mali sme dohodnute stretnutie, tak to uz vyzeralo tak oficialnejsie, ked si ma vybrali, lebo ja som im pisala mail, ked ponukali brigadu este na zaciatku maja podla mna je teraz kazda brigada dobra, lebo je prace hrozne malo |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?