Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
hudbu mam z raslavic ano ziva niet nad zivu hoc by som brala aj dj tak po polnoci hihi pre mladych nieco ale sak sa vysantime na moderne piesne na rozlucke zo slobodou a unose nevesty hihi satky mam z lifka este nedoli z pariza ale uz by mali hihi
Odpovedať
Profilova fotka
no nie som si ista ale ozno viem ktoru kapelu mas, ja mam tiez zivu KLM hudobna skupina, maju stranku, a oni hraju dobry mix. kolko ta stali satky?? ja sa chystam na ukrajinu, nie som ochotna platit tym darmozracom take nekrestanske peniaze za pozicanie
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som za pozicanie resp. len za pozicanie davam 11.400sk este ked hovorime v slov.korunach ta kapela su to chlapci z raslavicanu su asi 6... ale celkova cena tych siat keby som ich chcela kupit bolo 36.000sk no tak to teda nie dam za ne 11.400 za pozicanie a nie 36.000 za kupu...
Odpovedať
ja som tiez chcela ista na ukrajinu, ale nemala som skym, lebo nikto kto by somnou isiel, nemal platny pas.a tak ma z polska a som spokojna :-)
Odpovedať
ja mam kupene za 11200 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti povedali oni že tolko stal ja som rozpravala s kockouktora si kupila na ukrajine a kupila jedne znadrahsich a stali 7000 a mali tam od 3000, dokonca vraj aj do presovskych salonov dovazaju z ukrajiny, danka a kolko ta stali v polsku a kde si ich kupila???
Odpovedať
Profilova fotka
uz som hovorila s Pani Trojanovou zo Zupcian ( dufam ze tie negativa nesli o jej vyrobkoch :-| )ale ja kolace rada tak ich najskor pojdem ochutnat.. ruzova jogurtova torta zneje super x-) ! - asi si urobim kolacovy den a pochodim vsetko poochutnavat :-p :-D v sobotu sme boli na jednej svadbe tak tu mam teraz este pred sebou kolace a lamem hlavu...polka hnedozlte ziadna chut akurat mastny pocit z margarinu - takych fakt nechcem moc, druha polka uspesnejsia uz zjedena boli ruzove - puncove, a take ine s ovocnymi sirupmi , potom take zaujimave co jete zo zvedavosti, a suche ktore su istotou a date si ich vzdy radsej jak to zltohnede pekne nic.. inak skupina bola na svadbe SYNKOPY a odohrali to fakt pekne len na moj vkus privela ludoviek, najviac sa mi pri sondovani pacili AVANTI tak kym mas cas objednavaj nam to nevyslo, a my budeme mat POHODU.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadobne z pariza, kroj zo slovenska, popolnocne satky z anglicka a svadobne topanky z ameriky aj popolnocne predpokladam ze budu odtial hihi
Odpovedať
kupovala som v krosne, v salone erika a vysli ma 1600 zloty=11200sk=neviem kolko eur :-D platili sme zlotymi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
janka zupcanske kolace o ktorych hovorim ja su hned na začiatku dediny v pravo, na takom koépci, ale tebe mozno bude chutit...vies to je kazdeho nazor ja som mala odtial raz a nikdy viac
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa chystam do krosna ale to len koli mame a na ukrajinu pojdem urcite, topanky som si objednala z netu, su krasne ale som sklamana, cakala som, že budu zachovalejie , kedze ta kocka pisala ze ich mala dve hodiny obute...uz sa takto z netu asi nic neobjednam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
joj babky kakajte na kolace aj tak budu fajne,ake si vyberiete take budu mne nechutia ziadne okrem jednej laskonky za rok nakolko je velmi sladka a ked mi niekto ponukne nejake kolace s trubou vrstvou kremu tak neeeeeeee toto nie a niekomu naopak nieco take chuti ake druhy si vyberiete take budete mat...na zasnubach sme mali kolace sa mi zda zo sarisa a boli celkom fajn no ale zeby som ich vychvalovalo to nie lebo som ochutnala jeden kolac viac neeeeeeeee...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a nemate nahodou skusenosti s belymi oblekmi??? ten nas svadobny musi byt biely a v presove mi v jednej predajni povedali, že take ani nedostavaju, asi to treba usit. danka v polsku si nahodou nevidela???
Odpovedať
tak zajdi do eriky, je to po ceste na trhovisko, stale tam menia saty.a este je jeden, v ktorom som bola a vola sa igar, ale ten uz je inym smerom, po hlavnej.ale aj tam maju krasne saty.maju aj stranku www igar pl len nie vsetky ktore su na stranke su aj v krosne v obchode
Odpovedať
Profilova fotka
babky planuteje nejake prekvapenia pre hosti ako myslim ze niekto pride alebo urobite program? My sme chceli cervienku alebo tu malicku z talentu, milemu planujem prekvapenie, ze mu pridu zagratulovat vsetci hokejovi spoluhraci naraz dufam, ze to vyjde...
Odpovedať
v polsku som biele nevidela, iba kremove ale skus ist do maxu tam je obchod s oblekmi "pavanna" robi tam kamoska a hovorila ze odtial beru dost casto na svadby, tak mozno aj biely tam bude. alebo v polsku ale nie na trhu ale v obchodoch, tiez aj v tom igare maju panske obleky ;-)
Odpovedať
ja nic neplanujem, myslim ze zabava bude aj tak.mohla som mat subor dubrava na odcepcenie,ci ako sa to vola ale nechcela som :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj v KE v optime maju obleky a ponukala nam biely no nechceli sme ale ze hrozne ide na dracku my sme chceli taky ako ten biely ale cierny...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola na svadbe spoluziacke teraz 9.5 a ona mala super program lebo jej kolegyne pripravili s detmi z materskej skly program bolo to strasne mile aj ja by som brala keby prisli moje deture zo skolky ale moj drahy chce drislak, no ja nie som velmi za
Odpovedať
no drislak je riadna palka, teda cenovo.ale inak su super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sa petulko potesi ked mu poviem ze koecne niekto videl na vlastne oci biely oblek, limuzina uz je zarezervovana takze bude spokojny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danka posli mi tej polievocky lebo nemam co papat na veceru :-D inac kapustnicu davate po polnoci?
Odpovedať
Profilova fotka
no on ma horsie predstavy ako zena to by ste museli vidiet, ved aj ta limuzina na tych parhodin stoji 330 eur, ale on tvrdi ze sa zení raz a chce to mat pekne
Odpovedať
Profilova fotka
ste si citali kto ma co platit na svadbe???? vsetko nevesta a zenich len kyticu ...sprostost
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj vymysla limuzinu tu bielu co je bilbord smer kosice no ja hovorim ze je to zbytocne vyhodenie penazi ved mame nove auto aj ked nechcem aby nase bolo svadobne ale maju kopec ludi nove auta a mozno to bude aj to velke neviem ako sa povie teraz ale ma ho jeden ujo v PO co ho pozname hihi
Odpovedať
Profilova fotka
zenich aj hudbu hihi
Odpovedať
uz letiiiii :-D ja budem mat na veceru hranolky, uz som ich 100 rokov nejedla :-p my davame maso kapust knedlik osobitne na tanieroch a kto bude chciet si vezme
Odpovedať
Profilova fotka
keterin tak sup do optimy na oblek neboli tam velmi drahe tak do 8 000sk
Odpovedať
Profilova fotka
no to je tiez dobry napad sak si myslim, ze polovica ani papat uz nebude budu prejedeny kolacov hihi a prepity alkoholom hihi ale taka kapusticka mnam mnam fajne okorenena na taniery hmm dala by som si teraz mnam
Odpovedať
my budeme mat biely pasat x-) a este zenich plati aj autobus,pre ludi, teda ten moj lebo byva 50km od PO ja viem ze mu mam kupit svadobnu koselu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?