Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty sa maj :-)
Odpovedať
ahojte je tu niekto?? ja som vcera bola na skusku u make up-u a na skusku siat ,zajtra idem za kadernickou a naviem sa uz dockat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj drobcek, to je super, aj ja by som uz chcela byt v tejto faze priprav :-) ja sa teraz venujem obruckam, spravilii sme si vlastny navrh a cakame, co na to povie rytec..... :-D
Odpovedať
micha obavala som sa tohto obdobia ale zatial som kludna :-D :-D :-D :-D az privelmi :-N kde davate robit obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze sa to volá Koral v PO.... pôsobili dost doveryhodne, tak snad to zvladnu :-) no, aj ja sa toho obavam, uz by som najradsej mala svadbu za sebou..... ale to hlavne kvoli tomu, ze tam bude tak vela ludi........ :-|
Odpovedať
micha a my to chceme mat pred sebou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
micha mi ideme zajtra objednat obrucky ;-) vcera sme boli po krstne listy a zajtra mame pred sebou este matriku, no predtym musim stihnut skusku a solarko :-D kedze je piatok robi sa kratsie hahahah
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) drobcek...ako sa citis ked to mas uz za 9 dni? :-)
Odpovedať
mirka aku skusku???? inac konecne som si kupila svadobnu bizu :-D :-D :-D jupiiii len este k popolnocnym zohnat :-. tani tak normalka hlavne plna ocakavania :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska ale zo skoly mam skusku upps jak sa mi chce :-D
Odpovedať
jaj v skole skusku ja ze okolo svadby :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no idem na matriku a zastavim sa aj v salone ci dorazili moje satky hihi
Odpovedať
Článok sa načítava...
mirka aj ja sa tam zajtra chystam ty kedy????? ja asi az v podvecer
Odpovedať
Profilova fotka
na matriku? ci do salonu?
Odpovedať
do salonu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi no ja asi po skole ked budem v meste hihi
Odpovedať
a nevies ake su tam otvaracie hodiny???
Odpovedať
Profilova fotka
hih kedze je piatok tak asi kratsie hihihi cca do 16.00 asi
Odpovedať
snad to stihnem
Odpovedať
Profilova fotka
mozem vas poprosit o radu ked ste si to uz niekto zistovali,objednavali... na objednanie zakuskov a tort Presov a okolie - kvalita, cena za kus ? kolko pred svadbou sa to objednava?dakujem ;-)
Odpovedať
ahoj janka, ja co viem tak za kus 6sk ale neviem kolko treba objednavat dopredu.my sme mali na ochutnavku z dulovej a boli pekne a chutne ;-) a aj som pocula ze v presove niekde pri tom domove dochodcov na veselej ulici robia tiez, ale ze do nich trepu kopu kremu, cisty palmarin
Odpovedať
Ahojte.Moja sestra pečie super,super koláče,už sme piekli aj na svadby,prijímanie a pod.,ale keď jej sa nechce,iba keď musí,ale keby ste ochutnali,iné by ste nechceli.
Odpovedať
Profilova fotka
kopec palmarinu urcite nechcem :-p ...prosim ta dani posles mi dajaky kontakt ked mas do tej dulovej? a budete tam davat aj tortu?
Odpovedať
V Župčanoch pečú koláče.Je tam cukrárenská výroba a tiež nie sú zlé.
Odpovedať
ja na tu pani nemam kontakt, iba viem kde byva a kde pecie kolace :-| a neviem kde tortu davame.ale v dolcevite vo velkom sarisi robia pekne torty.chcela by som ist tam kuknut
Odpovedať
Profilova fotka
danka ty zijes?
Odpovedať
no zijem zijem :-) len teraz skuskujem, tak toho casu je menej :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som akurat prisla z jednej ale to som stihla aj solarko, matriku a objednat obrucky :-D zajtra znova len ucenie a futbal :D
Odpovedať
a ako to dopadlo?ja som mala vcera brutal skusku, no neviem ci nepojdem znova na opravak, lebo vsetci co tam boli pozerali na to ako telatka na nove vrata, ach jaj |-| tak ty si sikovna tolko stihnut doobedu ;-) ja si akurat varim kapustovu polievocku, mnam a bola som zase v polsku a kupila som si satky-a si predstav ze fialove :-D a mali tam take iste ake si si ty objednala, len este mali vpredu maslu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
;-) moje satky maju vzadu a dnes dorazili do UK hihi uz len nech dojdu tu, hej polietala som si dam si kavco a idem hladat topanky na nete ktore by k satkam pasovali hhihi skuska dopadla OK dalsi tyzden bude masaker zapocet z fyziky,matiky a mechanika uz skuska ufff
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?