Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
aj ja ale nie v tom co by som mala byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja takisto :-D
Odpovedať
v stvrtok mam skusku a ja si tu kludne vegetim na MS :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danu...co studujes?
Odpovedať
aaale, nic zaujimave-socialnu pracu
Odpovedať
Profilova fotka
aha, mna by to veru nebavilo
Odpovedať
ale mozem ist aj ucit do skolky, strednu mam pedagogicku, takze asi zakotvim tam.ty si studujuca, pracujuca? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
momentalne nezamestnana a uz ma veru nebavi
Odpovedať
no, to ti verim :-| s pracou bol na vychode stale problem,ja mam zase problem zohnat brigadu a ziadnu otravnu poistovacku robit nemienim :-S 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mi nieco hovor, vkuse mi vyvolavaju z allianzu aby som isla robit postovnictvo, nemam chut vybavovat ZL a robit to. Nikdy ma to nebavilo
Odpovedať
ja tiez nemam chut pchat sa ludo do ri** 8-( a aku skolu mas skoncenu?
Odpovedať
Profilova fotka
skoncenu mam obchodnu akademiu
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj sesterka ma obchodnu a dochadza z VT do PO robit do tatrabanky spracovatelku, aj tusim je to na profesii este teraz.a platovo ju to vychadza celkom fajn.tam si neskusala?
Odpovedať
Profilova fotka
tam som bola na pohovore a potom sa mi uz vobec neozvali
Odpovedať
no, to poznam, nechajte zivotopis, my sa vam ozveme ]-( chcela som ist aspon do maxu na brigadu/ked este bolo ako tak roboty a mali vyvesene ze prijmu brigadnicku/ a ani z jedneho sa mi neozvali.a to som uz mala 2 moznosti ze mozem prist ze mi zavoljau na kedy a dodnes som sa nedockala... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez pochodila takmer vsetky predajne maxu, porozdavala zivotopisy kde ich chceli a do dnesneho dna nic :-(
Odpovedať
aspon by mohli mat snahu a zo slusnosti odpovedat, ze dakujeme, ale prijali sme uz niekoho ineho.ked ja si dam tu namahu sa tam dotrepat a doniest to.ale co uz.taky je uz charakter zamestnavatelov. :-| uz tam ani nechodim do toho maxu.aj tak tam nikdy nic nekupim
Odpovedať
Profilova fotka
ja tam tiez moc nechodim, akurat len vtedy ked potrebujem peciatku pre UP. Chodim stale do ineho obchodu, ale zasa nie vzdy mi peciatku daju. Inaksie ja tam moc nechodim, byvam totiz na opacnom konci mesta a cesta tam mi trva minimalne 45 minut
Odpovedať
ja tiez mam do maxu daleko, akurat s priatelom chodime ked tam ide natankovat alebo do hypernovy nieco kupit. no s tymi peciatkami som si na urade zazila, ked som bola na praxi
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam urobenu aj absolventsku prax, to mi dalo vela. Ale s tymi peciatkami pre UP by to mohli trochu zmiernit. Sak to neni normalne
Odpovedať
no, viem si predstavit, ze sa tie peciatky tazko zhanaju. do zahranicia si neskusala ist? inak si zasnubena/vydata?alebo len tak tu "surfujes"? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne to zdravotny stav nedovoli :-( cerstvo rozidena, takze este trochu smutna
Odpovedať
hmm, tak to mi je luto :-( kolko ste boli spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
1.10.2009 by boli 4 roky
Odpovedať
no, tak to je uz dost dlha doba, ani ja s mojim niesom este tolko to musel byt vazny dovod po takej dlhej dobe... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj bol, z jeho strany ak sa nenahnevas tak to tu radsej nebudem pisat
Odpovedať
jasne, v pohode. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, ako dlho ste s priatelom spolu?
Odpovedať
no, my nemame presny datum, ale nieco cez 3 roky
Odpovedať
Profilova fotka
to je tiez dlho
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?