Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
v tescu na sid 3 som tam velmi spokojna ;-) davam este robit kyticky pre nasu najmladsiu a starsiu druzicku
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, mne tam dal drahy robiť kyticu na uzmierenie, a vyzerala dosť blbo, ale to len teraz vynimočne, predtym som tam dala často robiť kytice a boli fakt pekne
Odpovedať
ikus prosim ta nestras :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, to som nechcela :-N robili mi tam už veľa kytic a kraaaaasnych :-) a jedna zbuchana ešte nič neznamena, a už iba pocit že robia svadobnu kyticu im nedovoli sa s tym nepohrať, keď su tam šikulky nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danka co si zrusila album?
Odpovedať
cavko, koli urcitym osobam...ale nie tu z temy, neboj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) uha ta co...toto co si hovorila o tej holke...
Odpovedať
hm, teraz neviem na co myslis?..mam hosipu :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi mas IP
Odpovedať
inak ta vcerasia prednaska....no fakt, za vsetky drobne...z toho chlopasika som nemohla...jak sa moze dakto nadchynat nad zhrubnutou kozou muzskych semennikov, ked je zima a nad tenkou ked je teplo...no teda, mala som co robit aby som to "stravila" :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi takze bolo superrr co :-D
Odpovedať
som cela stastim bez seba ze som tam bola :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
este mas 6? nauk?
Odpovedať
nie, my tam uz neideme , len k nasemu...a s tym mozno tak 2 :-p sesterka ma 13.6 svadbu a zatial mali len jednu nauku s nim a jednu pred sobasom.....aj to budu len nejake "oraganizacne pokyny" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) tak to mas super potom co mas noveho inac, zhanas vecicky?
Odpovedať
ani nie teraz,akurat som pobehala predajne s metrovym textilom, na tie moje saty co chcem s krajkou ale nic som nenasla...to musim ist s "odbornikom" 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si akurat dnes nasla konecne tie prave satky :-p na dalsi tyzden uz by mi trebalo ist dat robit oznamenia :-D
Odpovedať
pekne, si niekde z netu objednala?
Odpovedať
Profilova fotka
z anglicka zo salonu :-D
Odpovedať
ejha :-D a kolko ta vyjdu... to mas nejaku stranku, ze aky maju vyber? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi stoja 100libier cca 100eur nemam to kamoska mi poslala ake maju a ja som si vyberala vybrala som ich viac ale moju velkost mali vzdy vypredanu, tak napokon tieto mali este moju velkost neviem akym zazrakom :-D
Odpovedať
co mas najvacsiu detsku velkost? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak u nich ja som nakupovala na 12rocne deti :-D ta co ja viem ja mam taky pocit, ze vypredane su pre su pre zeny ktore niesu z UK lebo oni maju velkosti obrovske :-S
Odpovedať
Profilova fotka
danka toto si kukni :-D http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
no, to aby si isla daco kupit do detskyho motyla, mozno budu mat aj tam nejake dobre handry :-D ja nosim 38, takze ak je nieco velmi pekne tiez je to rychlo vypredane |-|
Odpovedať
Profilova fotka
8-) si videla ten zeleny oblek?
Odpovedať
kde ?
Odpovedať
Profilova fotka
na tej stranke hore tu co je
Odpovedať
ikus uz len 22 dni... :-)
Odpovedať
asi som blba, ale fakt neviem aky oblek myslis :-N ahoj drobcek :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?