Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no to hej......vaš drobček bude na svadbe až dokoncam či ju ku niekomu date?
Odpovedať
nie nebude celu noc pokial to bude zvladat a tak ju zoberu krstneho rodicia
Odpovedať
Profilova fotka
aha, a kolko budete mat vlastne ludi? a už ste boli vybrať menu? a kedy pojdete po kolače? stredu či štvrtok?
Odpovedať
ludi budeme mat asi 80 menu uz mame a kolace??????este neviem v piatok sa ideme dohodnut
Odpovedať
ikus fotenie mate v parku?
Odpovedať
Profilova fotka
fotenie? no fotia nas Lukackovci, takze kde to bude nemam tušenie.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj nas fotili a možem povedať že bud kludna oni dokažu urobiť dokonale fotky aj na smetisku a to doslova fakt perfektne takže sa nemusiš bať...
Odpovedať
to je fakt lukacovci robia krasne fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja viem, na to fotenie sa tešim asi zo všetkeho najviac :-N :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D ;-) ;-) ;-) tak snad sa stretneme a nas unos si uz dotiahla do konca????
Odpovedať
ikus musim ist kedy popiseme?
Odpovedať
Profilova fotka
unos, ešte nie :-N , ty pojdeš do mojej saly a ja do tvojej, ved je to len kusok ;-) zajtra idem do roboty...tak neviem je tam strašne pomaly net, ale určite sa ozvem, hlavne mi daj vedieť kedy vo štvrtok možeš ty ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ikus poslem ti namna cislo a ak by sme sa nestreli na nete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na to som myslela už aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky babenky..... no, niektoré už v plnom prúde.... pevne verím, že v deň d nikto nespadne, ani sa neprihodí nič nečakané :-D asi je to už vážne o niečom inom tak mesiac pred svadbou a ako tak čítam, ako sa pripravujete, ta začínam stresovat... aaale bude to dobré ;-) danka, bola som v tom obchode a nič na tvoj štýl šiat nemajú... že o dva týždne im zasa príde tovar, tak pôjdem zasa pozrieť, ale zatiaľ nič, tie šaty, čo hceš sú nádherné, ale všetko čo sa teraz predáva, je buď bez ramienok, alebo s tenkými ramienkami..... no, keby že niekde niečo podobné uvidím, dam vedieť :-) dúfam, že skúšky sa podarili :) mirka, veľa šťastia na zápočtoch.... a topanky este nedosli a k satam, co som teraz kupila este netusim, ake kupim topanky, uvidime..... :-) este je toho treba tolko pozhanat....... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, pozrela som si tie ruzove satky v tvojom albume, kde si ich nasla? ja som skusala rovnake len v krvavocervenej farbe, no boli mi velke a moje cislo nemali, bolo mi to hrozne luto, inak boli super.....
Odpovedať
Profilova fotka
v UK poslala mi fotku kamka a dala som si ich aj kupit :-| si si objednavala topanocky? este nedosli? Kolko tomu uz je? mne dosli do 2tyzdnoch :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec som si tie topanocky kupila od holky, co ma teraz svadbu (tuto sobotu), ona si ich kupila len na sobas, po svadbe mi ich posle, :-) kupila ich v amerike, tak by som take na slovensku nezohnala..... ja, co som skusala tie satky, tak som ich nasla v obchode, kde dovazaju z Poľska, mali ich vo viacerých farbách, ale sú úžasné, akurát, že v cervenej farbe nemali moju veľkosť...... ale do augusta im snad pride novy tovar...... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) no dufam, ze budu uzasne a budu mat ich este vobec hihi su uzasne ruzove - cukrikove :-D take som chcela aspon raz v zivote mat :-p myslim tu cukrikovu farbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, vo vranove ich maju presne v takej ruzovej farbe vo vyklade, chodim okolo uz mesiac a rozmyslam, kupit nekupit? ale bola by som radsej keby boli cervene..... uvidime, raz sa uz budem musiet rozhodnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi kolko tam stoja?
Odpovedať
ahojky, skusky ok ;-) dnesnu som vsetkych 26 otazok komplet opisala :-D netreba to prehanat s ucenim :-N este 2 a mam semestrer za sebou ja si uz zacinam pomaly zhanat latku na tie co mam v albume, aby svagrinka stihla usit do svadby,len neviem ci chcem fialovu pod tu krajku, asi skor zlatu
Odpovedať
Profilova fotka
fialova je trendy, spytaj sa svagrinky ona ked sije ti poradi ktora viac sa hodi...
Odpovedať
ale mne velmi fialova nejde "k pleti" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) mne zas cervena :-D
Odpovedať
no, ta ani mne, ale chcela by som ju na kroji, este som si nevybrala farbu, teda ani v krojovni som nebola :-N
Odpovedať
Profilova fotka
co davas po redovej? davas aj darceky pre hosti?
Odpovedať
co ja viem...neviem este...ale asi nie, dostanu tortu i pul decko :-p
Odpovedať
sa mi nejako nechce vymyslat darceky....ja uz by som bola najradsej aby bolo po
Odpovedať
Profilova fotka
lebo ja darceky pre hosti davam, len neviem co po redovej...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?