Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ajooooj drobček, jak sa mi maš? stal sa zazrak, som doma :-)
Odpovedať
ahoj ty zijes???????super rychlo pis ze co nove nebudem dlho hore tak pis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuu tak rozmyšľam čo ma nove................nič :-D fakt ma nič nenapada, akurat čoraz menšiu schopnosť chapať moju polovičku ;-) joj už viem dnes nam doniesli krasnu novu nerezovu chladničku siemens, normalne som sa zalubila :-D
Odpovedať
ikus inac riadne sa nam to krati ze?uff normalne mam strach :-N mirka zajtra ides?
Odpovedať
tak to poznam ja tu nasu uz neznasam vkuse ju trba utierat vsetko na nej vydno :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som chcela najprv goreneje, ale potom som uvidela tu siemens a ta ma ten novy povrch na ktorom nevidno otlačky tak sme doplatili a zobrali ju a fakt to funguje, pocapala som ju a otlačky hneď zmizli ;-) no fakt sa nam to krati a ja nemam popolnočne šaty ani svad.topanky, drahy oblek, nememe oznamka.... ďalej ani nepokračujem :-D
Odpovedať
no my mame gorenje =-) a najradsej by som malej zakazala chodit do kuchyne :-N uf ikinka tak to mas co do svadby robit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej a to ešte straaašne veľa veci nemam, ale nejak ma to netrapi.... neviem prečo ale mam to nejak na haku, vybavovala som už toľko veci a drahy nič, tak som si povedala že dobre, keď to je jedno jemu bude aj mne 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska ;-) dufam, ze budeme stihat...pozeram hokej no uz nech daju gol bo ma klepne... :-p
Odpovedať
tak to my spolu riesime vsetko je zlaty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vieš moj vie že všetko stale vybavim tak sa spolieha že aj teraz..... :-| ale ma to vyhody, robim si všetko po svojom a nemusim sa s nim hadať, že on to chce inak ;-)
Odpovedať
aspon ze je po tvojom :-D :-D :-D :-D :-D no idem do hajan lebo som akasi unavena dufam ze sa tu este do svadby ukazes ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
určite, tak sladunke sničky ;-)
Odpovedať
bre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko drobčuulik ;-)
Odpovedať
Dobré ránko babky.Potrebovala by som poradiť.Nepoznáte v Prešove a blízkom okolí nejakého dobrého dj,ale fakt dobrého.Diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, potrebujem poradit. Nepozna niekto skupinu Duo Marjan z KE alebo skupinu Panter zo Snini.Aky su ? A nema niekto ciselko na skupinu Tonik alebo Junior ? Vypadla nam nasa skupina so SL. Tak zhanam, cim skor. dik
Odpovedať
ikus uz len 6 tyzdnov :-o kedy dame rande? baby nepomozem vam :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte presovcanky. Ja len na skok a letim naspat do postele. Chora som a teplotujem uz od vcera. Takze zajtra miesto cesty do prace pojdem k lekarke
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj moja, waw už len 6 tyždnov? ta pekne, a ja tolko veci nemam :-| a hlavne si tou svadbou vobec nie som ista, niekedy si poviem že sa na všetko vykašlem a inokedy že jasne že mame byť spolu asi predsvadobne nervy však? :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, potrebujem pomoc so zháňaním skupiny na svadbu mali sme jednu skupinu ale tá nam odpadla a teraz sme zistili, že skupiny ktore sú fakt dobré majú na náš termín obsadené. chcela by som niekoho, kto hrá ľudovky - aj rusnácke, moderné, nerobí dlhé prestávky a priveľmi nekecá, ak má niekto kontakty - pošlite mi prosím
Odpovedať
Profilova fotka
niektora kocka tu zhanala spanielak ...mne prave jeden prisiel napriek tomu ze som objednala jednoduchy a do pasa tak ak by ste mali zaujem neviem ako sa s nim zzijem bud ho predam alebo vam poziciam v pripade ze by som si ho chcela nechat pre seba..dam si foto neskor do albumu ma asi 2,5metra okrajkovany dokola a take kusky kvetove navic ... zdobeny ...dam foto neskor ked by ste boli zvedave...
Odpovedať
ahojte, to tu nikto nieje?
Odpovedať
hej ja :-D :-D :-D poslusne hlasim ze kostol mame z krku :-N cize je vsetko vybavene a vobec z tm nebol problem ze snubenec nieje ani pokrsteny
Odpovedať
no tak to blahozelam,to ste asi natrafili na dobreho knaza, niektori robia z takych veci velke "halo" my mame ist na nejaku prednasku o planovanom rodicovstve k nejakym manzelom, tak sa "tesim" 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj drobcek a ostane baby, nevedeli by ste mi poratit nejakeho normalneho knaza v PO? Chceme sa brat v kostole, ale ja som sice pokrstená, ale do kostola nechodim, nemam ani prve prijimanie, ani birmovku...bojim sa, ze by s tym mohli byt problemy... :-| . Ako vidim, uz s tym mate nejake skusenosti.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte to ma referencie na skupinu Fantasy ?Pište na ip.Dik
Odpovedať
ahojte zuzuuk nepomozem ti :-| tinka mas ip ;-)
Odpovedať
micha na urade sa plati za sobas?
Odpovedať
ahojte mozte mi poradit nejakeho dobreho kameramana...nepoznam nikoho akurat p.Sakaca...neviete mi poradit...chceme nieco dobre ale nemame skusenosti a hlavne som ani nevidela ich pracu...nie sme na Slovensku tak sa mi to tazko zhana...to jedine nam chyba..mame uz zajednanu salu, fotografa, Dj, obrucky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?