Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa mas? co noveho? kedy mas svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
A ty sa mas ako? Mam sa fajn. Nove nemam nic. A co sa tyka svadby, tak sa pravdepodobne posunie o rok. Najprv musime na nu nieco nasetrit a potom sa mozme brat. A ty si ako daleko s prirpavami?
Odpovedať
Profilova fotka
ale v podstate sa mam fajn co sa tyka svadby nejako sa to krati :-S rychlo uteka cas ale v podstate je to fajn :-) co sa tyka priprav, oznamenia a vyzdoba popolnocne satky a topanky k tomu a mala by som mat vsetko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to uz mate skoro vsetko. Oznamenia si budete sami vyrabat alebo date si urobit v nejakej tlaciarni?
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som jedne co sa mi pacia robia ich v blave tak asi ich objednam od nich cez net... uvidime neviem kde v PO robia oznamenia...
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj. Minule som na nete nasla jednu tlaciaren na Capajevovej, v ktorej robia oznamka. Poslem ti link do IP ked najdem. Mozno to budes poznat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem kukuc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozri. Mne sa odtial niektore pacia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
su tam vela peknych, ale my chceme s fotkou a take som nasla v Blave... :-| ale su tam zaujimave fakt oznamenia...
Odpovedať
Profilova fotka
ale nasla som tam aj s fotkou dajake 2 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej...su tam aj s fotkou nejake. Ja chcem modre oznamko. Som velky maniak na modru farbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to su take lacne v PO?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hihih nebjensku mas rada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslis tie oznamka?
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej oznamenia...
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa velmi pozdava ta cena. Podla mna mozno aj najlacnejsie v celom PO.
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja som si nasla s fotkou za 1 euro tak je to super cena...
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobra cena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-| ja sa dnes uz nad cenami nerozculujem dnes som mala za pohare doplatit 30eur, 30eur som dala zalohu a dnes som mala 30 doplatit a prisla som tam a stalo ma to 42 namiesto 30 uz ma nic neprekvapi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde si davala robit pohare? Nemas ich foto?
Odpovedať
Profilova fotka
napisem ti IP...
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme take pohare ake mam v albume. Videla som ich v obchode pri panorame.
Odpovedať
Profilova fotka
modrucke? ;-) ja mam take ako vo fotoalbume len zlate srdcia, pisno plus pieskovanie.... :-p nieco podobne ako chces sa mi zda, ze bolo v hypertescu v takom ochodiku kde maju darcekove predmety a maju tam aj svadobne veci sa mi zda ze su tam ;-)
Odpovedať
mirka12011, tanusha84, aj my sme si davali robit oznamka na capajevovej, tak predpokladam, ze o tej istej tlaciarni hovorite aj vy. robi to jeden pan, jeden den sme si ich objednali a druhy den uz boli hotove, dobra cena a dal nam zadarmo aj nejake navyse, asi podla toho ako mu vysiel papier na tlac :-) . tak len tolko som chcel...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...presne ako hovoris, takisto som ich videla aj v HM TESCO na stanici a aj vo VUKOVE. :-) ja11...hovorim presne o tej tlaciarni na capajevke, mne sa tie oznamka pozdavaju najviac zo vsetkych. Uz mam aj par vytypovanych. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja tam asi aj zajdem niekedy ;-) ked ich hned aj budem mat ja som pocitala s tym, ze mesiac budem za nimi cakat ako co sa tyka Blavy vies kym spravia, poslu a kym dojdu :-p pojdem na pokec ku ujovi a opytam sa co s farbou pisalo tam, ze farba aku chcem tak to ma potesilo ;-)
Odpovedať
tanusha84.. a v skutocnosti tie nase oznamka vyzeraju este lepsie ako na stranke alebo v navrhu, ktory nam posielal pred vytlacenim. ;-) takze naozaj da sa len odporucit.
Odpovedať
Profilova fotka
ja...dakujem za referencie :-)
Odpovedať
naozaj nemas zaco :-)
Odpovedať
ahojte ;-) baby dakujem ;-) takze nakup bizu sa dnes nekonal :-| akosi som to nestihla no nic tak to necham na utorok alebo stredu :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?