Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
hihi. chutneeeee, a ako jej visela papulka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky.... miska, blahozelam k popolnockam.... ja idem skusit este kosice a ked tam nic nenajdem, tak polsko to isti.... ;-) mirka, k tomu alkoholu, mas pravdu, tiez som drahemu povedala, ze az po redovom, predtym len pripitok.... nechcem aby sme skoncili na zemy, az ma bude po redovom odnasat zo saly..... :-N :-D danulienkaaaa je tazke ozdobit si pohare? co k tomu chces pouzit? ja by som si tiez chcela vyzdobit sama, len som toeste nerobila, tak neviem, ci sa do toho pustat..... ja11, no vies, ked clovek chce, tak si vsetko zariadi tak, aby dobre bolo, a moj drahy ma miluje natolko (inak by si ma nebral :-D ) ze sa stale obetuje a nema problem stravit cely den behanim po obchodoch so mnou..... pricom to neznasa.... tomu sa vravi laska :-D :-D :-D katarinka23, ja som sa vo viacerych obchodoch pytala a mi vraveli, ze na zaciatku leta chodia nove kolekcie, tak ja si este pockam do toho juna, jula a az potom sa vyberiem na nakupy, do augusta mam este kopu casu, tak si z toho hlavu nerobim.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bozicku na zemi s y-lonom... nevsimajte si to :-N
Odpovedať
micha, moje pohare su gravirovane takym "listkovym" vzorom, takze tu hornu cast neriesim, len dole napisem datum, meno a tot vsjo.Kupila som si v umeleckych potrebach farbu na sklo-teda konturu/linku a tym to vypisem-ale taku co vydrzi, lebo su aj zlupovacie
Odpovedať
Profilova fotka
takze v podstate staci ist na nakup do umeleckych potrieb a hotovo, my budeme mat tie pohare, co maju stonky do srdiecka, takze tiez len meno a datum tam chceme dopisat..... kedze nejake tie umelecke vlohy mam, tak verim, ze napisat mena a datum zvladnem aj sama :-)
Odpovedať
v umeleckych potrebach sa da pokupit dost vela veci, co sa tyka napr. aj ak si robis vyzdobu sama
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ano viem, uz mam dost vela veci aj nakupenych a aj v Eva decor sme si uz umele tuplipany objednali, aby to mali na sklade..... sa hrozne tesim na vyzdobovanie saly, pridu pomoct aj bratia s frajerkami, kamosky, sesternica, no hrozne sa tesim ;-)
Odpovedať
tak ja este nic :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiez nic nechcelo, ale kamosky, ktore sa venuju vyzdobach a sami si vytvaraju vsetky tie cacky, ta su z toho uplne namäkko a uz maju presnu predstavu, ako to bude :-D :-D :-D :-D ta som ich nechala nech sa realizuju, ked sa tak tesia, ze mi s vyzdobou budu pomahat, no a oni ma vzali na nakupy, aby sme pozistovali, co sa da zohnat lahko a co musime zhanat skor..... aj umele kvety predavaju take, ktore su sezonne, a kedze tuplipany su jarne kvety, ta sme museli zhanat teraz, ale nam teta povedala, ze oni to maju potom odlozene na sklade, ze staci si to vyziadat, tak je to v pohode..... :-)
Odpovedať
ja sa do toho pustim cez leto
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) kde ste si objednavali kolace? nemate niekto skusenosti s p. Jurasekovou z Ruskej Novej vsi? alebo s vyrobou v Zupcanoch? ja mam taku smolu, ze kde volam, tam maju na nas termin dovolenku. A my chceme kolace najprv vidiet.
Odpovedať
Profilova fotka
no, my mame kolace tiez z Ruskej ale od Ňachajovej, aj sme mali od nej na Veľku noc objednane a dobre boli, takze som spokojna s výberom, poslem ti cislo cez IP :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
micha82, dakujem ti, ale jej som uz volala..ja mam odtial sesterku, tak tiez mi ju odporucali..ale uz ma obsadene a my potrebujeme 3000 kusokv, tak vravela, ze taku polovicu by zvladla, no ale nechceme to takto ze jedni tu druhe tam..tak som sa potom dostala k Jurasekovej
Odpovedať
Profilova fotka
ehm..no uz som to nestihla, ale aj tak dakujem ti este raz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to ti uz neporadim nic ine.... :-| vo velkom sarisi je zevraj dobra cukraren, ale neviem kde, ani ako sa volaju (Dolce vita????) no neviem, verim, ze niekoho najdes!
Odpovedať
Profilova fotka
hej, no aj ja dufam..aj v Sarisi maju dovolenku ;-(
Odpovedať
mimitomi a dokedy maju dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
tusim ze druhy a treti augustovy tyzden..ale neviem nastopro, ale viem ze 2 tyzdne v auguste.
Odpovedať
ja chcem odtial tortu, vraj robia velmi dobre, tak dufam ze na moj termin uz budu robit
Odpovedať
ahojte, micha82, mas pravdu, ak clovek chce, vsetko sa da. a to ze tvoj drahy sa vie obetovat a ist s tebou nakupovat, by malo byt normalne vo vztahu podla mna, ako pises, vravi sa tomu laska :-). mimochodom aj my mame svadbu v tej istej miestnosti ako vy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ahojky ja11... no, mate svadbu o dost skor, tak potom daj vediet, ake tam boli sluzby, a ci si na nieco nemame dat pozor.... ale je tam veelmi mila hlavna kucharka, takze ja sa tesim na spolupracu s nimi... mienime si sami ozdobit salu a aj zaclony si chceme dat ine, lebo nam pride nevkusne mat na svadbe karovane zaclony.... najprv s tym nesuhlasili, ale nakoniec sme sa nejak dohodli.... ;-) len dufam, ze sa tam zmesti 150 hosti + kapela.... :-D
Odpovedať
bre ranko ;-) dnes idem pozriet bizuteriu tak snad nieco najdem :-N x
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce pri hladani miska :-) a inak, seknu ti tie cervene saty, dobry vyber ;-)
Odpovedať
ahojte, peknu bizuterku maju v pasazi ;-)
Odpovedať
ahojte, micha82 jasne, dam vediet ako to cele dopadne :-) . aj my si budeme ozdobovat salu sami, aby to bolo podla nasich predstav, ale netrapili sme ich s vymenou zaclon, nam nejak nevadia :-) . no pokial mam dobre info, tak mali by ste tam mat miesta tak akurat na 150 hosti. robili tam uz aj svadby, kde bolo 170 hosti a ze sa pomestili, takze myslim, ze niet sa coho bat ;-)
Odpovedať
mimitomi, my sme mali na svadbe kolace zo zupcan... kvantum kolacov, vsetko sa zjedlo, odporucam, boli vynikajuce... a kadejake druhy.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes som bola po pohare, su krasne, len stali viac ako bolo povedane :-( to ma prekvapilo.... miska pekne satky mne sa zda, ze aj my mame zo zupcan kolace....
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek...pekne saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanusha ahoj kamka z facebooku... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kamoska :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?