Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
tak ja mam zapoctovy tazden od 4.5 a potom skuskove, ale myslim si ze ked budu prazdniny, tak vsetko co mi zvysilo vybavit, kupit a pod. sa zmakne za tyzden si myslim
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa tesim ked bude po skuskach budem len v praci a vybavovat dokoncovat veci okolo svadby...
Odpovedať
a kolko mas skusiek?
Odpovedať
Profilova fotka
:-| 4 asi 8-)
Odpovedať
aj aj mam 4, na jednu sa obzvlast "tesim" 8-( ostatne sa daju
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky - mate tu peknú debatku ...ja mam taky maličky problem -moj snubenček je skoro taky vysoky ako ja a nemožem zohnat peknucke topanočky na nizkom - ak by ste mi mohli do IP napisat adresu tej dievčiny čo ponuka take topanočky/balerinky - bola by som veeeeľmi vdačna. a inak vy si popolnočky kupujete či požičiavate?
Odpovedať
Profilova fotka
poslem ti hihih pockaj
Odpovedať
Profilova fotka
ake mas skusky? na ktoru sa tesis?
Odpovedať
Profilova fotka
diky - to bola rychlost :-D až som to nečakala
Odpovedať
ja si kupim, popripade dam usit, vyuzijem ich aj na inu svadbu co mame ist :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky a nepozerali ste teraz po obchodoch či nejake pekne popolnočky už došli?ja som teraz nejako čas nemala ... a hladam nejake svetlo zelenkave - no bola som pred velkou nocou a nebolo vobec nič tak dufam ze teraz už niečo do tych našich super obchodikov doslo ;-)
Odpovedať
tak mam z prava-trestne a spravne, psychologia osobnosti, teorie a metody soc. prace , a socialne poradenstvo-to bude brutal psychola je fajn, aj pravo sa da kedze budeme mat test-zaskrtnut spravnu odpoved -jak pre druhy stupen ZS :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
pozna niekto kapelu montana band z Bardejova ??? Aki su?
Odpovedať
tak napr. Labakan ma aj "dielnu"+ obchod okrem hlavnej aj pri HM Tesco, hned od tej benzinky je branicka a v takom domceku to sidli. Ale nejaky brutal velky vyber tam nieje
Odpovedať
Profilova fotka
no zda sa to vpohode len komu sa chce ucit ;-) v lete uff bude masaker zistovala si nieco ohladom vyzdoby nasej saly?
Odpovedať
moj najvacsi problem-dokopat sa ku knizkam :-N este som nebola v dekaci, ale zistim v blizkej dobe
Odpovedať
Profilova fotka
zuzku s mirom si nestretla?
Odpovedať
ee
Odpovedať
Profilova fotka
ta co :-|
Odpovedať
ta nevidno ich..abo mna? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-S tak to uz neviem koho co :-p pohare uz si dala vypisat?
Odpovedať
ja si vypisujem sama 8-)
Odpovedať
mirka12011 no prave oblek je jedna z mala veci, ktore este nemame, resp. nemam. ale uz je to v stadiu riesenia, takze verim, ze coskoro uz budem mat aj oblek :-) micha82 vytazenost z prace sa da pochopit. hlavne aby vzdy tym dvom vyhovovalo navzajom to planovanie, vybavovanie, nakupovanie a pod., no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a uz mas?
Odpovedať
este nie.musim si kupit farbu do tlaciarne,aby som si vytlacila ozdobne pismo na papier a podla toho vypisem na pohar.ale linku uz mam kupenu
Odpovedať
Profilova fotka
ked budes mat daj do fotoalbumu a tesime sa na fotky siat...
Odpovedať
no aby ste sa ma nezlakli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dufajme, ze nie :-p
Odpovedať
snad to nebude na srdcovy infarkt, ale saty su pekneeeee x-) inak, mam na facebooku video skupiny co nam bude hrat, mozes kuknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tam mam video mojho psa jak spi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?