Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
hej ale ako sa poznam podla mojich snov tie saty nebudu lebo take nenajdem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
neva, myslim, ze v danu noc nam to uz aj tak bude jedno :-D :-D :-D budeme opite laskou a prstenom na ruke :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alebo opite alkoholom ;-) inac ja som povedala, ze pijeme az po redovej a to decentne vinko alebo sampanske alebo nieco take nic tvrde...a ty ako hmm
Odpovedať
baby cavte nasla som konecne popolnocne saty podla mojich predstav a ktore mi aj sedeli tak som si ich konecne aj zajednala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek ahoj tak tebe je hej...
Odpovedať
takze zupanova party sa nekona :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
sak uz bolo na case :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi s michou pokracujeme v zupanovej party ;-) daj satky do albumika nech zavidime :-( kde si ich kupila?
Odpovedať
az vecer lebo ja to neviem stiahnut do pc :-N pozicane z lifka ;-)
Odpovedať
mirka urcite najdete tie prave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
z lifka tam mam satky svadobne ;-) mne sa tam lubili jedny ruzove...
Odpovedať
ahojte kočice 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj čajka kedy ides po satky?
Odpovedať
no mne satam pacilo viacero siat len nemali moju velkost =-)
Odpovedať
teraz v sobotu.aj janko si kupi asi oblek, ide s nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka beriete ma jejej ste zlaty ;-) drobcek tomu nerozumiem ved mas normalnu postavu :-o
Odpovedať
mirka tie balerinky su peknucke. x-) ja ked nekupim v polsku tak si objednam od tej holky, predsa len je lepsie vyskusat
Odpovedať
neviem ci by si sa este niekde vosla, jedine do kufra-ideme na 4 autach-teda 4 rodiny
Odpovedať
Profilova fotka
8-) ty kosko idete len na nakup ci na vylet tolko ludi :-p len davaj bacha aby ta frajer nevidel v satkach
Odpovedať
Profilova fotka
a dakujem viem ;-)
Odpovedať
tak my ideme, plus ujo s tetou+ deti a ide aj sesterka, kt. ma tiez svadbu a aj jej buduci s rodicmi, taze tak...to som sa len minule dozvedela ze idu v ten isty den ako my. ja na take neverim, ze by ma nemal vidiet prede svadbou =-) teraz som prisla na to , ze lifko si ukradlo aj moju foto na svoju stranku, ked sme sa boli fotit este na oznamko, chcem proviziu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-) pytaj si ...
Odpovedať
ked pojdem okolo tak budem pytat :-D a to moze aj polka mojej triedy uz som bola na matrike dnes a nebol ziaden problem, ze som bola sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-| uz si bola? tak tebe je hej, ja pojdem asi na dalsi tyzden podla toho ako budem robit to robia pondelok,utorok a stvrtok ne?
Odpovedať
tak ja som bola na matrike kde patrim, cize vo vedlajsej dedine, a tam robia pondelok, utorok, streda, piatok a stvrtok maju sobasny den.v PO neviem ako =-) aj som volala tomu ujkovi co robi prednasky na fare pri velkom kostole, a ze to je 2x mam pristi, a ked som volala sesterke, tak ona len ze v jeden den...my mame ist len na nejaku o bilingsovej metode, ...nejaky bol divny... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ta tebe fajne ked len 2x ja som bola 6x ;-) ale som rada, ze to mam za sebou
Odpovedať
ale tak to len na jednu mame ist urcite k tomu ujkovi, ale ku nasmu fararovi ktovie kolko krat, asi tiez tak 6x...ale s nim je sranda, taze v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy zacinas? uz nemas vela casu ;-) 4 mesiace a je to tu........
Odpovedať
tak 6.maja by mala byt ta prednaska s tym ujkom a po nej mozem ist za fararom.ale zase nas je "rychlovka" on to zmakne raz dva :-p mne sa to zda este dost vela, v poslednej dobe sa mi vsetko vlecie
Odpovedať
Profilova fotka
vlecie? ty kokso mne to ide hrozne rychlo, ked si mam uvedomit, ze skonci skuskove a budu len 2mesiace ach ajajaj :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?