Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, tak to som rada :-) dakujem za kontakt,ale neviem ci ju mam hladat tu na MS alebo v googli?
Odpovedať
Profilova fotka
;-) mimitomi tu je na MS :-p nikde inde nehladaj
Odpovedať
Profilova fotka
mimitomi uz som jej o tebe pisala, ja11 no co ako sa pripravujes na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
heh´, dakujem, uz som jej tiez pisala..si zlata :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nz dufam, ze sa ti nieco bude pacit resp.urcite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, mirka, som rada, ze ti sedia, tesim sa, az budem skusat tie svoje..... ;-) urcite potom hod foto.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hodim a ty si si ktore vybrala?
Odpovedať
mirka12011, tak ja som sa na svadbu doteraz pripravoval dost aktivne, myslim si. kedze som taky vybavovaci typ, tak podstatne veci, ako sala, video, foto a pod. som zistoval a vybavoval ja, samozrejme po vzajomnom dohovore so snubenicou :-) . neviem si predstavit, aby som v pripravach hral druhe husle, aby vsetko riesila polovicka, tak som aspon kazdeho odbremenil no a co sa tyka takych zenskych veci, ako saty, doplnky a pod. tak to si uz riesila samozrejme sama :). momentalne teraz mame klud, takmer vsetko mame pozhanane a venujeme sa studiu na statnice :-|
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ako to poslala tebe ocislovane: wedding flats13, hodim foto do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
tak, uz som to tam hodila, posledne foto v albume č.2
Odpovedať
Profilova fotka
;-) no ja som vybavovala fotografa aj kameramana sama hudbu mal nastarosti frajer no napokon som bola vybovovat hudbu s nim :-p no ja uz len dokupujem take drobnosti :D na vyzdobu, este mi treba oznamenia a mala by som mat vsetko podstatne pozhanane ;-) ako sa poznam nieco este pospekulujeme a bude treba este nieco :-D je to take netradicne ked nam napise muz som rada, ako to vlastne vy muzi prezivate tie pripravy na svadbu? Asi kazdy inak, ale nieco musite vsetci muzi mat spolocne :D aj vy stresujete ako my zeny?
Odpovedať
Profilova fotka
micha som si myslela ze tieto su krasne co sa tyka baleriniek ja som ich chcela v ruzovom len prv satky musim mat a rozhodnut ci balerinky alebo topanky na opatku po polnoci ;-) su krasneee
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-) tak ja tie pripravy zatial nijak zvlastne neprezivam (mozno aj preto, lebo vela inych povinnosti mam na krku). aj ked niesom odolny stresu, ale aspon zatial zo svadby vobec nestresujem a rad by som to takto vydrzal az do svadby ;-) . a to naozaj neviem, ci mame vsetci muzi nieco spolocne, myslim si, ze u kazdeho je to individualne, ci uz u zeny alebo muza. ze je to netradicne, ze tu pisem ako muz, to mas pravdu, aj z toho mam taky divny pocit, preto som tu doteraz neprispieval...
Odpovedať
Profilova fotka
nie preco divny proste nie kazdy chlap ma nato odvahu ani nie ze odvahu, ale hrdost alebo neviem ako to vysvetlit, proste ja som rada, ze aj do Presov nejaky ten chlap napise, je to zlateee
Odpovedať
viem, ako to myslis a zrejme to tak aj bude, aj ked neviem preco, myslim si, ze by to tu bolo nazorovo pestrejsie, keby tu prispievalo viac muzov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-S no muzi kde ste?
Odpovedať
:-) daj im nejaky cas
Odpovedať
Profilova fotka
8-) uz mas oblek?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D rozbehli ste peknu debatu..... mirka, aj ja som chcela biele balerinky s ruzovou cipkou (na satach mam ruzovu stuhu), ale mala ich len na veeelmi vysokom opatku a ine zasa len s ciernou cipkou, tak som si vzala cisto biele.. ku popolnocnym cierne a na redovy bordove, budem mat aj bordove saty na redovy.... kroj som nechcela, necitila by som sa v nom dobre....
Odpovedať
Profilova fotka
ja11- ja som sa mojho draheho tiez snazila zapojit, ale on na to nema cas, praca ho totalne vytazila, tak som rada, ked si spravi cas a ideme spolu na nakupy, alebo len tak po obchodoch na inspiraciu ;-) to je potom super, ked povie na to, ci to svoj nazor, potom viem, ze ma o svadbu zaujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som toho nazoru, ze si nekupim biele alebo hociake na vysokom podpatku a viem,ze ich nevyuzijem, a preto som zvolila tie ktore som si kupila a vyuzijem ich aj po svadbe, este popolnocne satky a topanky a na redovy ja mam kroj a tam cizmi mi pozicaju a ked nie zoberem svoje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) jasne, dobre zmyslanie... ale v pohode, biele balerinky aj ku rifliam idu, takze, ja sa nebojim, ze ich nevyuzijem ;-) ty brdo, ja to mam od dnes presne za 4 mesiace.... sa tesim, uz keby to bolo len za mesiac..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi 4mesiace sak to hned ano balerinky ja zboznujem kupila som si jedne balerinky z adidasu a nedopustim na ne su super a hlavne v takom pocasi....
Odpovedať
Profilova fotka
ty este nemas vybrate svadobne saty? pozerala som v tvojom albume, ze si uz skusat bola....
Odpovedať
Profilova fotka
mam vybrate rezervovane od januara ;-) spolocenske nemam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si svadobne uz v decembri rezervovala, ale s tymi spolocenskymi je to tazsie, viacero som ich skusala, ale nic mi nesedi tak, ako by som chcela, ale snad za tie 4 mesiace najdem nieco co bude podla mojich predstav..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam este 4mesiace a 28dni ;-) tak niekedy musim uz zacat aj hladat tie prave 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sprav skusky a potom s cistou hlavou: hor sa na nakupy 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no horsie ze ja uz predstavu mam len ich najst a mam moznost dat aj usit no ja radsej ked kupim hotove ;-) uvidime co s toho vznikne, mozno pojdem hola :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D babky aspon budu mat o com rozpravat :-D :-D :-D ja som sa tak zastrajala, ze dojdem v zupane, ale drahemu sa ten napad velmi nepozdaval :-D :-D :-D no, aj ja mam presnu predstavu, inak by som kupila tie co som skusala naposledy.... ale zo vsetkym je to tak, vsetko to, na co mam presnu predstavu, mi este treba pozhanat...... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?