Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
hej viem ocom hovoris :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my sme posledne mesice travili vynovovanim našho byvania a zrazu nam došlo že waw, treba poriešiť svadbu, nejak sme na to zabudli :-D a najväčšia sranda s mojim drahym, treba nam už len jednu jedinu fotku na oznamko aby sa dalo urobiť, ale jemu sa nechce, treba mu kupiť oblek, ale on ma ešte čas, a potom keď nastane problem ako s tou hudbou, možem sa zblazniť aby som rychlo problem vyriešila....joj zbožňujem jak sa chlapi hraju že všetko vedia, všetko zariadia, ale nebyť nas, to by dopadli ...... 8-(
Odpovedať
tak to su chlapi :-N ale co uz polovica aprila za nami o chvilocku maj a.... o par dni tu bude svadba a ja som este ani nezacala chodit do solarka ale dnes by som uz chcela zacat chodit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no na to som myslela aj ja že začnem chodiť, a pojdeš do mesta alebo niekde na sidl.3?
Odpovedať
no zacnem pri kauflande ale kamoska asi bude robit v meste v solarku tak ak bude vediet urobit zlavu tak zacnem chodit do mesta
Odpovedať
musim ist piseme si vecer?
Odpovedať
Profilova fotka
heeej zľavu??? ta keby vedela dať aj mne daj vedieť ;-)
Odpovedať
urite ti dam vediet idem paa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa, už sa tešim na zľavu ;-) mne by najviac vyhovovalo take solarko, kde sa da zaparkovať auto, tak idem nejake omrknuť ;-)
Odpovedať
presovcanky kde ste?
Odpovedať
ahoj drobcek x-)
Odpovedať
ahoj oko oblievacka?
Odpovedať
Článok sa načítava...
mna obisla :-p
Odpovedať
super zato ja som uz davno taka mokra nebola :-N
Odpovedať
no ja som si svoje uzila za stredoskolskych cias a odkedy ma zliali asi s 15 velkymi vedrami studenej vody ani doma niesom.to uz mam "predplatene" na x rokov dopredu :-D
Odpovedať
ty sa mas :-) ja sa zveziem kazdy rok popri dcerke =-)
Odpovedať
a kde si bola cez sviatky?
Odpovedať
tak do nedele doma a v nedelu poobede som isla do priatela.vcera som prisla.ale nikto ma u nich neoblial.som to hned na zaciatku zatrhla a ked prisli oblievaci tak som sa zavrela do izby a kukala som telku :-p a dnes som si kupila svadobne topanky 8-)
Odpovedať
ty sa mas :-D tie co mas v albume?
Odpovedať
nie, chcela som povodne velmi podobne tym v albume, ale mam ine+ este si pojdem kupit balerinky, kedze moje maju vysoky opatok ale hodim do albumu
Odpovedať
umna zas cim vyssi opatok ale popolnocne mam o cosi nizsie tesim sa na foto
Odpovedať
no, uz to mam tam, nechcelo sa mi vytahovat digitalny fotak, tak len telefonom ;-)
Odpovedať
a nevsimaj si tu otalcenu ciarku od ponozky :-D
Odpovedať
ok tak som si ju nevsimala ;-) :-D danka z boku ma velmi neuputali ale z predu su krasne fakt sa mi pacia :-) schvalujem :-D ;-)
Odpovedať
danka uteka si zobudit dieta lebo este stale spinka a vecer sa jej nebude chciet tak papapa
Odpovedať
maj sa.paaa :-)
Odpovedať
kde ste kto?
Odpovedať
ahoj, zase len ja tu.nedavno som sa dotrepala z mesta a sedim nad seminarkou ]-(
Odpovedať
ahoj a ako ti to ide? vonku je krasne pocasie :-)
Odpovedať
tak snazim sa vypotit nieco ale mam hrozne debilnu temu na ktoru je malo literatury, a este ma cakaju dalsie 2, tiez onicom. no vonku je sice pekne, ale ked musim tak musim.najhorsie je ze mi to treba do zajtra, ja vzdy robim veci na poslednu chvilu, ked mi hori pod zadkom, a vtedy sa prinutim nieco aj urobit/teda co sa tyka skoly/ :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?