Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
waw takmer v každej vete mam preklep, to tak keď pišem po tme :-N
Odpovedať
ikinka ved to uz coskoro a to kopec veci ete nemame :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o moja hlavne naplanuj ten unos hej?spolieham sa na teba ;-)
Odpovedať
ikus uz si asi isla ze?nonic tak dobru noc |-|
Odpovedať
Profilova fotka
danulienka, saty mam pozicane, z košíc, hneď ako som ich na seba dala, som vedela, že su to ONY :-) je to úplne iný pocit promenádovať sa v svadobných satach, ako v klasických plesovych, hrozne sa na to tesím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ikinka, drobcek, hlavne ziadne stresy a zhlboka dýchat :-) viem, ze to sa lahko hovorí, ale dufam, ze aj mne to niekto povie, ked to budem mat uz len za dva mesiace..... bude dobre a ak sa aj zabuden na nejaku drobnost, tak hlavne ze tam budete vy a zenich... a ziadna utekačka, ano ikinka? ;-) :-D
Odpovedať
Ahojte Presovcanky... ja nie som z Presova...vedeli by ste poradit nejake obchody v Presove kde maju na predaj pekne panske svadobne obleky pre mojho draheho? Dakujem
Odpovedať
erka my mame oblek aj vesticku site na mieru ak mas zaujem poslem ti ip ;-) micha no len aby som este nezdubkala ja :-N nie nie len srandujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D aale no, verim tomu, ze sa tesite ;-) a keby nieco, dajte vediet, pridem strazit dvere :-D :-D :-D erka, my ideme na nákup obleka do Poľska, tak ja ti nepomôžem, ale kedysi sme nakupovali obleky v Luca Toscani na Hlavnej v PO, ale ani neviem, či to tam este je....
Odpovedať
Profilova fotka
erka: - Tobis - M22 - PAVANA v obchodnom centre Max - dali si tam urobiť smoking na mieru v salonoch aj poziciavaju pokial by to mala byt pre vas jednorazova zalezitost tak aj to je riesenie ;-)
Odpovedať
micha hadam to nebude potrebne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-) určite to nebude potrebné!!!! ;-)
Odpovedať
no to dufam =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
u nas sa to so svadbami rozbehlo, najprv len ja a zrazu brat vyrukoval so zenenim a aj sesternica, ktora je 8 rokov zasnubena, a chcu to stihnut predo mnou.... :-| no, hlavne, nech su vsetci stastní :-D
Odpovedať
aspon mate o zabavu postarane ze? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda hej :-D toto bude nezabudnutelne leto :-D
Odpovedať
ahojte, ja len na skok, pozdravujem, ;-) akurat idem dnes na matriku vybavit tu ziadost o uzavretie manzelstva.to kolko sa plati?a nemusi ist somnou priatel, dufam, bo pokial oni maju uradne hodiny tak je v praci.stacia mi len jeho udaje z obcianky? och ale som zvedava :-N
Odpovedať
danulinka neplati sa nic ale myslim ze musi tam byt aj priatel lebo sa tam obajy podpisuju
Odpovedať
a ked mi tam hodi stempel a donesiem jej ho podpisany na druhy den?no skusim ist sama ze co...ale aj tak diiiiik ;-)
Odpovedať
no skus ale pochybujem
Odpovedať
Profilova fotka
danka to musite obaja ist spolu obaja sa beriete nie ty sama :-D uz ides? ta i mne treba pomali ist, len teraz toho vela snad v maji 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som matriku vybavila uz v decembri, lebo ma kamošky strašili, že potom nebude voľný termín, ale vôbec to tak nebolo, práve naopak, teta na matrike mi povedala, že väčšina si matriku nechava na koniec.... taze sme boli prvy zapísaní na august :-) a áno, musia tam byť obaja! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz ma napadlo, že tí, čo sú sobášení v kostole vlastne ani nepotrebujú termín na matrike.... my zasa nepotrebujeme termín v kostole :-) si to odbuchame za 15 minút na matrike a poďho slaviť!!! 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, aku mate kadernicku? Moja chuderka spadla z kona - a to vazne, nesmejte sa :-( - tak si zhanam narychlo inu, prosim poradte
Odpovedať
Profilova fotka
miska vcera som si na teba spomenula, ze o chvilku je MAJ sviatky prejdu raz,dva a bude MAJ :-D ten cas rychlo bezi...
Odpovedať
sidelma skuks v monobloku
Odpovedať
ahojte babky ako ste prezili dnesny den ? :-N poviem vam ze ja som bola riadne mokra :-| =-)
Odpovedať
halo kde ste? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tuuu :-D drobček aj ty si vyhukana z toho ako sa to krati? =-) :-N
Odpovedať
prosim zastav cas lebo o chvilku uz budeme vydate =-) uf ubehlo to :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor, najprv času dosť a zrazu mam pocit že to už bude čo chviľu a ešte nemam plnooo veci vybavenych..... =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?