Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
jajaj ale kupila si ich hej? ne len pozicala, fak fajne a kde v krosne si bola?
Odpovedať
tak zaplatili sme zatial zalohu tam mi ich upravia "zadara"- teda v cene siat ale este ked po nich pridem tak uz mam prist aj s topankami a na pockanie mi upravia dlzku podla topanok... a ktomu je aj super bolerko a este nieco do vlasov, ale to asi nebudem mat, a podvazok = 1600 zl cca 11200sk ale kupila som nakoniec z eriky...a su dooost zaujimave, povodne som chcela ine, ale mala som "porotu" a vysli jednoznacne ako no.1 ale topanky som nekupila ziadne :-S teda ziadne svadobne
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved topanky najdes aj v meste je kopec obchodov, s toho si tazku hlavu nerob |-|
Odpovedať
dnes som zase pobehala cele mesto a NIC...ked su pekne, tak 9cm tenke ihlicky, a prizabit sa nemusim...a ani balerinky som nevidela pekne...asi pojdem do KE
Odpovedať
Profilova fotka
a v maxe si bola? dnes som tam videla kopec baleriniek aj svadobne na cca 4cm podpatku
Odpovedať
bola som asi pre 2-3tyzdnami ale nic som nenasla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hore neviem ako sa vola obchod tam ako je michelov bar, tak tam su 2 oproti sebe obuvi a v tom vacsom mali kopec a pekne...
Odpovedať
tak pojdem buduci tyzden, alebo este cez vikend...nasla som na nete, ake asi chcem, idem hodit do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
ok daj ti poviem ci tam nieco podobne bolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
s otvorenou spickou boli.....aj balerinky nieco na takyto stil....
Odpovedať
ach jaj, tak pojdem kuknut no...a tie moje saty maju kruh, co som ja nechcela, takze si ho aj tak vyberiem ostane len spodnicka :-p a dali mi do hlavy aj zavoj a kazdy hikal, ako mi pristane, ale o 5 sekund letel dole...zamietla som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja zavoj len do kostola a na foteni par fotiek a ide dole... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
inak saty su s oranzovou stuhou ,pod prsiami... nie borskynovou, ale takou "jesennou"orangeovou- vyzera to prefektne, len neviem ku comu tu farbu dopasujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak prides ku mne na svadbu, moja vyzdoba bude merunkova tak snad ku druzickam ta dopasujem :-p
Odpovedať
mirka :-D :-D :-D ale to by dve svadobne saty neviem jak vyzerali na jednej svadbe :-p
Odpovedať
Profilova fotka
;-) mozno by si to nevsimli :-p
Odpovedať
myslim ze daco take je neprehliadnutelne...heh, skoda ze nebudem vtedy doma |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nebudem doma :-p
Odpovedať
ja som mysela v PO -budem vo VT, tiez na svadbe :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pochopila :-p
Odpovedať
Profilova fotka
uz si mi to par krat hovorila, ze ides na svadbu :-p
Odpovedať
jaaaj, ja mam hosipu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-p
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, začal sa nový týždeň..... konečne som bola v sobotu pozrieť nejaké drobnosti na výzdobu a už sa neviem dočkať, až budem jednotlivé veci dávať dokopy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danulienka, tiez mam na satach ruzovu stuhu a prisposobila som tomu vyzdobu a aj farbu kytice :) tesim sa az sem hodis foto :-)
Odpovedať
no, foto hodim az ked ich budem mat doma (25.4), pretoze neviem ani nazov siat, takze ich nemozem najst ani na nete a fotit mi nedovolili ]-( a vobec netusim ake znacky maju v salone erica, kedze stranku maju na figu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, aj ja si pri niektorých tých vybavovačkách musim dookola opakovat, ze sa nemam rozculovat, ze to skodi len mne.... :-| a aj tak zvyknem rozculit :-D :-D :-D co uz, obcas uz chcem, aby to bolo za mnou, ale potom si spomeniem na tie nadherne svadobne saty, ktore na mna cakaju na den D a potom sa mi hned vycari usmev na tvari..... tak kasli na to, zbytocne sa nerozculuj a mysli na tu chvilu, ked pojdes "na ostro" ;-)
Odpovedať
ty mas svoje satky kupene ci poziacne?pekneeee su ;-)
Odpovedať
ikinka ako robotka? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam teraz voľno, naposledy som bola v robote štvrtok ak dobre pamatam, dohodla som sa s nimi že pridem ked ma nbudu poterbovať, nechcem zbytočne veľa prejazdiť.... juj moja napiš mi čo všetko už maš vybavene a kupene nech zistim čo i chyba..... juj čo budeme robiť o 2mesiace o takomto čase :-) ;-) :-) :-N =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?