Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D nechceli sme dať sobas na velmi skoru hodinu, aby tí co pridu z dialky nemuseli vstavat ku kadernikovy a piatej rano.. a tak mam aj ja klud... pochybujem sice, ze budem noc pred svadbou kludne spat, ale aj tak je to lepsie, ako niekam sa ponahlat ;-) tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej este dobre ze kumne nikto tak z dialky cestovat nebude len z UK druzicka a ta pride cca 2 dni vopred a z CZ a pridu cca 2 dni vopred tiez, aj tebe sa zda ze ten cas velmi rychlo bezi?
Odpovedať
cavte ;-) micha super napad to ja asi budem vstavat o 6h :-.
Odpovedať
Profilova fotka
hrozne rychlo, ty brdo, nedavno som nadavala, ze 9 mesiacov ja na svadbu cakat nebudem a zrazu to je necelych 5 mesiacov..... sa tesim, lebo na cely august som si dala volno, mi konci zmluva v robote v juli a do novej mienim nastupit az v septembri, ta si august uzijem :-) uz aby vazne bolo po svadbe, hrozne tuzim po babatku, kamaratke sa pred tyzdnom narodilo dievcatko, tato je mexican, aj to dievcatko je cista mexicanka, je hrozne zlata :-) tak som zasa vpadla do toho, ze hcem a chcem a chcem, drahy uz zo mna salie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska asi skor vstanes,ked vobec budes hajat... babatko to hej to by som chcela aj ja po case :-p , ale vies mi zeny menime nazor z hodiny na hodinu mozno ti zajtra poviem, ze baby uz budem mat :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
micha kde si davas robit nechty? Miska tu holku co si mi radila,som tu nenasla a potrebujem nejaku objednat... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nedavam si robit nechty, nemam rada dlhe nechty, takze uplne naktako vystrihane a priestvitny lak.... mam o jednu starost menej :-D drobcek, aj ja uz asi budem od 6tej hore, ale s radostou si este par hodin povelebim v posteli , skocim do postele k mamči, ako ked som bola mala, nech si ma este takto doma uziju, poklabosim s nou a prinutim ocka, nech mi spravi nejake vysokokaloricke ranajky :-D :-D :-D a potom ma bart odvezie na masaz :-D :-D :-D bude sranda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj micha, pozeram ze budeme mat svadbu, tam kde aj my. Len to ze my az po vas. Tak daj potom vediet ako bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
tam kde aj vy (oprava)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) jasne, dam vediet.... ale vyzera to byt v pohode, sme tam komunikovali s viacerymi ludmi a vsetci su dost ustretoví, aj ked nas upozornili na riaditelku jedalne, ze je velmi prisna, ale mne prisla dost mila :-) potom tu hodim nejake fotky ;-)
Odpovedať
mirka ikinka by mala mat kontakt na tu kocku co robi nechty x-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek dakovacka skusim jej napisat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ikinka ak najdes ten kontakt prosim posli mi IP. Dakujem... ;-)
Odpovedať
mirka rada som pomohla teda ak som pomohla ;-)
Odpovedať
baby neviem zohnat popolnocne saty nic sa mi nepaci :-( som strasna :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a usit?
Odpovedať
co ja viem?ja sa obavam ze sa mi nebudu namne pacit ja som hrozne prieberciva =-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D miska, miska ty si horsia ako ja ;-) ale dobra krajcirka ti poradi podla obrazku siat ake chces a podla postavy ci ti pojdu ci nie...
Odpovedať
hej len ja som vzdy nespokojna no noviem ze ako dopadnem... =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
prinajhorsom pojdes hola :-D
Odpovedať
ved toho sa obavam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale to snad az tak zle nebude a nieco najdes aj keby si mala plachtu rozthnut a omotat okolo seba, alebo v zupane isla :-|
Odpovedať
snad nieco najdem aj ked nemam vela casu
Odpovedať
Profilova fotka
no cas sa ti krati ale pozri zajtra je piatok tak vyjdi do obchodov...
Odpovedať
Profilova fotka
drobček, ja mám presne opačný problém, mne sa páči všetko, čo som doteraz vyskúšala, tak sa neviem rozhodnúť len pre jedne jediné :-| a drahému sa nepozdáva nápad, že by mi kúpil všetky :-D :-D :-D :-D prečo asi?!?
Odpovedať
bre ranko;-) micha no nevem preco?? :-N skus sa s nim porozpravat mozno ho prehovoris :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D to by som musela byt veeeeeelmi presvedčivá :-D :-D :-D :-D ale nie, tolko siat ani nepotrebujem, ved kam by som v nich chodila, na plesy chodime tak raz do roka a svadby tiez nie su kazdy mesiac, ta by mi len zbytocne v skrini viseli... je len tazke vybrat si jedne jedine, ked je tolko peknych siat....... :-)
Odpovedať
ahojte, hlasim prichod z polska, mam satkyyyyy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj akurat som dnes na teba myslela ci si isla ci nie daj do albumu ne
Odpovedať
ta aj by som dala, keby mi dovolili fotit ]-( ]-( ]-( ale idem po nich 25.4 tak uz ich odfotim doma
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?