Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
este nemam ale hladam deti bo detom chcem take ine pre radost zrobit a davam im lienky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, prosim poradte mi, vyzera to tak že naša zarezervovana skupina sa na nas vykašle 60 dni pred svadbou ]-( , prosim Vas ak mate nejake kontakty na skupiny dajte mi vedieť, budem Vam veľmi vďačna :-(
Odpovedať
ikus neporadim ti :-| a co sa stalo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas resp. mala si zivu hudbu? ja mam zivu hudbu tel.cislo by som pokukala su to chalani z raslavic...
Odpovedať
Profilova fotka
mala som živu hudbu, dnes im drahy volal len tak že aby sme dačo upresnili, a oni oznamili,. že jeden člen ide naaahodou presne v tom čase na staž do Dánska ]-( ma ide urvať, keby sme sa im skor neozvali, asi by sme sa to dozvedeli tyždeň pred svadbou ešte nam maju zajtra zavolať, či si to ten jeden čo ide na staž nerozmysli a nepreloži na iny termin, ale už to vidim ]-( ]-( ]-( :-(
Odpovedať
Ahojte, neviete prosim, ci je v okoli Vukova nejaka sala vhodna na svadbu? A nemate nahodou kontakt aj na salu pri OZKN? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ozkn ma original stranku kde si mozes pozriet kalendar ci maju v tvoj den svadby volno a tam uz mas aj kontakt daj do googla a ti najde lebo som ich www.stranku uz vyhodila...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka nemožeš mi kuknuť čislo na tu bašu skupinu? a ako sa volaju? dik :-(v
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vospolok, vraciam sa k vam po dovolenke v Tatrach... pozeram, ze ste stale rozbehnute... pomaly sa to krati.... Ikinka, rada by som ti pomohla, ale vacsina kapiel co poznam, je uz zadana do konca roka... a moja kapela je az zo Zemlina, ale ked chces poslem ti kontakt.....
Odpovedať
ahojte, ja som uz spat zo skoly, dnes som sa zbytocne trepala-mame dekanske volno ]-( idem asi robit oznamka :-p
Odpovedať
ikinka: Ahoj, chcem sa ta opytat, ohladom tej skupiny.. To ste akože mali normalne zazmluvnene a vyplatenu zalohu a oni to zrusili (ta skupina) ??? Dufam, ze nie. :-( Aj ked je nas termin este dost daleko, chcela som sa poistit a cez vikend ideme podpisat zmluvu a vyplatit zalohu, tak dufam, ze k niecomu podobnemu nedojde aj u nas. Lebo ich asi roztrhnem.
Odpovedať
Profilova fotka
no oni od nas nechceli zobrať zalohu a ani zmluvu sme nepodpisovali, viem že to znie divne, ale povedali že keďže sme si ich zarezervovali viac ako rok do predu nebude problem, nebola som veľmi nadšena, ale drahy do mna hučal nech to necham tak, tak som nakoniec suhlasila, okrem toho členovia skupiny maju okolo 4Otky, jeden ma dokonca učil na vyške a je riaditeľom jednej školy, tak som mala pocit, že su seriozni.... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ikinka to je pekne svinstvo od nich,my mame v zmluve po zaplateni zalohy take ze pokial by z nejakych dovodov nemohli prist musia najst adekvatnu nahradu...skoda ze nemate tiez zmluvu...tak vela stastia nech sa najdu lepsi!
Odpovedať
ikinka: Tak to je "haluz". Asi by si tu mala napisat aj nazov kapely, nech s tym rataju aj ostatne nevesty, lebo take jednanie neba obdoby.Je nerealne najst 60 dni pred svadbou kapelu a toboz dobru kapelu.
Odpovedať
Ahoj Ikinka, to vazne?? =-) Ta to co je za skupinu. ROzmyslam, ze my tiez nemame nijaku zmluvu ani zalohu vyplatenu. No vraveli, ze nie je problem sa s nimi dohodnut, no asi budem zas volat.... Dufam, ze sa vam podari niekoho zohnat.. Inak v piatok o 20-tej ste tam kde vzdy? Dojdeme za vami. Aspon sa konecne porozpravame. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj moja, asi budeme musieť svadbu zrušiť, volala som okolo 20tim skupinam a nič.... možno sa nakoniec nejaka najde, ale ja si nepokazim svadbu nejakou pochybnou skupinou ktoru som v živote nepočula..... ved s drahym už aj tak byvam takže či bude svadba tento rok alebo ďalší, nič sa nestane akurat ma hneva že všetko sme zariadili vyše 14mesiacov pred svadbou a teraz sa na nas niekto len tak vykašle :-(
Odpovedať
ikinka, poslala som ti kontakt na nasu skupinu ;-)
Odpovedať
no bohuzial 6.6 je taky termin, ze tam uz nebude mat volne nik kto doteraz nie je v kome a neprebudi sa zhodou okolnosti tesne pred spominanym datumom... :-D (trochu na odlahcenie :-) treba skusit mozno nejakeho DJ-a, alebo to vzdat, len skoda tych penazi a casu co do toho islo... :-|
Odpovedať
To vazne??? Nie, kvoli skupine? Keby som ti vedela pomoct... skusim sa opytat spoluziacky oni mali super skupinu vola sa Index. Skusim ti zohnat cislo. Velmi by som ti chcela pomoct. Skusim sa popytat
Odpovedať
index z PO? ja ich poznam, tam hraje moj byvaly ucitel zo strednej...maju aj stranku na nete
Odpovedať
A su vraj velmi dobry. Spoluziacka mi ma doniest dvd, tak ich uvidim hrat..
Odpovedať
ja som ich uz pocula hrat, ale uz asi 6 rokov dozadu, boli dobri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danulienkaaa Ďááááááááááááááááááááááááááááááááááákujem Ti, mali voľný termín, svadba zachránenááááááá :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-)
Odpovedať
juj, to som velmi rada x-) x-) x-)
Odpovedať
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte teraz som dosla z prace, tak som rada, ze mas kapelu, danulienka ake oznamka?
Odpovedať
ufff ikink som rada ze ste zohnali kapelu ;-) uz som sa bala ze sa namna vykasles :-. inac fotenie mame o 12h no uz sa tesim na prave poludnie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ta fajne miska, budu zvonit zvony a ty budes robit ksichtiky,usmev do fotaka :-D ja mam o 11.00 fotenie, ja sa vyhnem zvoneniu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute... ikinka, som rada, ze sa to poriesilo, bolo by divne zrusit svadbu kvoli kapele..... ja som asi jedina, co sa bude fotit az o 17:00, musime mat fotenie az po sobasi, lebo drahí dojde s rodinkou az spoza siravy, ta aby sa sem nehnal zbytocne uz rano...... mam rada vcetko v pohode a v klude, aj cesat sa idem na dvanastu :-D to bude den, neviem, ci si rano pred sobasom neskocim na masaz, na uvolnenie stresu... ked tak nad tym rozmyslam, dobry napad ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj micha no ta masaz je dobry napad, ty sa pojdes cesat a mi uz budeme v strese :-p len par tyzdnou po alebo pred tebou 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?