Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
hej, tie obliecky nemaju, akurat mi kamoska pisala co ma tam v auguste svadbu, ze ci niesu aj nejake ine stolicky, ze na tie nevojdu navleky, lebo su siroke...(tie stolicky)...ale maju akurat v restike, a tam je mozno tak 70ks stoliciek ja si dam maximalne maslu... a ked chces nejake speci servitky, tak podla mna si mozes kupit aj ty a doniest ich tam pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
no oni hovorili ze mam povedat farbu aby kupili :-o no mne hovorila jedna co ma tie navleky ze mam zistit rozmer stoliciek :-.
Odpovedať
tak to asi zalezi od toho kto poziciava navleky, mozno jedni maju presne namerane a ini maju take,ktore sa upravia priamo na stolicke... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-p sak hej taka kosa vonku, ze sa mi nikam nechce :-S ale v kostole teplo bude |-| dufam :-N
Odpovedať
odkedy bolo v kostole teplo =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak toto :-( preto som sa naobliekala :-p
Odpovedať
tak tak, ja chodim este ako snehuliak, i ked dnes bolo celkom teplo na obed v kosotle u mojej babky dali podlahove kurenie, myslim ze urobili velmi dobre, kedze od noh velmi taha..brala by som aj u nas
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj uz som spat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby...v ktorej reštike budete mať svadbu?
Odpovedať
Ahoj Tinka, my s Mirkou mame v dekači ale nie v reštike ale v Estradnej sale, len jedlo varia v reštike o poschodie nižšie
Odpovedať
Ahojte kocky, danulienkaaa, mirka12011 kolko budete mat ludi? My sme chceli tiez v estradnej sale, ale potom sme si to rozmysleli, lebo ma odhovarali zeje tam zly pristup a ze je to take velke.... neosobne. No pre velky pocet ludi, je to idealne. Kolko platite na osobu
Odpovedať
merilin, my budeme mat cca 120, mozno viac mozno menej...este sme presne na osobu nepocitali, a mam tam preto, lebo tam robi moj ocko, takze ine mi uz ani neostavalo :-D :-D :-D ...a na osobu je okolo 500 sk (teda ak niesu este svedske stoly, to stoji viac, ale neviem kolko)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaaj, :-D no potom to je jasne. A budete mat aj vyzdobu? Ako myslim, ci vam bude ozdobovat nejak agentura
Odpovedať
asi to zmaknem sama, nejake veci tam uz maju a nieco dokupim :-) nechcem to mat velmi precancane...len neviem kde zozeniem helium, na baloniky... :-S
Odpovedať
danka nam to zozenie svagor ale vraj niekde na strojnickej predavaju helium
Odpovedať
na storjnickej skole ci ulici?a kolko to stoji asi?
Odpovedať
netusim ale ked snim budem tak as opytam
Odpovedať
ok, budem ti vdacna, lebo inak netusim, kde by som ho zohnala
Odpovedať
Profilova fotka
merlin aj my budeme mat cca 120 ludi
Odpovedať
neviete ako sa volá to kaderníctvo v budove vedla Nayky? dole su sijacie potreby a optika a hore je to kadernictvo... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja ani srnky netusia :-|
Odpovedať
keby som vedela nazov ,m tak mozno by som nasla nieco na nete.ale dnes som si robila "prieskum" tu na stranke a vyslo mi asi "naj" kadernictvo IDA , popozerala som albumy, co holky odporucali a aj v teme kadernictva v PO, bolo to kadernictvo pochvalene :-) tak uvidim...na najblizsiu ekšn sai dem tam ucesat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to na akej ulici ma byt?
Odpovedať
Hlavné 66
Odpovedať
pisem jak tatar-to z toho ze cely den tukam vo worde... :-x na Hlavnej 66
Odpovedať
Profilova fotka
hmm tam je tych kadernictiev viac :-( ako sa vola kadernicka nevies? aj moja tam je ale neviem ako sa vola jej kadernictvo
Odpovedať
Ida Michnáková...inak, ja tiez neviem, kde presne to je...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to meno mi nic nehovori :-o neva to najdes podla cisla :-N ja tiez uz som par krat tak hladala
Odpovedať
no, nasla som si na google maps, ze to bude priblizne oproti parku pri fotosluzbe niekde...alebo ako su "kramiky"ci akosa to volalo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kramiky este existuju :-( pockaj idem aj ja kukuc aby som bola v obraze
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?