Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj teraz som dosla z prace :-|
Odpovedať
ahojte no akosi to tu uticha =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, mate sa? ja som myslela, ze v praci to uz ani nemoze byt horsie, ked nam sef z nicoho nic oznamil, ze nam nepodpise dovolenku, na ktoru sa tesime uz mesiac.... ]-( takze ani nemam velmi naladu na riesenie svadby.... :-| ale to nic nemeni na tom, ze odratavam dni do 22.augusta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky co mate noveho, akurat som dosla z prace juchuuuuu, vecer nauky :-S
Odpovedať
ahoj mirka tak ja by som radsej isla na nauku, ale mam hroooozne vela pisania, 3 seminarky+rocnikovka :-S, a nijak raz sa nemozem prinutit sadnut k tomu...takze to vidim na "pekne" stvrtkove popoludnie a cely piatkovy den pred compom ]-( inak, neviete ktore dni cez tyzden je otvorene trhovisko v krosne?teda okrem soboty.... ked uz pojdem na saty tak chcem ist mrknut aj na trhovisko, na nejaku tu "krowku" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
frajer je v krosne akurat a chcel ist kuknut do toho salonu co si mi poslala link 8-)
Odpovedať
chce odtial oblek?ci ti rovno donesie saty? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oblek, satky mam rezervovane uz v salone |-|
Odpovedať
no tak ja sa spolieham ze kupim tam, a ked nie , tak v nowom targu, tiez som nasla stranku jedneho salonu z targu a tiez maju velmi pekne saty 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac v tvojom albume predposledne or posledne su krasne satky :-p
Odpovedať
na tie sa lakomim najviac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi krasne krasne su kolko tam stoja cca?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak viem o 2 osobach ktore boli teraz v polsku na saty a jedna ma objednane z targu za 6 000 a druha ma z krosna za 10 000...ale vobec neviem, ake maju ci jednoduchsie, ci nejake honosnejsie...to aj od toho zavisi cena, si myslim
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, s polakom aj zlavu zjednas ;-) inac co mas noveho?
Odpovedať
tak na trhu zjednas ale v salone neviem...skor ti daco daju gratis ku satam si myslim, nejaku drobnost... nove nemam nic, akurat sme zaplatili zalohu hudbe minule...uz nemam nic take vybavovat teraz, to hlavne uz je, a tie take drobnosti priebezne, mozno nieco donesiem aj z polska, co sa tyka vyzdoby....a tak
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som mala mat jednu tetusku co vyzdobu mi vystroji ;-) len musim zajst zanou co vlastne vsetko ma a co chcem, zatial vyzdobu neriesim musim s nou pokecat :-N oznamenia mi treba pomalicky zhanat v maji or jun by sme ich mali roznasat a ja ani neviem kde sa robia :-N pohare som nasla v bohemii odtial ich aj kupim najskor...
Odpovedať
tak skoro roznasat oznamka?ja som myslela, ze staci mesiac a pol pred cca...ved my sme ani za fararom este neboli :-x ja ma vzdy caaaaaaaaas, sesterka si tusim dala tlacit niekde na vajanskeho oznamka, tam si aj vybrala ake chce..ale neviem co za firmu to je... ja uz pohare mam, len mi treba dokupit farebnu linku na sklo a dopisat datum 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:D no co ja viem tak 3-2 mesiace vopred je ideal sak niekto moze aj rok dopredu roznasat :-p je to na kazdom, v maji dat zrobit, jun roznasat postupne a ideal 8-(
Odpovedať
hm, no tak vacsina uz tak neoficialne vedia ze bude svadba, teda ti, ktori by tam mali byt...a oficialne pojdeme asi tak v juli , zaciatkom augusta iank, u nas poletuje sneh ]-( uz mam toho dost, nezansam zimu
Odpovedať
Profilova fotka
cooooooooooooooo sneh? tu je polooblacno.... :-S resp. uz sa stmieva :-N
Odpovedať
ja pozeram z okna a sem tam sa miha sneh, alebo to lieta polystyren??? :-D :-o
Odpovedať
Profilova fotka
8-) to bude ta druha moznost :-D nemozem sa prinutit strihat menovky 8-(
Odpovedať
a uz si kupila tie kvietky?
Odpovedať
Profilova fotka
nie cosi nedosla som tam este :-|
Odpovedať
ja mam uz menovky vymyslene, teda "ukradnute" tu zo stranky... kedze chcem vyzdobu zeleno bielu, tak na tanieroch budu zelene jablcka z pripichnutym listkom s menom, myslim ze malo pracne, jednoduche a zaroven pekne a zdrave :-p a uz viem ze ovocie nebude na stoloch ale len na jednom velkom a kazdy si zoberie to naco ma chut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej to ovocie ja dam ku sebe ;-) a nikomu nedam :-p ale ja si myslim, ze to ovocie vela ludi ani jest nebude... a viem ktore myslis...darceky pre hosti mas?
Odpovedať
mozno tak v tekutom stave :-D darceky este nemam :-| o menu ste sa uz boli v restike pytat?mne bolo povedane, ze uz sa nedavaju , teda malo co ludi dava tie predjedla-sunka, salama, syr, vajko, zelenina...ze to dost draho vyjde a na tom tanieriku je "prd"...takze rovno polievku, a uz som aj bola na svadbach,kde to tiez nemali...radsej by som brala zmrzlinovy pohar :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez hovorim ze to zbytocnost predjedla ja to tiez nechcem, nech kus vyhladuju a rovno na polievocku ako to tam vychadza cenovo? Bo ja netusim kolko...
Odpovedať
tak cca 500 na osobu, ale aj podla toho co si das...a ked su svedske stoly tak viac, ale kolko presne, tak to tiez neviem ja este musim zistit co maju do saly..bo viem ze svietniky maju urcite aj ten taky pas cez stol...aby som vedela co mam dokupit
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslela ze tam mas 500eur az ma striklo :-( tak co tam teta volala tak servitky kupia len musis povedat farbu :-. inac nic viac nepovedali, my sme sa pytali na tie obliecky na stolicky ale to tam nemaju |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?