Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
aku mas stranku, odkial stahujes oznamka-pozadia?
Odpovedať
poslem ti v IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-| ok cakam, cakam :-N
Odpovedať
neviem ake chces oznamko, na tej stranke je vectorova grafika, dam si do albumu zopar co som si ja stiahla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz len sa tam zaregistrovat a tahat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
holky nehodite i mne ten link?
Odpovedať
ja som sa neregistrovala a mam to aj tak :-p ivka: we we we shutterstock bodka com :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik
Odpovedať
Profilova fotka
danulienka a to je ako mozne?
Odpovedať
ved si len kliknem na obrazok aky chcem, sa mi zvacsi a potom si len dam ulozit ako ... sice mi to stiahne s vodotlacou , ale to si upravim v programe :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak poviem ze stahujes normalne ja ze original cez ich stranku robis :-S
Odpovedať
vsade ked chcem daco stiahnut , tak sa treba registrovat, a uz mi to ide na nervy daco vypisoat a mailom potvrdzovat... ]-( tam kde netreba, tak sa neregistrujem a obrazok mam aj tak :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vsetky sa tu tak poctivo venujete svadbe... hmm... mna unavuje praca natolko, ze mi na pripravy neostava cas...:-( ale ved svadba az v auguste...... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak, dik ze sem obcas hadzete odkazy na ine stranky,a spon co to popozeram na nete, tesim sa na vyrobu oznamka ;-)
Odpovedať
Neboj micha82 nie si sama. Ja tiez velmi nic neriesim. Vkuse som v praci a v skole :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hrozne sa tesim na jar, stale si vravim, ze s pocasim sa zlepsi aj situacia vokol mna..... vsetci su nervozní a podrazdení a tak to potom vyzera aj v praci, ale na koniec marca sme si naplanovali s drahym dovolenku v tatrach, tak uz teraz odratavam dni :-D
Odpovedať
ahojte aj ja sa straaaaaasne tesim na jar :-D :-D :-D
Odpovedať
Drobcek2007, dostali sme papier v kostole co vsetko treba vybavit a tam som pozerala, ze bol odsek .... v pripade, ze jeden zo snubencov krst nema, tak treba priniest rodny list. ...... Sorry x-) Tak si mala pravdu ;-) , vazne som to nevedela. Som rada, ze sa to aj tak da a mozte sa zosobasit tam, kde chcete. Uz mate kupene obrucky? Kolko ste za nic dali? Inak kocky, pekny vikend prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme si objednali obrucky v Briliante a nie su tam az take sialene ceny...nasli sme v centre aj nejake nove zlatnictvo...nepamatam ako sa vola,ale povedali sme si, ze radsej vsadime na znamu znacku a vieme, ze je to kvalita. inak, v otm zlatnictve nam teta predavacka hned ako prve oznamila, ze zlato nie je falosne...a to sa mi zdalo podozrive.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimitomi hmm ze nieje falosne, to ako ju napadlo povedat :-| sak to aku reklamu si robia...
Odpovedať
a kde je to zlatnictvo? nech sa idem omrknut aj ja ci to maju "v naplni prace" take oznamovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty kokso potesila by ma teta keby mi tak povedala, uz by som tam nebola :-D
Odpovedať
ahojte no vidim ze teta si urobila dobru reklamu :-D
Odpovedať
cavte tak a je po vikende tesite sa :-N ikinka uz to mame za 90dni x-) uz sa nam to krati :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no sak prave baby, ved mne to bolo hned podozrive ze nam to hned ,, oznamila"...och, nepamatam ako sa vola :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, drahy si spomenul, ze sa vola Linda
Odpovedať
Profilova fotka
to ani neviem kde je :-o drobcek 90 dni :-o sak to o chvilu.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj drobček, nestraaaaaš, to sa nam tak krati? ved za chvilu to bude 60, 40, 2O..... =-) a už u nas budu vydate ženy, aaaaaaaaaach jaj :-N sloboda moja kde sa mi stracaš? :-D
Odpovedať
no, ja som dnes bola v tom zlatnictve,tak nic take nespomenula, ale mozno preto ze som bola sama a obrucky som len pozerala.ale ochota onicom :-| hodila predomna prstienky a pomedzi to sa obliekala, asi isla na obed. =-)
Odpovedať
ahoj, dnes nikto? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?