Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
no myslimze pekne k potom posudis sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danulienka ok kebyze tu niesom ta pridem zajtra ;-) ale mala by som byt tu bo cvicim, hladam par veci na nete... drobcek som zvedava :-p dufam, ze ma inspirujes bo ja netusim co a ako ....
Odpovedať
ja uz som s5 :-) aj na pokeci :-p
Odpovedať
ja uz mam aj nejake pokusy o samovyrobu oznamka, ale este vzdy to nieje ono
Odpovedať
Profilova fotka
:D ahoj no si na facebooku?
Odpovedať
Profilova fotka
oznamka si robis sama? ja mam predstavu o menovkach uz len ich vytlacit a budem realizovat vytvaranie, mam uz papiere aj merunkove aj biele ;-)
Odpovedať
nie, ja uz som na tolkych strankach ze uz by som si napamatala kde som s kym o com hovorila/pisala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi nevadi to fujguje ako icq-cko ja pokec velmi nemusim uz su tam perverzaci 8-) akurat pozeram ty mas svadbu 5 ci 12?
Odpovedať
tak chcela by som. Len vytlacit si ich dam do tlaciarne v Dekaci :-p moja tlaciaren by toho nebola asi schopna
Odpovedať
ja mam pokec akurat koli mailom, sem tam so spoluziackou pisem.ale mam aj icq, skype, centrum, gmail... ja mam 5.9.2009 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je 2 tyzdne po mne tak bude asi ten ujo co i tebe ja som myslela ze mas tyzden predomnou to by vychadzalo zeby robil tvoj tatko ale tak bude robit asi ten druhy pam ]-(
Odpovedať
no ved ked to tomu druhemu nebude vadit, tak by sa mohli vymenit, poviem mu ;-) nemaju to nejak presne stanovene ze musia byt kazde dva tyzdne.aj kamoska chce mojho oca, ona ma 15.8
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
;-) potom daj vediet ci bude tvoj ocko aby som ho pohostila 8-)
Odpovedať
ok, dam vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat pisem zo zuzkou a mi hovori ze ta nepozna :-|
Odpovedať
tak osobne sa nepozname, ale ja viem ktora to je, sem tam ju u nas vidim
Odpovedať
Profilova fotka
:-p ale mira poznas ne?
Odpovedať
joj, tak jeho hej od skolky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ta kone stare :-| potom sa poznate riadne dlho :-p
Odpovedať
no ved byvame na jednej ulici :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-N ake chces darceky pre hosti?
Odpovedať
hmm, tak to nemtusiiiim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
8-) ta ja tiez rozmyslam co vybrat predstavy by boli viacero len co vybrat :-o
Odpovedať
ale asi cokoladky s menami, alebo co...
Odpovedať
Profilova fotka
:-p no sak toto ze teraz uz hocico mozes a uz len si vybrat a do septembra mozno aj nic sa bude davat :-| videla som uz aj kamienky davat :-p
Odpovedať
uvidim este do septembra, mozno aj medovnicky, tie sa mi vzdy pacili, ale nie take precackane. ozaj , som zufala z kadernicky, ta co mi vzdy robi nejaky spolocensky uces je z VT, a nejak to bude blbe sa v svadobny den trepat do VT koli kadernicke.a v PO som zatial nebola so ziadnou spokojna.nepoznas nejaku sikovnu?
Odpovedať
Profilova fotka
sikovnu :-| to je tazko povedat kazdemu ina vyhovuje :-p ja mam kamosku vzdy ma striha uvidim na skuske ucesu ale co som pocula ze je velmi sikovna a rychla z ucesami no samozrejme ze ked si vyberies uces ale ivana christova na misskach tak to bude trvat dlho =-)
Odpovedať
ja nic extra zlozite nechcem,len mam skusenost, ze ked som povedala, ze nechcem byt"ovca" aj tak mi urobila uces ala "ovca" alebo ked zehlila ina vlasy tak ma desne ulizala a na vrchu mi urobila mexicku vlnu a aj ked som povedala ze to nechcem tak hore, tak mi to len pritapkala rukou a bolo ]-( ...uz som sa poucila a nosim foto ucesu so sebou, ked sa mi nejaky paci...asi som namiesto slova sikovnu mala pouzit chapavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak moja mi kazala jej poslat na skype ;-) fotky siat mojich aj ucesu aky chcem resp. ucesy co sa mi pacia, ze mi poradi ktory najskor ku satam aj mojemu facu :-D
Odpovedať
tak ja nemam v PO ziadnu taku ku ktorej chodim stale,a ked uz niekde idem tak len podstrihnut. a ziadnej kadernicky z PO som nevidela hotove ucesy, ze ktora ako cese. Ale na stanici vedla nayky je kadernictvo a robi tam taky mlady fesak kadernik, :-p a videla som sice len ako farbi a striha,vyzeral byt sikovny, lebo ja dost radil okolo toho ...pojdem sa spytat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?