Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
no, aj my urcite pojdeme na skok do polska, kupili sme si tam peklne saty aj oblek na promocie, tak mozno budeme mat stastie a nieco si vyberieme aj na svadbu, ked nie, tak si spravime vylet aj do viedne, koniec koncov, odkedy sa pozname, tak si slubujeme, ze raz do viedne skocime, ja som tam bola len raz a to som bola este len krpec, uvidime, uvidime.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hih ja si chcem dat usit satky po redovej, ale ked tam najdem take ake chcem aj farbu, tak si kupim tam ;-) uvidime
Odpovedať
ja som nasla na jednej polskej stranke salon v krosne a maju tam aj pekne savadobne aj spolocenske satky , takze sa spolieham ze kupim vsetko naraz 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihii daj stranku ne ;-) pomoz nam v krosne? ved to nieje daleko :-p
Odpovedať
uz mas v IP, inak ked si das suknie wizitowe kolekcja igar 2009 tak hned tie prve cervene su pekne
Odpovedať
Profilova fotka
hihi ja myslela ze suknie su sukne ;-) uz som nasla spolocenske, ake su polky skarede :-S cervene su pekne,ale take ake chcem ja tam niesu,ale take fialovkaste celkom ujdu aj tie biele 8-) idem kukuc dalej mozno najdem nieco take ake chcem...
Odpovedať
Profilova fotka
igar 2008 v prvom rade posledne su pekne...
Odpovedať
ok, mas tam aj druhu znacku.mne sa pacia ake maju svadobne Papa Michel 2009...ale z tych znaciek co su tam maju aj v Ericce v Krosne
Odpovedať
jej, tie su pekne....ja rozmyslam este ci chcem kratke alebo dlhe =-) inak ta druha zancka je extravagantnejsia
Odpovedať
Profilova fotka
dobra stranka, dam do albumu co sa mi pacia satky, bo tak kukam, ze tie nazvy uha ale v tej druhej znacke fajne suchariky dievcata su, fuj ved to hnusne az tak suchucke byt...
Odpovedať
no to mas pravdu, ja im s radostou venujem 5kg :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved to tak skaredo vyzera, ako stihlost prirodzena a toto na anorexiu sa podoba :-p dobra tema hahaha pekne satky, su tam okrem tych poliek a poliakov 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
danulienkaaa uz mas topanky? ja chcem take daco ako mam v albume, len neviem kde ich najst...
Odpovedať
pekne si vybrala, pacia sa mi.inak, taka mensia technicka otazka, ako si to ulozila? ja z takeho "systemu" neviem ukladat obrazky :-x
Odpovedať
este nemam, cakam kedy sa otepli a hodia do obchodov nove letne topanky, alebo kupim v polsku :-p inak, ked som videla v PO nejake co sa mi pacili, tak boli na ihlickach a to radsej ee, to by som sa prizabila :-N a tie co mas v albume su tiez pekne,len take asi skor na nete kupis
Odpovedať
Profilova fotka
no ved na nete aj ja si myslim, len stranku potrebujem :D ako som ich ulozila :-D no hmm normalne na druhy pokus ale ulozila som ich mas tam daco take ako ulozit intern.stranku a ked kliknes 2x na obrazok ti da ulozit ako obrazok aspon mne to tak zrobilo ;-) poliaci maju zlozity program najskor :-N
Odpovedať
hm, tak v tom ti neporadim. mozno ebay, ale ako sa cez net nakupuje, tak z toho som jelen.ja po anglicky neviem ani zatrubit :-D Dik, no, uz mi to ulozilo, ale som musela 2x kliknut, na prvykrat sa mi dall len stranka ulozit, alebo odkaz v novom okne ...a pod. Este k tym topankam, spolieham sa na Kosice ak uz fakt nide nenajdem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
no ebay, amazo, argos poznam bola som v UK, ale tak co ja viem ci to je odtial a tiez spoliehat sa na anglicko a ich posty hmm
Odpovedať
ja kupujem len z ruky do ruky a mam istotu ze to mam a nemusim sa strachovat ci to pride ci nie. istota je gulomet :-D ked nemusim, nic neobjednavam
Odpovedať
Profilova fotka
no ale tieto su krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a ja ich chceeeeeeemmmmmmmmmmmmmm ty kokso to som povedala ako rozmaznane decko :-D danulienkaaa mas uz podvazok?
Odpovedať
tak si daj urobit na mieru :-) je tu aj taka tema-skus mrknut. ja mam iba pohare , som si kupila minuly tyzden...ostatne veci postupne
Odpovedať
a este som zabudla,ze uz mame zajednanu skupinu, :-) boli sme na nich mrknut ako hrali ples minule
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi aj ja som bola osobne kuknut na ples ku nasej kapele ;-) pokecali sme dali mi banan :-D
Odpovedať
koho mate?
Odpovedať
Profilova fotka
;-) z raslavic ti napisem ip
Odpovedať
Profilova fotka
danulienkaaa nechce mi odoslat ip
Odpovedať
asi sa to uz preIPckovalo :-D
Odpovedať
ahojte ale ste dnes popisali :-) mirka fotak este nieje opraveny a neviem ze kedy bude :-S cez vikend dojde kamoska a prislubila aj fotak tak snad... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
danulienkaaaa ta najskor som ti chcela napisat ze chod na pokec ;-) drobcek ahoj no co ake su oznamenia ci pozvania k stolu?
Odpovedať
mirka tak okolo 19.00 pridem idem na chvilu off :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?