Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
inak, ja som si myslela, že na takom svadobnom veľtrhu sa bude dať výhodnejšie nakúpiť niektoré veci a nakoniec je to len o inšpirácii a novinkách? oplatí sa chodiť na takéto veľtrhy?
Odpovedať
Oplati, za hodinu tak prejdes najkvalitnejsie salony, dekoracie, foto a video v meste, restauracie a podobne... A vela salonov ponukalo aj zlavy, aj restauracie atd...
Odpovedať
ahojte ale kopec ludi na jednom mieste ...:-|
Odpovedať
micha ako v praci? =-) nemozem hodit fotky lebo barborka pokazila fotak :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj drobcek... s detami je stale kopec srandy :-D kamaratovi syn roztrieskal noteboook, polozil dovnutra myšku, neslo mu to zatvorit, ta s tym trieskal dovtedy, kym notebook nebol nefunkcny... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, v praci.... tak vselijako, mozno od buduceho mesiaca pobezime na 60% platu, co nie je pekna vyhliadka, ta stale hladam nieco nove, no uvidime....... ty sa ako mas drobcek? verim, ze napriek vsetkemu ti malá robi radost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
agent, nie je nahodou nejaky veltrh v blizkom case v poprade? sice, ani do KE sa mi nepodarilo dostat, tak neviem, ako s popradom.....
Odpovedať
Profilova fotka
micha ja som bola na tej vystave, neboj o nic si neprisla
Odpovedať
Profilova fotka
dik ivka, aj ja si myslim... len sme si chceli s kamoskami, co budeme spolu robit vyzdobu spravit take predpoludnie pekne a nachytat nejaku inspiraciu a tak... poklabosit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danulienkaaa, ten obchod vo vranove, co som spominala nebol marco polo, ale viktoria ;-) je to maly obchodik, ale slusny vyber tam maju :-)
Odpovedať
micha82, ano, ma byt v Poprade vystava, ale bude mensia ako v teraz v KE. Vravela mi to jedna majitelka svad. salonu ;-)
Odpovedať
micha82 dik za tip, pojdem sa pozriet ak budem mat cestu do Vt ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som tiez zistovala ako je to s vystavami, takze este su: 14.3.2009 v Banskej Bystrici, 21.3.2009 v Poprade, 4.4.2009 v Ziline a este je jedna v Bratislave, ale to je vraj pre velkoobchod..
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek uz mas opraveny fotak? cakame na photos :-|
Odpovedať
ahoj mirka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojjjjj
Odpovedať
no co uz vies ktoreho technika budete mat? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hihi tak meno som sa dozvedela, len som ho zabudla ale ani jeden z nich to nebol, cize poznaju niekoho ineho len neviem co tam robi :-(
Odpovedať
hm, tak to neviem koho by mohli poznat, ked tam je len moj tato a este ten druhy, jedine mozno veduceho restauracie ...toho tiez poznam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mozno ;-) takze tvoj ocko bude na mojej svadbe? nech sa ozve potom :-D
Odpovedať
neviem este,ako to vyjde na tvoj datum , oni sa striedaju.mozno ano.poviem mu ;-) ja len viem ze na moju isto nebude pracovat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi tak isto bude on pridi i ty aspon sa zoznamime ;-) len mi posli fotku aby ta nevyhodili :-D
Odpovedať
a kto by ma vyhodil? :-p ...no neviem ci nahodou aj na tvoj datum ja nebudem na svadbe,zeni sa priatelov bratranec... okrem svojej budem este na dalsich 4 tohto roku ale ked vtedy nebudem, tak pridem
Odpovedať
Profilova fotka
;-) zartujem nik by ta nevyhodil, ale ta aby ja nekukala, ze kto to je :-D zuzku s mirom si nestretla?
Odpovedať
Profilova fotka
caute, pozeram, ze svet (resp.slovensko :-D ) je hrozne malicky.... mozno sme sa navzajom uz aj stretli, len o tom nevieme :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
svadba sa každým dňom blíži... ale ja sa momentálne viac teším na to, že konečne začne jar :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojjjj micha no zacina vcera bolo krasne no dnes nie :-| tak na spanok, datum sa blizi to je pravda, len niekedy mam pocit, ze hrozne rychlo ]-( a niekedy, ze pomali :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D ja mam neustale pocit, ze to ide pomaly, ale nedavno som nadavala, ze este 9 mesiacov a uz len 5 a pol.... ;-) ja sa ani tak netesim na samotnu svadbu, ako na to, ze budem konecne vydata :-) a dnes mam taku dobru naladu, ze ani pocasie mi ju nepokazi ;-) ako sa stavaju vase polovicky ku pripravam? ja som s drahym zacala debatu o obleku a on na to, ze ma cas, ze az v juny pojdeme kupovat a ze ak mu s tym neprestanem pilit usi, tak pojde nahý..... :-D ta som sa nasmiala..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hih oblek no moj uz nasiel v KE, ale to sme len hladali, ze kde maju pekneee, mozno zajdeme aj do polska ;-) vraj tam maju pekne no neviem, neviem, k pripravam no hihihi v podstate dobre...
Odpovedať
aj my asi pojdeme do polska alebo do tobis-u
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?