Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem podobne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja ti dam biologicke hodiny! tie nech sa ešte pekne na rok zastavia, a keď už bude domček, potom nech sa kludne rozbehnu... :-) ale zase nechcem dopadnuť tak že posadíme strom, postavíme dom a potom sa v nom budeme nahanat len my dvaja.... :-) aj keď stromov už mame posadených dosť, a dom už z veľkej časti stoji... juj ale už len 118, šak to je už zachvilu, ale treba uznať že stres začne až keď bude 99 :-(
Odpovedať
:-D :-D :-D poslem ti do domu moju malu ruzovu gulôcku aby ste sa nenahanali len vy dvaja :-D :-D :-D ten stres mi ani nepripominaj =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ty už stresuješ????? som si nemyslela =-)
Odpovedať
a este jak :-N to ja sa len tak na tvrdasa hram :-D
Odpovedať
ikinka aj ja sa uz poberiem snad sa tu zajtra stretneme |-| paaa bru nocku a nezabudni na zuby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
OK, ešte že si pripomenula, tak idem drhnuť, a sladke sničky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bre ranko kocky ;-)
Odpovedať
ahojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoooj ;-) ta jak draha, už si domyslela ten utek? =-)
Odpovedať
sak ja to nechavam na teba :-o
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak to už asi viem ako to dopadne :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
drobcek ako si dopadla? ;-)
Odpovedať
no strasne posli niekde chlapa sameho :-| ideme tam este raz a spolu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-p jasne chlapi
Odpovedať
bola som na matrike a on tam stihol zbehnut bezomna ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... tak, je po vikende a ja si uz prajem dalsi vikend..... :-| pozeram, ze sa stale nieco vybavuje... my uz mame kameramana...mne sice nechybal, ale budis, rodicia mileho chceli, aby sme natocili nejake predvideo niekde v prirode, tak som to zatrhla, ma to byt svadobne video, ta nech je tam svadba a ne trapne nudne vido, jak sa nahaname po luke...... to len mna rozculuje taketo dohadovanie okolo svadby? vdaka vsetkym ktory sa do toho silou mocou staraju sa netesim na vlastnu svadbu a chcem aby uz bolo po nej ]-( ale vlastneho baba sa neviem dockat, uz nech som v tom :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
micha hovori sa netes sa bo to nem dopadne dobre tak je super ze sa netesis aspon dopadne na 1 :-p aj ja by som chcela babo len neviem kedy to bude...
Odpovedať
dievcata hadam az po svadbe ci nie??????????????????? ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ked sa podari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved kvoli svadbe sa babo este nezacalo riesit.... naj maju babky radost! ale hned po svadbe..... ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-o hned a myslis ze sa hned aj podari :-D ta vypocitaj plodne dni aby bolo hned nie jasne zartujem, ja ta chapem no ja by som tiez chcela ved skonci aj financna kriza dovtedy, aspon dufam :-p :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte chcela by som poradiť od už nevestičiek ,nejaku dobru skupinu ,aj kameramana bud Prešov alebo Bardejov okolie dakujem pekne aj kontakty ak máte
Odpovedať
Profilova fotka
timka poslala som ti jeden kontakt do IP..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka... jasne, az sa podari, ja verim, ze sa podari hned.... (pre istotu som teraz poklopala po dreve :-D ) a s tou financnou krizou, no co ja viem, dozvuky budu trvat este nejaky ten rok... ale ta aspon materska nam bude chodit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
timka ja mam kameramana super je ale mal volny termin len moj ostatne soboty ma obsadene, hud.skupinu ja mam z raslavic...ked budes chciet poslem kontakt... ale sak uz nech skonci ta kriza bo to na.... kazdy pozera len nato ako usetrit a ja dnes objednala obyvacku aj spalnu ta mam po krize :-D
Odpovedať
dobry vecer presovcanky ;-)
Odpovedať
no uz sa tesite na vikend? =-)
Odpovedať
ikinka si tu? =-) unas sa akosi usadila choroba len dufam ze si nesadne aj na malu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky...no drobcek, vyzera to tak ze prognozy boli pravdive a chripka sa dovalila zo zapadu k nam.... vsetci znami su chorí, aj ja kýcham, jak somar.... a to mam ist v sobotu na party svojej kamosky, dufam, ze tam vsetkych nenakazim.... mirka... musi byt super, zariadovat sa vo svojom, my sa sice pomaly zariadujeme, ale zatial to vsetko skladujeme v prenajatom byte.... ale hlavne, ze mame sukromie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?