Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ale chcela som ale isla som vonku cez prestavku vyvetrat mozog....
Odpovedať
a videla si ma?to si asi isla okolo mna =-) ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ano videla som ta aj tvoju malu, ked bola na ihrisku, je zlata taky smejo.... A to co malo znamenat cervena karta pre tvojho buduceho to akoze nekomentujem.... Dnes som tiez mala chut poslat rozhodcu dakde.... ;-) ale uz viem kde sedis, ta ked ta pobucham, ale ja sedim na opacnej strane 8-)
Odpovedať
hej smejo :-D :-D :-D tu kartu nekomentujem :-( ]-( ]-( ]-( no nabuduce aspon namna mavaj :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej sak som chcela, ale ta kopec ludi a nevedeli by komu mavam ;-) ale v sobotu ci kedy to hraju musim ist kupit listky cez tyzden aby sa mi usli ;-) by som mala sediet tam kde vzdy :-p na samom vrchu ale na druhej strane ako ty :-S ved ti napisem potom sak aj stuchnem do teba ak sa bude dat prejst 8-) bo bude urcite vypredane
Odpovedať
aj v stredu hraju doma z NZ
Odpovedať
Profilova fotka
no hej ale to nestiham najskor mozno ked nebudem v praci tak hej a to budu od stredy v predaji listky na sobotu? by som zasla kupit.
Odpovedať
no myslim ze by uz mali byt v stredu v predpredaji
Odpovedať
Profilova fotka
no musim zajst bo sa mi neujdu :-| no a co neoslavujete?
Odpovedať
neviem ale milacik berie ATB
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak to sa ani necudujem, ked berie tabletocky... a ako si dopadla s tymi satkami co si si mala ist skusat...
Odpovedať
su nadherne len moje cislo a v bielom im ma este len dijst tak mi maju volat a potom sa rozhodnem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a kde je ten salon? lebo moje biele tiez len dojdu v aprili... ale uz mam zalohu zacvakanu
Odpovedať
salon princess
Odpovedať
Profilova fotka
aha no nie moje su z lifku ;-) ale tiez biele a este len dojdu :-p tak ty mozno napokon zmenis satky hihi ty si ale šidlo ;-)
Odpovedať
tie co uz mam reservovane su krasne aj super mi sedia ;-) no tie druhe su naaaadherneeeee len uvidime ze ako mi budu sediet :-N
Odpovedať
Profilova fotka
;-) jasne rozumiem sak uvidis ved vyberaj kym mas cas, ale krati sa to coo a dost rychlo to ide :-p
Odpovedať
to ani nehovor uz mam nocne mory a to ani nehovorim co ikinka ze?
Odpovedať
mirka a kde to mas ty svadbu?
Odpovedať
z ikkinkou to mame uz len za 118 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Vas to baby caka skor tak ja este ani nevnimam pomali co sa deje, len, ze nieco vybavujem, zhanam a to je vsetko, zajtra objednavam obyvacku vo stvrtok gaucovku a ked spravim obyvacku tak vyplatim spalnu lebo ostatne zatial mame.... :-D
Odpovedať
my mame zajtra na plane pozriet vesticku pre mileho
Odpovedať
Profilova fotka
drobček už zase strašíííííš =-) aaaale momentalne som sa dostala do obdobia kedy sa teším, ale určite nie nadlho....., minule som išla po meste, a videla som zlatunke drobatko ako su dupka po ulici, juj až mi srdce stislo a som si povedala, že waw aj ja chcem take, normalne som asi začala mať pocit hniezdenia =-) , ale už to prechádza, bol to len skratik, ale už sa začina objavova častejšie, juuuj asi starnem :-D
Odpovedať
obyvacku hej? ja dufam ze do svadby bude mat mala dokoncenu detsku izbu
Odpovedať
ikinka to su biologicke hodiny uz niesi najmladsia :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) odporucam Kosice, sice v presove som videla pekne v tom obchode pri sou odevnej, neviem nazov ale maju celkom fajn vecicky
Odpovedať
Profilova fotka
nic moja idem ja go to bed x-) bo pomali vyzeram ako ten smail x-), zajtra pokecame, bru noc prajem...papa
Odpovedať
davame mu usit na mieru ale mozno pojdeme aj popozerat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no na mieru je najlepsie tam nic nestratis potom napis ako ste dopadli........
Odpovedať
ok pa tak zajtra bru noc |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?