Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
kam sa stahujes? inac ked pojdes okolo mna tak domna kludne kopni aby som ta spoznala :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kopnut nekopnem :D ale stuchnut stuchnem ti napisem v IP ale teraz idem do toho obchodiku....
Odpovedať
ok paaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
ked budes moct tak zajdi na net vecer papa...
Odpovedať
ok pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek2007 no zajtra tu budem az vecer lebo idem do prace, aj v stredu aj vo stvrtok :-(
Odpovedať
kocky dajte mi prosim vas cislo na p. Peklanskeho :) dik
Odpovedať
ahojte je tu niekto? =-) mirka12011 ako bolo v praci? :-N ikinka ja zajtra idem do salonu a ak budu mat tie 1334 tak nevaham a skusam :-D :-D :-D dufam ze nebude prsat to by som potom nesla nikam ]-( :-(
Odpovedať
Ahojte kocky, nejako tu nikto nie je? Ako ste pokrocili s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tu som konecne...
Odpovedať
Profilova fotka
no čaaau drobček, ta jak, bola si v salone a mali tie šatky? joj som zvedava :-.
Odpovedať
Ahojte, viete mi poslat na IP kontakt na dobre kapely? vdaka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte vospolok.... debata sa pribrzdila.... ja som prestala riešiť svadbu, pri terajsej situacii riesim pracu a byvanie.... vyzera to tak, ze po svadbe nebudeme byvat vo svojom, ako ame planovali, dost ma to depta, hlupa amerika a financna kriza.... :-(
Odpovedať
ahojte ;-) paris78 nepomozem ti :-( micha82 eboj poriesis to :-. ;-) ikkinka no ...bola som...vyskusala som...a...zamilovala som sa donich :-D :-D :-D :-D len v salone ich nemaju v ruzovom a ani nebudu mat maju v bielom a v maslovom maju mi volat ked dojde moje cislo v bielom tak potom sa rozhodnem neviem sa uz dockat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak to sa tešiiim, takže ak som spravne pochopila, z tvojho čísla mali ale maslove a ty chceš biele a tie maju ešte dojsť? a nesfotila si sa v nich? a maju viac nových šiat?
Odpovedať
ikinka spravne si pochopila :-D :-D :-D maju im este dojst ;-) nesfotila som sa bolo nas tam 5 neviest a kazda okrem mna tam mala min.4 poradcov :-N len ja chudinka jedneho :-D :-D takze sa tam nedalo ani pohnut :-(
Odpovedať
Ahojte kocky, chcem sa Vam pochvalit. Uz mam konecne fotografa. Takze uz mam skoro vsetky zakladne veci. Na buduci tyzden uz by som mala ist skušať saty :-)
Odpovedať
merilin koho mas ?kam sa zberas na saty? mirka vidime sa v sobotu???????
Odpovedať
Fotografa mam z Kosic a saty este neviem kde budem skusat, ale asi vsade, kde sa mi aspon jedny zapacia :-) Vy uz to mate obehane. Kde sa mi oplati ist? Okrem Angela, lebo to bude urcite medzi prvymi ;-)
Odpovedať
merilin jednoznacne odporucam princess ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
merilin, ked nepochodis v Po, tak skus KE, ja som sa zamilovala do značky maggie sottero: http://www.maggie.sk/mainmenu.html maju teraz novu kolekciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek, mas pravdu, vsetko sa poriesi a ja uz na tom pracujem, aby dobre bolo ;-)
Odpovedať
micha vikend pred tebou tak si ho uzi a netrap sa ;-)
Odpovedať
:-) :-) :-) ;-) pekný vikend
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek jasne idem, merilin poslem ti cislo na peklanskeho ale ked som s nim volala a objednavala na 19.9 tak mi hovoril ze ma plno ale cislo ti poslet mozem...
Odpovedať
mirka bola si?????? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne aj dnes... ;-)
Odpovedať
mirka mas IP, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
viem viem dost dlhu 8-) ale mam uz aj ty...
Odpovedať
mirka ta co si sa nezastavila? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?