Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
merilin - ja mam drahu fotografku aj kameramana a este k tomu su z KE
Odpovedať
Profilova fotka
no, obvolala som tolko fotografov a kameramanov, ze uz neviem, ktorý ako..... kameramani si skoro vsetci zapytali okolo 300 EUR, studio life chcu zalohu 2000sk, CD s fotkami 1000 sk a fotky podla poctu a vyberu 1 zaber okolo 7 EUR..... nepamatam si kolko si zapytal kollar, nepamatam si naisto, tak ti tu radsej nic nebudem pisat... ja si volam fotografa, len na umelecke fotky, zvysok mi nafotia na striedacku bratia a ujkovia, vsetci su paf do fotakov a maju aj dobre "masinky", kameramana som ani nechcela, chceli ho len mojho draheho rodicia, nastastie nejakeho poznaju, tak to mi padlo z krku.... co sa tyka fatografa, studio life si podla mna pyta vela, Petra Gajdošová je v norme... a potom su tu vsetky tie ateliere v PO, je ich vela, niekde maju dobrych fotografov a mas fotky tak za 4000 maximalne....
Odpovedať
MNa Fotografka na celu svadbu + umelecke fotky a to vsetko ma CD vyde 400 EUR, Je to dost ale je vynikajuca
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hrozne chcela fera liptaka z KE, celu svadbu za 350 EUR by nafotil, ale zdalo sa mi to vela dat tolko len za fotky.... vlastne, kto na co ma.. vsakze? :-) no, my si chceme kupovat byt, tak stale volim to prijatelnejsie, ale lacnejsie riesenie...... nechcem sa na svadbe vyzmýkat, aby som na nu potom nespominala v zlom.....
Odpovedať
No jasne mas pravdu, mi uz byvame spolu a byt mame kompletne zariadeny takze v tom sme uz odlahceny.
Odpovedať
Skusala si vola aj studio M22 sidli pri Baste a oni aj fotia??
Odpovedať
Profilova fotka
to vam je hej, ked si pomyslim, ze do konca zivota budeme splacat byt, tak mi je zle, ale stale je to lepsie riesenie ako byvanie u svokrovcov.... niet na to, byt vo svojom.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, viem, kde je Bašta, ale M22 mi nič nevraví.....
Odpovedať
Tak ked sa pozries na reklamnu tabulu zavesenu na stebe Basty nad restikou ci co to tam je tak najdes tam presny kontakt fotili a kamerovali svadbu mojej sesterke a bolo to pekné
Odpovedať
No s tymi svokrovcami mas pravdu len nasi byvaju v ooobrovskom 7 izbovom 2 podlaznom dome takze raz sa tam asi vratime
Odpovedať
Profilova fotka
no, až zavitam do PO, tak zajdem k tej baste, v kazdom pripade, ak by mal niekto tel. cislo, tak uvitam ;-) a mojko 2223, aj moji svokrovci byvaju v nehorazne velkom dome, aj my tam raz skoncime, co ma dost desi, lebo sa mi ten dom nepaci, je velikansky a neutulny, ale ta co uz, ked draheho milujem :-)
Odpovedať
Ja som chcela tiez len na umelecke fotky max. obrad, no neviem...Laco Petruška je aky?Alebo p. Brejcala ci ako sa vola?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no micha82- mam adresu na to studio nie je to studio m22 ame m- studio, sidli na Jarkovej ulici
Odpovedať
Profilova fotka
p.petruska je super, ale vraj plne vytazeny......... aj p.Lukacko ten je uplne super, ale dost su drahy..... :-S
Odpovedať
Lukackovci su uuuuuuuuplne plny volala som ich lebo tiez som ich chcela na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
plny, ale maju nadherne fotky............ ;-)
Odpovedať
ano su krasne tie fotky. inak kde budes mat svadbu mirka12011?
Odpovedať
Profilova fotka
na sekcove a ty? mozno sa stretneme niekde v orli ;-)
Odpovedať
ja budem mat u Bergera na hlavnej ulici v presove
Odpovedať
Profilova fotka
nepoznam to? ja budem mat na sekcove obrad v kostole :-) ale zabavat sa budeme v meste :-N
Odpovedať
mozno to poznas pod nazvom Cukraren Viktoria.
Odpovedať
Profilova fotka
mojko2223 - dik za info, uz by som chcela mat tieto veci povybavovane..... merilin - nepoznam tych fotofrafov, co si spominala.... vy sa vazne davate zo svadby unasat? ja som vsetkym povedala, ze si to neprajem, odmietam odist z vlastnej svadby a ked sa niekto pokusi ma "odniest" budem hryzt, kopat a vrieskat :-D povedala som kamoske, ktora mi pojde za svedka, že to ma rozsirit medzi hostami na svadbe, aby niekto neprisiel k urazu :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
micha, a ja zase hovorím že ak ma nikto neunesie, sama utečiem, veď ten posledný zablesk slobody si nemožem nechať ujsť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja som asi az nadmieru po usi.... uz teraz sa neviem ani na krok pohnut od svojho milacika.... co uz... bohuzial, moje druzicky sa napriek mojim zakazom dohodli, ze ma unesu tyzden pred svadbou niekam a poriadne ma opiju... tvrdim, ze sa im to nepodari, ale je ich prevaha, tak ktovie :-| uvidime uvidime..... :-)
Odpovedať
Ja som tiez vsetkym povedala ze si neprajem ziadne unasanie zo svadby chcem si ju uzit a nie ju kopilikovat a bolo by mi hlupe nechat tam hosti cakat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mojko.... chcem sa opytat, mas nejake skusenosti s tym m- studiom? neda sa otvorit ich stranka, tak neviem, kde by som si pozrela ich foto.... a co sa tyka toho unasania, kazdy podla svojho gusta.... boli sme na svadbe, kde uniesli kamarati zenicha a nevesta sa vyhrazala, ze ak sa ihned nevratia, tak sa rozvedie :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte ;-) ikinka ty hlavne premysli nas unos :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale myslím a myslím, len som ešte veľa nevymyslela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ikinka, drobcek: verim, ze do juna nieco vymyslite, ale... uz sa vam to krati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
micha ani nehovor :-N , nevymeniš termin? :-N :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?