Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
no my kpujeme vsetko spolu kedze byvame spolu a mame aj dieta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veď ja viem, ty už veľmi na utek nepomyslíš...... :-)
Odpovedať
nikdy nehovor.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a e človek nikdy nevie, pre istotu sme si mohli dohodnuť krizovy plan.... vieš ktorým smerom utekať keby niečo, a k tomu lepšie sa uteka dvom....
Odpovedať
no necham to na teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo tak pol cesta medzi nami bude niekede na trojici..... ale nie to by sme predsa naším drahým neurobili, kto by nas potom rozčuľoval...
Odpovedať
tak aspon premysli ten unos ale do detailov
Odpovedať
Profilova fotka
hej keď ja stale neviem kde, ponorka to určite nebude, a čierny orol bude určite nevestami preplnený, ibaže by sme utiekli okolo 18:00 to tam ešte žiadna nevesta nebude :-D
Odpovedať
no presne ako pises ]-(
Odpovedať
ikus poberiem sa ja do hajan paaaaaaa bru nocku |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak bru nocku, a drž zajtra pršteky ;-)
Odpovedať
Ahojte holky, nemate skusenost ci sa da niekde v Po zohnat cokoladova fontana? a pripadne kde a za kolko... nemam s tym skusenost a zatial som si nic nezistovala, tak pomoze akekolvek info :-N dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
luciinka tu sa o tom pisalo ;-) tak skus http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
lucciinka ahoj, ja som si na svoju svadbu objednala fontanu z internetu vysla ma sice drahsie ale nevadi a dnes som si v bazare vsimla ze jedna holka predavala cokoladovu fontanu.
Odpovedať
ahojte kočky, chcem sa opýtať odkiaľ nakupujete veci na svadbu-čo sa týka vôd, alkoholu, ovocia, ... kde je v Prešove nejaký veľkosklad potravin???, myslím že tam to vyjde cenovo lacnejšie, ako isť na nákup týchto veci len tak do obchodu..budem vďačná za každú radu ;-)
Odpovedať
na sar.lukach tusim ze sa vola roko
Odpovedať
Dievcata dakujem za rady ohladom cok. fontany ;-)
Odpovedať
ewkaewka- Ja som nakupila alkohol v Tawely to je v Prešove pri Krystaluxe.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky baby, viete niečo o svadobnom veľtrhu v PO? Vraj sa nejaký bude konať, ale ja o tom počujem prvý krát....
Odpovedať
ahoj ja o svadobnom veltrhu v Po nic neviem ale keby bol urcite by som nanho isla.ked budes vediet nieco viac daj to do plena.
Odpovedať
Profilova fotka
ok, az nieco zistim, tak to sem zavesim ;-)
Odpovedať
ok uz sa tesim na info
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek ja budem mat kyticu z bielych tulipanov, zelenych tulipanov....taka zvlastna odroda a su tam aj ruze, take fialkove....vlozim foto do albumu:-) a alkohol sme kupovali z roka maju tam super ceny a kolace su rezervovane u nas v dolce vite. inak svadobny veltrh v PO este nikdy nebol...nemyslim ze bude
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka.. tulipány? aj ja som mala ten nápad, ale mám hroznú chuť kyticu hádzať do davu a sa bojím, že tulipány by také hádzanie neprežili.... :-| čo sa týka veľtrhu, tak od jednej holky z iného fóra viem, že 21.3.2009 bude v Poprade a v Kosiciach bude 1.3.2009 od 9.00hod do 17.00hod v Hoteli tree by Hilton byvaly hotel Slovan. Čo sa týka PO, tak neviem, ja som teda vôbec netušila, že sa takéto veľtrhy robia.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, neviete mi poradit kde v PO robia pekne oznamenia?
Odpovedať
baby min.r. bol v PO svad.vltrh tusim ze v aprili
Odpovedať
kopca netusim =-) lucka krasna kytica ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek to je ta uplne posledna kytica v albume.... kopca...ja si robim sama, uz ich vlastne mam ale ak si ich navrhnes viem ti poradit tlaciaren kde ta to vyjde za bezkonkurencne ceny......mne ten pan zohnal aj ten leskly papier aj matny...bol super! drobcek tu v PO bol v aprili Svad. veltrh?
Odpovedať
lucka no mne sa vidi ze bol ale ruku do ohna za to nedam...
Odpovedať
Profilova fotka
kočky a neviete kde by mi dokazali urobiť oznamko s fotkami? chcem také ako mam v albume, len neviem či si ho dokažem urobiť doma sama.... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?