Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ;-) :-( :-| ]-( 8-) :-S :-o ;-(
Odpovedať
no uz vidim ze nie :-D uz som aj cajik doslopkala.......
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si ponho ani nesthla ist,us valim
Odpovedať
fiha, no ja som tiez stastna ze cely tyzden som oficialne PN 8-) :-D ale vo stvrtok ak mi uz b ude dobre by som chcela ist do skoly bo nechcem mat zas 175 vynechanych hodin za jeden polrok :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak co ti je?
Odpovedať
no sak som pisala - alergia + viroza
Odpovedať
bo pred dvoma rokmi mi alergologicka zistila alergiu na chlad :-S som dovtedy ani netusila ze aj take nieco moze existovat =-)
Odpovedať
Profilova fotka
acha.Som prehliadla.Pardon No tak vitamninky,caj s medom,paralen a postel
Odpovedať
Profilova fotka
no existuje,existuje,ale o us vies.Ja mam alergiu na vsetko dokonca aj na slnenćne luce
Odpovedať
fpoho :-) vitaminkami sa cpem uz vyse mesiaca (cecko, bion 3 a preventan + ovocie a zeleninka), caj s medikom uz tiez dlho funguje, i ked skor mliecko s medom - to je moje x-) , paralen uz na mna hooooodne dlho neucinkuje a postel - dnes som cez den spala dokopy 5 hodin x-) a stale som lezala az kym som si teraz vecer sem nesadla x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bion je velmi dobra vec.Chvalim,chvalim
Odpovedať
na slnecne luce?????? a to sa da? to potom co robis cez leto?? no ja si idem zajtra po vysledky ako to so mnou vyzera s alergiami :-) :-( ale uz nemam alergiu na chlpaaaaaaaaaaaaacooooooooooooooooooooooooov :-) tak sa tesi mbo brasko bude mat havina :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jjj, to vsetci vravia ze ten bion je dobry...nam to tetusa v lekarni poradila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne slnko vadi v jari,ked zacina poriadne svietit a v lete na oci.Musim nosit snecne okuliare
Odpovedať
Profilova fotka
skoda ze nie si blizsie.mohla bi som ti ho nosit zadara(ten BION(
Odpovedať
ahaaaa, ja ze aj s kozou ti to nieco robi....uf, ale nastastie nie :-) no u mna sa to prejavuje tak ze ochoriem a taky drazdivy kasel ma chyta....ale taky riadny....
Odpovedať
to fakt????? ejha, tusim sa prestahujem :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne alergiu na zvieratka nepotvrdili,ale ked sa dotkem mojho Pištu/morča/tak mam hned astm.zachvat
Odpovedať
Profilova fotka
ja to po tebe hodim z vlaku ked pojdem okolo dobre?
Odpovedať
to pistta taky zakerak? no to nie je od neho pjekne 8-) no tak potom mas alergiu len na Pistu :-)
Odpovedať
oki, budem chytat :-D kedy teda planujes ist do BA? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem:staci ze ho zoberiem na ruky a hned mam cervene svrbiace flaky
Odpovedať
Profilova fotka
raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v BA som bola raz v zivote.Pred 2 rokmi na leteckych dnoch
Odpovedať
iba raz????? :-D tak to potom zober aspon 20 baleni :-D nech mam nejake zasoby :-p x-) ja som takto citliva na broskynove sampony :-S doteraz nefim preco bo sak ked zjem broskynu tak sa nic nedeje ale ak si hlavu umyjem hocakym broskynovym samponom - katastrofa - hlava svrbi a hrud cela flakata....
Odpovedať
a ako sa ti u nas pacilo? :-D
Odpovedať
nieco si mi mala pripomenut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tomu sa hovori placebo efekt. :-D Ale nie.Mozes byt citliva na urcitu zlozku
Odpovedať
Profilova fotka
ATB :-o ATB :-o ATB :-o
Odpovedať
Profilova fotka
v BA sa mi nepacilo,ale asi preto ze som bola po nocnej a na letisku som dastala rutalny sennu nadchu.Som mylsela ze zomriem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?