Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
a je mi dobre :-N
Odpovedať
aha....sak snad sa tu objavi :-) mna asi skor zacne bolet krk ako budem ospala :-p :-D takze mam casuuuuuuuuuuu 8-) akurat zajtra idem na desiatu k alergologicke....cize najneskoro jednej by som to mala zabalit ak dovtedy nepride maminka a nenakrici na nas (bo aj brasko maniaci :-p :-D ) ze co sme este hore.... :-D
Odpovedať
jeeeejda cajiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik....idem si nacapovat :-D taky mnamkaty ovocny....teraz mam spotrebu jeden 3l hrniec denne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kedy to musis zabalit?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam ties caj
Odpovedať
Profilova fotka
inak som vybrala tortu z mraznicky.Das si? :-D
Odpovedať
no ....maminka zaspala v obyvacke tak ak sa nezobudi, tak tu do jednej mozem strasit...o deviatej vstavam tak aby som aspon tych 8 hodin mala...... inak musim sa ti pochvali, z jedneho dna na druhy som sa naucila pit ovocny caj bez cukru :-) som na seba hrdaaaa :-D
Odpovedať
ehmmm...noooo....a aku tortu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bananovu s ockovej 50.tky :-p
Odpovedať
jehooooo a o taku polhodku si musim dat ATB aby som na to nezabudla.....
Odpovedať
Profilova fotka
ja pijem caj a kavu bez cukru cely zivot
Odpovedať
mnaaaaaaaaaaaaaaaaam banaaaaaaaaaaaaanyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy x-) no, kde byvas? idem si pozriet vlak x-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pripomeniem.Neboj
Odpovedať
oki, dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ostrava draha,ostrava
Odpovedať
Profilova fotka
a co mas anginu?
Odpovedať
ja bylinkace caje bez cukru ale ovocne som si vzdy musela sladit....a teraz zistujem ze bez toho cukru je to tusim aj lepsie :-) no a zdravsie samozrejme :-) a kavicku zatial nekavickujem, len ked mam vazne nizky tlak ze uz ani tabletkanepomaha tak si supnem nescu s mlieckom....
Odpovedať
angina boze chran! zatial nie :-p :-D virozu s alergiou.....moja klasika v tomto obdobi.....ale mna ked hned nezacne liecit s ATB tak mozem skoncit aj pri tej angine alebo pri zapale pluc..... ostrava? oki, idem kuknut student agency alebo nieco x-)
Odpovedať
Profilova fotka
snazim sa poslat echo lov cez skype.Pockaj chvilku
Odpovedať
Ostrava,,ÚAN 4:40 :-D :-D prides ma cakat?;-) oki, cakaaaaaaaaaam
Odpovedať
Profilova fotka
lovine so volala,nereaguje
Odpovedať
asi uz spi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak skoro rano? =-) Ani nahodou :-S To "us"budem spinkat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak ja jej to zratam
Odpovedať
to teeeeeda....a ja som sa tak tesila :-p :-D aaale sak treba ju nechat aby si oddychla....asi sa moc nabehala a uz nevladze ani prsty pouzivat :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
soom sa zaskypovala sorry,ale us sa ti budem venovat :-N
Odpovedať
haloooooooo =-) nie ze mi zdrhnes a ja tu budem na teba do rana cakat ;-)
Odpovedať
oki :-) uz som sa bala ci si nahodou uz neodkvacla na klavesnicu.... :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
al nie.Ja som tak stastna,ze zajtra konecne nejdem do roboty,ze adrenalin a endorfin mi nedovolia zaspat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?