Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ja, ťa tu trpezlivo čakám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.No to som necakala ze cakas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si tu este?
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo-nikto? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu a dúfala som, že sa vrátiš, to už mi je len závislosť, len občas pozerám nejaké stránky, keď dlho nemám odpoveď, mne ich tu totiž rovno zobrazí 4
Odpovedať
Profilova fotka
us som si myslela ze si to vzdala.Co nespyt?
Odpovedať
Profilova fotka
:-. :-x =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem, ale spala som poobede, tak sa mi teraz nechce. Už som aj chcela ísť, ale nejako som sa tu teraz zabudla, hľadala som nejakého dobrého kameramana, ty robíš len nočné?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes má miláčik narodky, ale nebudem mu teraz volať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie nerobym iba nocne,ale teraz som mala tri po sebe
Odpovedať
Profilova fotka
apropo,myslim,ze ked nam pridu napojit internet,tak na tom budem daleko horsie ako ty.Ja somtotis brutalne zavysla.
Odpovedať
Profilova fotka
a co ze nie si s milacikom ked ma narodky? A segra roby na akom odd?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
segra robí na očnom a švagor na chirurgii robil, tam mal veľa nočných a víkendoviek...drahý je na stáži a soom sama, tak preto tu trávim tak veľa času. Inak otec ma tiež dnes narodky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to by si mohla dosjt na navstevu a zorganizovali by sme stretko aj s rebekou.Ona ties zije v Ostrave
Odpovedať
Profilova fotka
veľmi rada, neviem, ale či nepôjdem až niekedy v decembri, segra čaká bábo, tak keď sa to narodí, ale to budete asi všetci doma s rodinami na Slovensku, ale možno pôjdem aj skôr, teraz ešte neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
to bude radosti co?Babo.mne mamka povedala,ze nech si davame bacha,lebo vo svojich 43 r.nechce byt babka,ale asi ma smolu
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je úplne opačné, naši už dlho chceli byť starými rodičmi, až vyvíjali nátlak :-D , ale ak chceš dieťa, tak nie je nikdy skoro, ja už poznám toľko dievčat, čo nemohli otehotnieť alebo s potratmi, no hrôza...až sa toho bojím, keď by som ja chcela mať...koľko máš rokov?
Odpovedať
Profilova fotka
23.Ja budem mat ties dost velky problem s otehotnenim,pretože mi štrajkuje štítna žlaza
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mám problém s hormónmi, ja budem mať asi tiež problém, ale držím palce, 23 už nie je skoro, ja mám tiež toľko, ale ja to tak ešte necítim, hádam to príde, myslím tá túžba, len dúfam, že nebude neskoro
Odpovedať
Profilova fotka
ja prave beriem hormony stitnej zlazy us 3 roky a Dg.mam na cely zivot. Ja by som prave ze chcela a velmi,ale zatial nie su moc optimalne podmienky i ked pokusy us boli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja už pomalinky pôjdem, nechcela som byť tak dlho hore :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ked inak nedas.Ja sa budem este 1 v praci povalovat a potom mi zacne zhon
Odpovedať
Profilova fotka
tak len prajem pekné snaženie ;-) , najprv sa ale dolieč, ja som kvôli tomu, aby som to neprechodila, ostala na PN,
Odpovedať
Profilova fotka
keby sa ti nedarilo, segra má dobrého gynekológa, tiež ju liečil a pozrime sa, čaká bábo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diky.Ahojky niekedy na buduce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bru noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skor dobre rano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, hej, ja už padám..... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJ !!! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kuk?Jetu niekto?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?