Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ano sa nepitaj
Odpovedať
Profilova fotka
nespi
Odpovedať
Profilova fotka
tu som co noveho
Odpovedať
Profilova fotka
som nieco citala no jak sa mas.si tu daaaavno nebola sakra
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som si dobrovolne skazila sluzbu.O 20hod som bola u zubara
Odpovedať
Profilova fotka
ale bola,ale mala som velmi vela prace
Odpovedať
Profilova fotka
co sa stalo?ty si akoze do teraz trpela s tym boalvym zubom?
Odpovedať
Profilova fotka
a co ti robil zubar o 20?
Odpovedať
Profilova fotka
hej do teraz.verila som matke prirode,ze to neako vyriesi,ale sa na mna...tak som dens sla na pohotovost a teraz budem na tri tyzdne u zubara ako doma :-(
Odpovedať
Profilova fotka
navrtal mi dieru a nechal tak,ze tam mam zapal a budem musiet chodit casto na preplachy
Odpovedať
Profilova fotka
co mam dodat.Som proste pravy zdravotnik
Odpovedať
Profilova fotka
joj hnus to som mala aj ja
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
som z tej bolesti odpadla ked mi cistil kanalik somar zubar
Odpovedať
Profilova fotka
ked nebudem posluchat,tak mi ten zub vytrhnu.Keby to aspon nebol ten.ktory najviac vydno
Odpovedať
Profilova fotka
a mala som tam liecivu vlozku na tom zube rok.no dufam ze taku bolest uz nezazijem a to len pre to ze som bola taka ako ty a nesla skor k zubarovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si debil nechala pichnut injekciu a skoro som odpadla ked mi ju tam rval debo.A keby si vedela ako som krvacala
Odpovedať
Profilova fotka
a kde to mas ten zapal na ktorom zube ja som mala na stolicke a neviem ci to nebol zub mudrosti nahodou
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja to mam na zube,i ktoreho som si vytrpela vydatne vrtanie pred svadbou,takze to ma najviac ... ze sa ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja ho mam na 1 -v strede hore
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna bolias trasne injekcie v uztach ale ver mi keby si si nedal pichnut tak umries od tej bolesti.mne pichol dve ci tri a aj tak to bolo malo a som mu tam odpadla.nechapem nikdy som taku bolest nezazila ze by som az odpadla a dufam ze uz nikdy ani nezazijem
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti nezavidim mna zubar caka zase v januari po roku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne ties nadaval,ze sa nanho musim pozerat.Kto to kedy vydel pozerat sa zubatovy na cifernik.Nasledne mi vysvetlil,ze to koli tomu,aby mi vydel zornicky,keby som si zmyslela ze chcem odkvecnut
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som mala ist na preventivku o novembri a tak som sa tesila ze mam pol roka klud
Odpovedať
Profilova fotka
len dufam,ze som nie som mne neznamim sposobom tehotna,lebo som zjedla tolko brufenu,ze by to zabylo i kona
Odpovedať
Profilova fotka
ti poviem ten moj sa skoro posral asi mu este nikto takto neodpadol a co je horsie ja ked odpadnem tak mam krcovity zachvat ]-( raz som bola v nemocnici s laringitidou ked som mala 15 a som odpadla pri hydrokortizone a calciu a pred mamou a lekarom a tiez som mala krce tak mama skoro umrela od strachu
Odpovedať
Profilova fotka
tak to verim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a uz sa zacinate snazit ci este nie?a ako dopadla porada s majitelkou??
Odpovedať
Profilova fotka
no porada nedopadla niako,pretoze mi dopriali dalsiu sluzbu,takze sa stretnutie nekonalo.Ale s bytu nas vyrazit nechce,iba ja neviem,ci tam chcem zostat
Odpovedať
Profilova fotka
snazit sa nezaciname,ale jeden nikdy nevie
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som mala stale nizky tlak veris tomu bola som na lieceni a pri vstupnej prehliadke mi sestricka sla merat tlak.merala ho klasickym rucnym tlakomerom a nedal sa mi namerat tlak asi na 5 krat zavolala primarku a elektrickym mi namerali nieco ako 35/50 ci jak a povedala ze toto vzivote nezazila :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?