Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Lovacka, krásny sny...idem aj ja konečne :-D
Odpovedať
...je tu niekto? Sue zas ponocujeeeeee :-D
Odpovedať
ahojky neponocujes sama :)
Odpovedať
ja som ešte tu ;-) ale asi už pôjdem spať, lebo sa mi už zatvárajú oči A Ty čo? Tebe sa ešte nechce? ;-)
Odpovedať
ahoj zoeee ;-)
Odpovedať
Asi som už ostala sama :-(
Odpovedať
ahojky nika ;)
Odpovedať
ale nieee :), sue nas asi oputila ..
Odpovedať
jéééj, ahoj :-) No, sue už asi sníva. ČO Ty tak neskoro porábaš? ;-)
Odpovedať
veselo si tu upravujem fotky :) lebo kamosky drobec co ho tu mam sa rozhodol ze dnes nejdeme hajat :) tak si tu pri mne stava kocky lebo ma fazu "ja sam" ale potrebuej spolocnost tak sa tu zabavame :-D ... a ty nocna sova ?? co porabas ?? ;-)
Odpovedať
no neuveríš... tiež sa bavkám s fotkami :-) . Ale mali sme pokazený PC, nemám ten program, v ktorom som to robila a tak to krvopotne skúšam vo Worde.
Odpovedať
bru nocku vsetkym sovam nesovam ;-) ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
a kamoš drobec by nemal ísť hajať aj keď nechce? koľko má ročkov?
Odpovedať
kamos drobec ma rok aj 9 mesiacou a 3 dni :) & je zlaticko len taky maly enegizer, jemu staci denne hajat 4 dodinky a ani o minutu viac uz od babetkouska ... a 4 hodinky si vycerpal cez den :-D tak je teraz v plnom svungu ...
Odpovedať
zoee, už aj Ty...? No čo už, máte pravdu, spať treba. Tak idem aj ja. Tiež prajem sladké sny...
Odpovedať
zoeee ešte nespí ;-)
Odpovedať
fúha, to mu dávate kávu do fľaše? ;-) To je Tvoj drobec? Či sa oňho staráš? Mať také živé dieťa, díky moc, veď spať 4 hodiny denne...
Odpovedať
nie nie :) zoeee este nespi a tu farbi osuchanu kocku cervenym lakom na nechty :-D lebo niekto nemenovany usudil ze fuj spinava kocka :-D ....
Odpovedať
ľahké to veru nemáš :-)
Odpovedať
nastastie krstniatko :-D .. dobry napad mozno by sa klin mal klinom .. kasa s kavovou prichutou & mozno by hajal :-D .. neviem ako tak moze fungovat ale 4 hodinky aaaa dost .. no ani tie 4 si nepospis :), das seba doporiadku, pripravis daco .. a hop je hore :) ..
Odpovedať
bru nocku nika & vychutnaj si spanok ;) a my dvaja si ideme dat "ranajky" 8-) .. zoeee & louis .. :-p
Odpovedať
možno naňho ešte dôjde a bude vyspávať celé dni. Uvidíš, keď bude treba chodiť do školy ako sa mu nebude chcieť vstávať. ;-)
Odpovedať
jasné, dobrú nocku (alebo dobrú chuť). :-p Idem aj ja hajať, nemám takú výdrž ako Louis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bri vecer.Je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nazdar
Odpovedať
Profilova fotka
sevas jak sa mas teba som tu nevidela uz roky rokate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keby si vedela ako ma priserne bolia zuby,tak bi si nevyrivala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
z coho bianca?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?