Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ze ho pozdravujem a ze pracujes ako vcelicka ze uz sme na 103 strane mu povedz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som napisala uz 800 prispevkom celkom mi to ide co povies?
Odpovedať
Profilova fotka
inac ja volam cez net kazdy den domov s nasimi je to zadara a je to super a mame aj web kameru a aj nasi tak sa aj vidime je t naozaj super
Odpovedať
Profilova fotka
no bianca mala by si sa posnazit lebo je nejak vela modreho na tejto stranke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drahy ta ties pozdravuje a podla toho co som mu odcitovala mi bolo nakazane aby som rano doniesla POHAR MEDU
Odpovedať
Profilova fotka
to vyzera ako ked lovacka keca s lovackou a este s lovackou a este jedna lovacka tam je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si ties kupim kamerku a potom si mozme aj zatelefonovat as budem mat raz internet
Odpovedať
Profilova fotka
keby ze len pohar a kybel mu bude malo na tolko medu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to bude asi tym,ze su tu dve alebo as tri lovacky
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa neviem dockat to bude drahy sa ma aj zriekne a mozno aj svadbu zrusi
Odpovedať
Profilova fotka
to ja mam stastie,ze mna sa us zrieknut nemoze
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak nejako bianca.a sakra aka je to nahoda ze vsetky tri vyzeraju rovnako :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej ja si vezmem odbery a hned som s5
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda mas ved ten moj chudacisko mi hovori ze uz ani nevie kedy sme sli naraz spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no radsej sa neponahlaj s odbermi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inac poviem ti bianca ze je tu tolko kraasnych veci na svadbu a ja neviem nicomu odolat drahy kruti hlavou ze uz nie som v norme aze mi mal oznamit tyzden pred svadbou ze v sobotu je svadba :-D lebo ze som schopna chodit a ocumovat 100 krat to iste a kupovat podla neho zbytocnosti ale ved ja len chcem aby sa mu nas dnik pacil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nezaspala si?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ties chcela mat vsetko super a potom som si to vobec neuzila a je mi to luto
Odpovedať
Profilova fotka
preco si si to neuzila?ja si to predstavujem tak ze lastne tyzden pred svadbou prideme domov a ze vsetko bude rady a vyzdobu nechame n firmu tak a v piatok budeme vyt pierka alebo vo stvrtok a potom len si uzivat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
urcite si chcem dat dost casu na fotenie a taktiez na kadernicku a hlavne chcem aby si to nasi uzili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
strasne malo casu .Strasne kratka svadba
Odpovedať
Profilova fotka
dame si repete? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kludne
Odpovedať
Profilova fotka
ale po 50rokoch
Odpovedať
Profilova fotka
a ako svokra sa ma?zmenila sa ?
Odpovedať
Profilova fotka
budem drzat palce bianca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem.Sme daleko
Odpovedať
Profilova fotka
budes musiet
Odpovedať
Profilova fotka
ti dnes ako nejdes spat?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa neviem dockat ako to bude u nas musim povedat ze vidno ze sa to trosku zmenilo ze to ako to bolo na zaciatku ked som mala 19 a ako je to teraz ked mam o 4 viac.len dufam ze ma budu mar radi.toho sa asi najviac bojim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?