Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
iank manzel sa ma asi dobre.Us tyzden ma volno,tak vala sunky a terorizuje nas pracujucich
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je sranda vsak sa tolko rokov volas nejake e teraz zrazu bum taka zmena som zvedava ako to mne pojde
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu ale musela som si presadnut k inemu kompu a ten je strasne pomaly
Odpovedať
Profilova fotka
takze mas kazdy den obed na stole hej?a coze ma tolko dovolenky?
Odpovedať
Profilova fotka
aha pocuj bianca vy ste vasim a priatelovym rodicom davali tiez robit nejaky album?
Odpovedať
Profilova fotka
on pracuje iba 15dni(roby 16-tky)a potom ma 15 dni volno.S tym obedom je to horsie,i ked sa sem tam chybicka vludi a nieco navari
Odpovedať
Profilova fotka
este to tak
Odpovedať
Profilova fotka
ja som videla take svadobne albumy tych macikov me to you tak som myslela ze kupim dva a dame ich rodicom ale mne sa zdaju take decke s tymi macikmi
Odpovedať
Profilova fotka
ja rozmyslam ze v zime ked si kupime obrucky tak spravime take oficialne zasnuby ze zoberieme nasich a priatelovych rosicov a aj moje babky do restiky a ze ako take zasnuby lebo my sme mali jedne aspi pred troma rokmi ale to neboli nikto len nasi a priatelovi rodicia a aj tak ma este oficialne nepoziadal o ruku
Odpovedať
Profilova fotka
mi sme dostali fotky us v nadhernom albume od fotografa.Mala som sice kupeny svoj,ale co us
Odpovedať
Profilova fotka
tak a etse nas cakaju dve oslavy 50 tky ked prideme domov porad co svokrovcom na 50 tku
Odpovedať
Profilova fotka
no ja este nema ani fotografa a ani kameramana ja vlastne nemam este nic
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no mi sme nemali ziadne zasnubi
Odpovedať
Profilova fotka
mas este dost casu
Odpovedať
Profilova fotka
ani nepoziadal vasich?
Odpovedať
Profilova fotka
mna caka ockova 50-tka v novembi
Odpovedať
Profilova fotka
no ja viem ze mam ale do vianoc nic nevybvim a ked nevybvavim pocas dovci tak potom neviem neviem a nemam ani sajnu ake oznamenia by sme chceli a pocuj kolko treba oznameni?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nepoziadal.Oni ho brali ako clena rodiny davno pred svadbou.Akurat sme rodicov pozvali na veceru a tam sme rozoberali svabu
Odpovedať
Profilova fotka
a co mu kupujete?
Odpovedať
Profilova fotka
no pocitaj na kazdu pozvanu rodinu min.1+plus pre priatelov a znamich+plus pokial chces posielat byv.spoluziakom+neake pre istotu,suma sumarum:vela
Odpovedať
Profilova fotka
este nevim.Chcedla by som ho s mamkou poslat niekam do kupelov
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my to nejako podobne urobime ze ich pozveme na veceru.inac aj nasi beru mojho ako clena rodiny naozaj my sme uz ako po 20 rokoch manzelstva.je to smiesne ale je to tak a hlavne moj tato ma muca strasne rad berie ho ako syna a aj ked rozprava s niekym tak stale vravi ja mam tri deti dve dcery a syna.a nikto nechape kedy stihol spravit syna alebo sa pytaju ze nemanzelske a tak a po pol hodine natahovaciek im prezradi ako to je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bianca a to je kolko vela si 40?plus pre spoluziakov no ani neviem ci to vsetkym si ty posielala?ved nas bolo 30
Odpovedať
Profilova fotka
no mi to mame podobne.Ja hovorim ,ze medzi mnou a Petrom ide us o ,,incest,, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja neviem co dame svokrovcom.je to strasne ked mam nieco kupovat na vianoce sme im kupili pracku a na 5o neviem niekam na dovcu ale svokor nechce lietat a busom tiez nepojde niekam dva dni no je to tazke
Odpovedať
Profilova fotka
nie vsetkym nie.Iba par vyvolenym.Ja som tie oznamenia nemala cas rozosielat.Vies kae sme mali s nimi problemi
Odpovedať
Profilova fotka
vies ale to je fakt prekonali sme vela chorob a naozaj aj dost vaznych a ja mam aj operaciu za sebou no je to zaujimave som volala z jeho mamou a ona sa nevie dockat kedy sa vratime s5 na svk,a ja jej vravim ze vsak aj hned len keby to doma nebolo take tazke ale ze tu urcite nechceme ostat lebo fakt sme stale spolu len my dvaja a to uz vieme o sebe vsteko a sa nemas ani komu vyropravat len zase jemu sa ani pohnevat nemozes lebo zase ako sa budes hnevat ked tu mas len jho tak sa smiala ze fakt sme ako po 20 rokoch manzelstva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej nespi
Odpovedať
Profilova fotka
vsak hej viem ani ja nebudem posielat kazdemu a keby bolo na mne tak poslem len jednej a mozno ze aj poslem len tej jednej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
och ja bi som spala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?