Menu Forum

Plesová sezóna 2011, Košice. Kde zoženiem informácie?

26. jan 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
lili_mia
1
Registrovala sa 9. októbra 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 16 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lili_mia
1
Registrovala sa 9. októbra 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 16 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, rada by som šla na ples, ale neviem kde dopredu zistím nejaké info. Doteraz sa mi stalo, že som zistila najskôr až týždeň predtým a bolo neskoro na zháňanie šiat po kamoškách, keďže aj oni šli na rôzne plesy, ale mimo Košíc. Hľadala som stránku Domu umenia, či niekde majú zoznam organizovaných podujatí, ale neúspešne, asi to neviem. Hodíte mi tipy? Ďakujem.
25. dec 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
janka23
Registrovala sa 1. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 440 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
janka23
Registrovala sa 1. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 440 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    okres Košice
 Ahoj lili_mia , my sa chystáme na tento: http://www.tuke.sk/tuke/aktuality/xi-reprezentacny-ples-tuke Boli sme aj pred rokom a veľmi sa nám páčilo emoticon
10. jan 2011 o 14:33  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili_mia
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lili_mia
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @janka23 uff 60€?? sme vahali pri 20€ emoticon)) ale dik za tip
26. jan 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to