Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte dukanky :) prosim Vas potrebujem surne schudnut ,,,, rada by som zacala drzat dukanovu dietu ... ale som vegetariana a vobec neviem co si mam pripravovat v 1. faze ????? pls nemohli by ste mi nejak poradit .... diky moc :D
Odpovedať
Profilova fotka
@viktoria1919 ahoj, pokial viem, tak vegetariani maju miesto masa povolene tofu, soju a sosovicu. Plus mozes jest nizkotucne mliecne vyrobky, obcas sojovu salamu a parky, vajcika a v druhej faze k tomu vsetkemu aj zeleninu. Ak nahodou jedavas ryby, tak samozrejme ryby mozes.
Odpovedať
@merulka sosovicu ??? to som fakt nevedela ze to je povolene v 1. faze ??? a nizkotucne jogurty ochutene asi nemozem ze ???
Odpovedať
Profilova fotka
@viktoria1919 existuje zvolensky jogurt sladeny umelym sladidlom, tak ten mozes si myslim. Ale lepsie je si ochutit biely jogurt skoricou a steviou, alebo potravinarskymi aromami, popripade sumienkou Bolero- ale v nej je aspartam. A sosovicu mozu len vegetariani, cize ked nejes maso, sunky, ryby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka inac tej sosovice je asi nejake obmedzene mnozstvo, ale to si niesom ista. A jasne mozes sojove maso este.
Odpovedať
@viktoria1919 Na nete nájdeš veľa receptov... možeš papkať kuracie alebo morčasie mäsko, ale ke´dže nepapáš bude to ťažšie... prvých cca 5 dní možeš papať len bielkoviny, to sú nízkotučné syry, jogurty... raz za deň musíš jesť 2PL otrúb, z nich si môžeš urobiť chlebík, alebo koláč...alebo takú placku.. je recept aj na pizzu a podobne... ďalej sú recepty na palacinky, miláčika, lievance a pod... v druhej fáze môžeš každý druhý deň papať aj zeleninku, šaláty... ale musíš striedať bielkovinový a zeleninový deň, a tie 2PL otrúb každý deň ... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak po víkende som klesla o ďalších pár gramov, sobotu som strávila vo fitku asi hodinku a zatiaľ -3,1 kg a sa vytešujem.... v sobotu som si urobila mnamku, mleté hovädzie mäso som si zmiešala s vajíčkom a pórom, ešte som pridala trošku soli, čierneho korenia a bazalky a dala som to do foriem na mafiny a upiekla som to v rúre asi trištvret hodiny, kým nechytia takú peknú kôru na vrchu,bolo to super. Ešte aj môj mužik si pochutil, vyskúšajte je to ozaj dobrota ..... prajem pekný úspešný dník všetkým dukankám :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby, mam zakazane jest cukor, kvoli zvysenym hladinam, zatial to este nieje tehotenska cukrovka, ale aj tak mam drzat dietu. Uz mam napeceny steviovy kinder rez, este ze mam prax po minulom roku :-D
Odpovedať
@merulka ahoj moja drahá,kašli na cukr,máme steviu.xilit a jiné sladidla.Máš pravdu,víš co máš jak nahradit místo cukru.Já momentálně nedukaním,jím všecko,zdravěji nepřejídám se,nehubnu,netloustnu,někdy si upeču něco zdravého z celozrnné mouky a cukr nahrazuju.držím ti palečky,drž se.. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni jej, no super. Drzis sa perfektne, ze nepriberas. Na FB skupine co pozeram, tak po novom roku vsetky kocky zacinaju restart. Mali by si z teba brat priklad. :-) Dnes sme boli na poradni, tak ma pochvalila, ze som od poslednej poradne pribrala len necele kilo :-D Konecne sa priberanie zastavilo, na zaciatku to slo rychlo hore, teda hlavne po Vianociach to boli 3kg hore a teraz necele kilo. Tak hadam do konca tehotenstva nepriberiem 20kg :-D
Odpovedať
Ahojky dievcata. Od vcera som sa ja pridala k dukankam. Takze uz mam za sebou skoro druhy den 1. fazy. Potrebujem dat dole veeela kil. Dufam ze na tento xty pokus sa mi to uz podari, pretoze by som rada po rokoch navstivila v lete kupalisko. Mam malu dcerku a nechcem ju o toto potesenie pripravit len preto ze sa hambim vyzliect do plaviek. Aj ked viem, ze v lete to este nebude uple dobre ale aspom nieco. Verim, ze s vami sa mi to podari. ;-) ;-) :-) ;-)
Odpovedať
@angell2611 drzim pesti,dej si mensi cil,tak 10-15kg,pak naber silu,vydechni,mala pauza a jede se druha pulka.a klid,jiste jsi to nenabrala za par mesicu,tak to nemuzes ani hned za par mesicu nabrat..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@merulka ahoj zlatko,snazim se nedelat extremy typu nejdriv tvrda dieta a pak pravy opak.Ja jsem si nasla svuj zdravy system,zkousim nove recepty kdyz mam cas a jim vse.Taky jsem rada,ze udrzuju vahu v norme,vse oblecu,nestresuju se.Ale nektere spatne veci nejim vubec,nechybi mi..
Odpovedať
Ahojte Ja som s touto dietou zacala pred 5 dnami,stale som v prvej faze, pretoze potrebujem zhodit 23kg ;-( . Presne pred rokom som drzala 90dnovu rozlisovaciu dietu, pri ktorej som sice schudla 15kg, ale po nej som behom 6 mesiacov mala naspat 15+8navyse, hrozne. Momentalne mi to ide dobre, len sa bojim , ze ak to ukoncim, opat budem na zaciatku ;-(
Odpovedať
@22sisa když zhubneš a budeš pokračovat dělenou stravou např.2dny jako u dukana 3.f a pak 1den sacharidový,myslím,že se ti to nevrátí.Nestihne se to na tělo zpět nalepit,ale nesmíš začat jíst blbosti a tzv.prázdné kalorie jako sladkosti apod.Je to o zdravém stylu stravování,jinak to bohužel nejde.Proto já říkám,že až je 4.f udržovací,teprve to začíná to sebeovládání,ale dukanka tě má naučit co a jak jíst hlavně večer,každý to bohužel nezvládne nebo to překonat a hlídat se stále a přidat pohybu.Přeji hodně štěstí.. :-) :-) ;-) ;-)
Odpovedať
Zdravím PANTALONI dakujem veľmi pekne za podporu :-) :-) :-) Momentalne som v 2fáze, zatiaľ mi to ide dobre, nechcem ukríknut ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky mam otazku, jete niektora tieto kekse? http://www.dieta-shop.com/sk/vyrobky-... mozu sa jest od druhej fazy. V druhej faze 3 ks otazka znie: je to uz denna davka otrub,ci musim este otruby extra k tomu? Dakujem za kazdu odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin asi trochu neskoro odpovedam, ale to uz je denna davka otrub, takze potom uz nemozes chlebik ani kasu.
Odpovedať
@merulka dakujem, no tie sa mozu az od druhej fazy a tu zacinam az zajtra, takze v pohode stihas ;-) ved preto si ich kupujem zazenu chut na sladke a ja tie otruby nemusim, len kasu a hentam mi nevadia
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ako sa mas moja :-)vsetko ok?
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin tak potom super, ze si nasla alternativu ako dostat tie otruby do seba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atota ahoj, perfektne sa mame, maly rastie, kope ostosest a neda mi v noci spat :-D Aj vaha krasne stupa, moja lekarka ma stale zvozi ako sirotu, ze vela priberam, ale ja mam stale pocit, ze vyzeram rovnako, len brucho je velke a licka mam baculatejsie. Ale hlavne, ze nemam ziadne komplikacie zatial (klop klop klop :-D)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka som velmi rada prajem vsetko dobre a nech sa vsetko podari,potom daj vediet ked uz maly vybehne von :-):-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, je mozne, ze xilitol sposobuje hnacku? Vcera som to prvykrat pouzila do kolaca miesto stevie a hrozne crevne krce ma chytili.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,som tu po dlhsej odmlke,vie mi niekdo poradit?Kupila som steviu a jednoducho nemozem do niciho dat tak sa mi zhnusila,citim zakazdym pachut mentolu alebo ani neviem coho,mozno som kupila lan nekvalitne no nadalej pouzivam aspartam,tak neviem piste....
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 Ahoj :-) stevia praskova ma taku hnusnu pachut stale. Raz som kupila steviu upravenu nejak na krystaliky, ta bola bez pachute, ale bolo to neskutocne drahe, za mini balenie pytali 8 eur, tak som zacala pouzivat ten Xilitol (brezovy cukor), vzdy lepsie ako aspartam, to je fakt svinstvo, to nejedz, z aspartamu nemozes ani kolac upiect, lebo sa nesmie zahriat na viac ako 30 stupnov.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka tak toto som nevedela ze aspartam sa nesmie hriat,a som to davala vsade,myslim do kolacov do mikrovlnky atd,ja som tu steviu s tou pachutou som kupila za 0,79centov a je tam 200g,je to jeden holandsky obchod tu u nas,no ale uz nekupim,este som sa cudovala ze co tak lacno ked v inde je ovela vussia cena,no dik
Odpovedať
Profilova fotka
halooo
Odpovedať
Profilova fotka
od zajtra aj ja :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby preco tu uz nik nechodi?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?