Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni mnam, vyprazane som nejedla, uz ani nepamatam kedy :-) Ja dnes BL den, robila som grilovane kura, tak z neho cely den zobem, uz som zjedla polovicu. Inac take hrozne tu je pocasie, mam pocit, ze babie leto skoncilo, druhy den tu leje, na balkone mam 5 cm vody, co nestiha odtekat. Zacina jesenna depresia :-D
Odpovedať
@merulka fiha,ze 5cm vody,tak at to netrva dlouho,to uz otravuje aj me ten dest.U nas ma zacit chcat pristi tyden,to me pak nic ani nebavi,den neutika a je ospaly den..Toz toto fakt nechcu..Ja jsem smazene take nemela dost dlouho a bylo to vynikajici,kazdy si furt pridaval az jsme vsecky rizky zblajzly,jen salat trochu zustal i na zitra,tak jen maso dodelam,asi plnenou roladu upecu.
Odpovedať
čaute kočky..tak ja dnešna vaha 64,9 takže od začiatku dukana som schudla iba 0,8kg..to je strašne malo na to že držím uplne poctivo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@prezidentka za necele dva tyzdne to je super ubytok, nevesaj hlavu. Ked si nezadrziavala vodu, tak z vahy ti ani nemalo co ist dole. Tiez mam stale rovnaku vahu, ked sa nahodou pohne tak len smerom hore, ale na rifliach vidim, ze uz su dobre. Niektore baby, co sa riadia mesiacom, by ti este povedali, ze mesiac pribuda, takze sa chudne tazsie (nikdy som sa tym sice neriadila, ale mozno na tom nieco je)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tak nakoniec som mala upchaty odtok, preto mi tak voda stala, dnes uz chvalabohu neprsalo tak velmi. Inac na FB si pisala o hraske? Ak ano, tak dakujem za tip, ked pojdem teraz na slovensko, tak si to kupim a konecne bude nejaka fajna husta polievka :-) nechcela som komentovat na FB, lebo tam rozoberaju uplne ine veci momentalne.
Odpovedať
@merulka ano je to celkem chutné,a lepší jak škrob aj ta pikant.Jen se nelekni ceny,je vyšší a jen 200gr balení,ale jinak mňamka,uvidíš sama.Ale dá se koupit jen ve zdravé výživě nebo na internetu,používá to paní,co píše jídelníčky a rady na kgdolů.cz.Tam čerpám někdy nápady,když mi zrovna docházejí,a ona to má zmáklé.Hubneš i s ovocem,zkusila jsem 2dny,co mi poslala emailem na zkoušku,a jde to dole i bez dukana.Ale jinak na delší dobu např.2měsíce se to musí platit,ale to já už nepotřebuji,kombinuju dle sebe a jak se mi chce.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni super dakujem, objednam to cez internet a o dva tyzdne, ked pojdem na slovensko, tak si to vyzdvihnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
konecne sa to pohlo dole, dnes vaha 68,3 kg :-)
Odpovedať
@merulka pěkné číslo,za chvilku máš našu váhu,nebo nás aj předběhneš,těším se s tebou,že ti to fakt jde,super.. 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ale nie, az na taku nizku nepojdem. Dam to na 64 a nech sa to potom ustali na 65 a budem spokojna, potom uz budem len cvicit, tak to vaha pojde hore. 65 je pre mna ideal. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyy, dnes na vahe 67,8 tolko som nemala ani ked som sa vydavala :-)
Odpovedať
@merulka to ako robíš????????? Za chvíľu sa stratíš keď budeš pokračovať takouto rýchlosťou. ;-) Ja sa teraz nevážim. Mám menzes. Takže ja nahlásim váhu v pondelok.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@11xena11 idem poctivo podla pravidiel. Som si povedala, ze do konca septembra to zvladnem aj bez ovocia. A ani mi nechyba, som po lete prejedena, teraz ficim na tekvici a cuketach, tak mi ovocie absolutne nechyba. A ani nealko pivo si nedam. Proste tvrdy rezim :-D
Odpovedať
Ahojte, som tu prvý krát a skutočne potrebujem pomôcť s váhou. Skúšam všetko no potom sa vrátim k svojej váhe a je to na zbláznenie. Ako mám začať dukanovú diétu? Poraďte prosím.
Odpovedať
@merulka Prosím ťa aké sú to pravidlá? Pomôžeš mi? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@millig ahoj, dieta je zalozena na zvysenom prijme bilekovin a deli sa na 4 fazy, ide o dlhy proces, tak sa nezlakni :-) prva faza trva par dni a jes len bielkoviny, ktore su na zozname povolenych potravin (nizkotucne mliecne vyrobky, chude maso, vnutornosti, ryby, vajcia, chuda hydinova sunka) a lyzicu a pol ovsenych otrub (nie ovsene vlocky). Faza trva podla toho kolko chces za celu dietu dat dole, ja osobne si myslim, ze by to malo byt max 4 dni az 5 dni, ale ked mas vysoku nadvahu tak aj viac. Pocas tejto fazy sa odvodnis (kila pojdu dole, lebo voda je tazka) a nastartujes spalovanie tukov. Potom nasleduje druha faza, kde uz pridavas zeleninu a striedas cisto bielkovinove a bielkovinovozeleninove dni v pomere ako ti bude vyhovovat (jeden BL den jeden BZ den, alebo 2BLdni a 2BZ dni) V druhej faze uz musis zjest 2 lyzice otrub a su povolene 2 tolerovane potraviny (kukuricny skorb, kakao, kocka horkej cokolady...). Tato faza sa drzi kym neshcudnes. Cim poctivejsia budes, tym kratsia bude. kila uz idu pomalise, ale centimetre dost viditelne :-) A potom nasleduje tretia faza, za kazde zhodene kilo 10 dni a potom stvrta: tu si mozes nastudovat podrobnejsie vsetko o fazach, povolenych a tolerovanych potravinach: http://www.dukanovadieta.com/principy Z otrub, skorbu, stevie (prirodne sladidlo), potravinarskych arom, sa daju pripravit aj chutne kolace, pecivka apodobne. Na tomto blogu ma kocka kopec receptov, treba skusat zo zaciatku co ti chuti a co nie a najdes si to svoje: http://janakozmalova.blog.sk/ Moje osobne pripomienky ku danej diete, kedze moze byt skodliva su: ak mas problemy s oblickami, urcite ju nedrz, velky obsah bielkovin je dost tazky pre oblicky, preto treba aj zvysit prijem tekutin (aj 3 litre), inac to moze sposobit problemy. Ked mas cisto bielkovinove dni, ber doplnkove vitaminy. Ja osobne som pocas diety jedla aj ovocie aj lanove a slnencnicove semienka a cisto bielkovinove dni som mala maximalne dvakrat do tyzdne, isla som s tym, ze radsej dlhsie chudnutie, ale bez rizika. AK mas problem s cholesterolom, treba obmedzit zltka, dieta je dost narocna na vajicka. Potom treba mat poriadny pitny rezim a nevazit sa kazdy den. Hlavne sa pomeraj na zaciatku. Centimetre mi isli krasne dole aj ked vaha stala. Od decembra minuleho roku som dala dole 12 kil, ale vela centimetrov- ale s mojimi upravami a prehreskami, keby som sla podla pravidiel, tak som mohla mat vysnivanu vahu uz v marci :-D
Odpovedať
@merulka co tam po marci,mně se líbíš už teďka !!!!!!hlavně ta poctivost,hm baby,vemte si příklad.Já bych to nyní nevydržela,až budu zase doma,přinutím se také na pár cm.. :-) :-) a skočím do toho taky. :-D :-D 8-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@merulka tak toto bola vyčerpávajúca odpoveď na jednotku ;-)
Odpovedať
Dnešné menu: R - celozrnný chlieb, light flóra, 2ks uvarené vajcia D - polovica žltého melóna O - šalát cézar s kuracím mäskom Ol - Pantaloni idem plááááávať V - celozrnná žemľa, treska
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni som az prekvapena, ze to ide tak lahko, dokonca aj BL dni mi nerobia problem, vsetko mi chuti. Mi normalne chybala ta strava :-D VOnku je zima a leje, tak mam cas vyvarat a vypekat :-)
Odpovedať
Xena,tak ty valis plavat?Ja bych sla s chuti take,ale jsem v praci az do 16h,a musim varit na zitra plnene papriky a rajskou omacku,deckam knedlu a ja tam mam celozrnne testoviny tak ten balik zlikviduju at je to pryc.. Bohuzel to nestihnu.Tak toto mi teda nevyslo te videt,no skoda,co uz.
Odpovedať
@merulka Jsi dobra,jedes pekne ukazkove.Ja jsem dala vcera cely den bez ovoce a bez sachru,jen Bi-zeleninovy den,tak hladna jsem nebyla,bricho krasne opet splasklo.Dnes se drzim,ale do vecera daleko,tak snad vydrzim aj dnes.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni jasne, ze vydrzis a ovocie uz o chvilu zaradime, ved dlho sa bez neho neda vydrzat :-) Akurat si peciem tekvicu na obed, neviem sa jej dojest.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes som prvykrat robila tu ospevovanu tekvicu hokaido a som z nej taka sklamana. Vobec mi to nechutilo, bolo mi to strasne sladke a konzistencia mi bola neprijemna. Asi ostanem pri klasickej oranzovej tekvici aj ked je vodnatejsia, aspon mi chuti...a je lacnejsia :-D
Odpovedať
merulka,takze 2.den bez ovoce a sachru,ale se zeleninou.Vydrzela jsem.Obed na zitra temer hotovy,a jeste jsem uvarila fakt vybornou Hokkaido polevku.Takze si dovolim s tebou nesouhlasit.Ale postup byl takovyto:na oleji osmahnout cibulu,2mrkve a 2petrzele,nebo balicek mrazene korenove zeleninky,na to supnout vydlabanou jader zbavenou dynu(v Lidlu za 20kc) super cena,pokrajenou aj s kurou na 3cm kostky.Zalet 1l horke vody,1 kostku masoxu,a varit asi 30min,az to zmekne.Pak rozmixovat,do hotove protlacit 2strouzky cesneku,trochu chili, spetku mleteho zazvoru a vmichat 2 smetany 12%,nebo 1 a 1 na slehani 33%,to jsem dala ja.No fakt bomba.Moje vecere a decka si aj pridaly bagetku.Na taliri doplnit 2PL bileho jogurtu 3% Holandia,zadny vodovy nizkotucny.Jsem napapkana a spokojena.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no super, ide ti to, nechyba ti ovocie? Ja som vcera dostala chut na jablko, ale som si povedala, ze este taky tyzden to vydrzim, popravde, keby som nejake jablko mala doma tak si ho dam, ale sa mi nechcelo na nakup :-D Veru, z tej druhej hokaido co mam doma spavim polievku. Vcera som robila na sposob pecenych zemiakov, a fakt mi to nechutilo oproti normalnej oranzovej tekvici. Tu jedna hokaido tekvica stala skoro 3 eura, predavaju ju na kila a klasicka oranzova stoji okolo eura. Tak aspon usetrim :-D Inac dnes mi vaha vybehla na 69kg, ale cakam kazdym dnom MS, tak to bude asi tym. Najblizsie sa budem vazit, az ked sa vratime zo Slovenska. Ideme na svadbu o tyzden, tak to bude zase pokusenie :-D Ale strasne sa tesim na cottage cheese, to tu neviem nikde zohnat. Tak sa budem cely tyzden objedat cottage cheesom a ani nepriberiem :-D
Odpovedať
@merulka tak dopoledne to ještě dnes šlo,ale pak banán,grep,sekaná s rajskou omáčkou..no žádný dukan..ovoce je moje slabá stránka..ty ale vydrž,no na váhu radši nejdu..ale oblečení obleču,to je moje míra..jak tam pak bude ale vyšší číslo,tak se naseru..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tiez som dnes nevydrzala a dala som si 3 slivky. Mnam :-) Vaha rano po vcerajsku klesla na 68,5, ale aj tak mam brucho nafuknute a MS stale neprisla. Dufam, ze sa mi velmi neposunie, lebo ked budem taka nafucana aj o tyzden na svadbe, tak nezapnem saty :-D
Odpovedať
@merulka tak kdabach jedla jen to ovoce,tak snad by to ještě šlo,ale dnes jsem pekla jablečný štrůdl,takže ochutnávka musela být a do toho normální oběd. :-) Asi už dukanku nebudu držet zatím na silu,nemám tak pevnou vůli,a hlavně já ráda experimentuju ve vaření i pečení.Dnes jsem si pekla chleba z celozrnné mouky aj s vločkama,asi jsem tady i dávala někdy recept,nevím,ale toto mě baví,vymýšlet zkoušet a degustovat na sobě.Zatím u mě není ten správný čas.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ked to nejde, tak to nerob nasilu. To si len potom vela jedal zhnusis. Pekne papaj ovocie a co ti chuti, ved vahu mas super a pokial rifle su dobre, netreba to tlacit :-D Mne dnes vaha klesla opat na 68,3, nasadila som zihlavovy caj na odvodnenie, ale MS stale neprisla, len brucho ma neskutocne boli. Ach jaj, na jesen sa mi stale rozhadze cyklus :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?