Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte kočky. V noci sme prišli z HR. Domršila som asi všetko čo sa len dalo. ;-( ;-( ;-( Ráno som sa vážila a čo vidím ???????? ;-( 67kg. :-( :-( :-( Tak vám poviem, že toto je už skutočne na nervy. Tie 4kg musia dole !!!! Okamžite !!!!!
Odpovedať
@pantaloni aj u vás bolo včera Anny? Ak áno, pripájam sa ku gratulácii. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. prave som napisala asi 15 riadkovu spravu a cele som si to vymazala jednym klikom. Ma porazi. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak nic, este raz. @pantaloni @atota dodatocne prajem vsetko najlepsie k meninam vcerajsim :) A @11xena11 no stress, to mas pokazenu vahu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D alebo parkrat pojdes na wecko a bude to dole. Tuk to urcite nieje, to pojde rychlo prec :-) AKo inac vikendujete? Ja zas tenisovo, muza chytila sajba a zas zacal hrat tenis po vikendoch. Dnes bol na obed zapekany krafiol a zajtra budu grilovane morcacie prsia, dufam, ze to nebude velmi suche. V pondelok sa budem vazit, po MS, ale nedufam, ze mi tie dve kila zidu cele, citim na gatiach, ze som kusok nabrala... Mmaajuuska a rosa, tiez sa pochvalte ako ide druha faza.
Odpovedať
Profilova fotka
@patulka11 ked nepapas zeleninu, tak je normalne ze sa citis zle. Ta prva faza je taka, mala by si dopnit vitaminy a urcite ju nedrzat dlshie ako 4-5 dni. Hlavne ked su take tepla teraz. A pi vela vody, a ked mas len bielkovinovy den, tak sa neodporuca velka fyzicka zataz. Drzim prsty pri chudnuti a hlavne si davaj pozor, zdravie je na prvom mieste. Potom sa pochval ako pojracujes.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka tak som v štvrtom dni a dala som dole 3 kila ale asi to potiahnem až na sedem hoci pociťujem slabosť ale začala som piť aj colu light a mam pocit že mi to pomaha. ale dakujem určite tu budem písať. zišli by s ami aj recepty lebo väčšinou jem kuracinu a dnes idem skúsiť lososa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@patulka11 no hlavne opatrne, 7 dni je dost, tak nasad vitaminy urcite. Mozno ti pomoze tento blog, este som ho sice poriadne necitala, ale mal by byt cely o dukane: http://www.janakozmalova.blog.sk/ Urcite tam najdes nejaku inspiraciu aj rady. A ked mas otazky kludne sa pytaj, nas expert na vyzivu je hlavne @pantaloni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka jej dakujem :))
Odpovedať
baby ještě jednou všem super kočkám tady moc děkuju za sebe jako Annu ke přání.Jinak za experta na výživu se nepovažuji,jen zkouším na sobě a pak dávám rady dál a snažím se pomáhat.Váhu mám furt super,ale je to tím vedrem,takže se cpu dost ovocem a minimem bílkovin,uvidíme,až to přejde a začnu opět vyvařovat a vypékat horem,dolem,šak mě znáte jak mě to chytne.Dnes v práci do 11hod,pak koupaliště,pak mám v plánu těstovinový zeleninový salát,ale musím koupit můj oblíbený francouzský dresing od helmans a máme asi 6kg melouna,tož ho nenechám zhnit a pustíme se večer do něj.No není to léto super? aj po dietě? je!!!! 8-) :-D :-) ;-) 8-) :-D A Xenuš,klid přece víš jak to máš dát dole,ale mám pocit ,že to máš jen vodu a víc soli v něčem,přidej čisou vodu bez bublinek a ovocno zeleninové dny a máš to dole do 14dní s klidem,nespěchej na to,to sleze,znám to..aj kámoška to dala dole za 14dní úplně s přehledem,nemusíš to zhubnout za 3dny,máš čas a klid a víš co a jak..tak hlavu vzhůru,no stresss!!!
Odpovedať
@merulka přesně toto se mi stává dost často a pak to nechci už znova celé vypisovat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maajuuskka ahoj,tak mozme chudnut spolu :-D ,tiez chcem ist dole na 58kg,no mojim cielom je 52 ele to by som urobila zazrak bozi kebyze to dosiahnem,ale 58 je realne,aka je tvoja vyska?
Odpovedať
Profilova fotka
@patulka11 ked mozes tak pi cistu vodu,aj to ziadnu sodu,ja som dlhe roky pila cola-light,pred pol rokom som presla na ladovy caj,bez cukru,aj jedno aj druhe obsahuje vela aspartamu,co je skodlive,teraz uz pijem iba cistu vodu,a bolesti hlavy vobec nemam,a velmi to pomaha pri chudnuti,a beh nevynechavaj ked nemusis,cim castejsie tym lepsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@olovo80 skúsim teda vodu piť čistú aj ked pijem zatiaľ magneziu
Odpovedať
Profilova fotka
@patulka11 vsetko v com su bublinky nafukuje creva,tym padom mas brusko jak balon,otestovane :-D
Odpovedať
@merulka tak ..kiláá dole nejdú :-( ale viacerí mi hovorili, že to na mne vidiet... tak snáď sa nemýlia :-) na stravu som sio zvykla už, aj s malými prehreškami, taaaak dá sa :-) moja dnešná ranná váha bola 67,9kg teraz mám 68,2kg tak... kolíííše sa to :-D :-D :-D ...som po dvoch dňoch festu, kde som toho moc nenajedla... len obed a koniec... a totáálne vyčepanááá :-(
Odpovedať
@patulka11 fúúú..obyčajný šalátik, zelenina čo som našla...trošku cibulky, paprika, rajčinka, uhorka... zmiešala som to len v tanieri, ja si robím čerstvý na jednu dávku k obedu :-) zaliala som to bielym jogurtom, trošku ochutila, osolila, oregáno, šalátové korenie... a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 moja výška je 165 cm.. ako aj ja by som bola rada keby je to aj pod 558, ale zas aj ked sa tam dostanem budem spokojná. môôžme jasné. ja mám teraz druhú fázu už. teraz zeleninové dni do utorka :)
Odpovedať
jde se koupit další meloun,pomoc..furt nám ho kdosi sežere!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@maajuuskka no tak vo vyske je rozdiel,jasom trpazlik 158cm,ale ked som pod 60 je ok,ja mam akurat v tom stastie ze pas mam "uzky" a vrchna cast tela je uplne ok,vsetko mam na zadku a bokoch a samozrejme na stehnach,ale nie som cinska vaza :-D ,hovoria mi ze mam asi tazke kosti :-D ,no neviem ci take vobec existuje ze tazke a lahsie kosti,ja som dnes mala broskyne a aj jeden banan,a na obed som si dala vyprazane stehno s kyslim zemiakovym salatom,ranajky 3mensie kolaciky z kysnuteho cesta(biela muka)a kava,ale mam ubytok pol kg,no uz od teraz nic az do zajtra nejem,a vecer o siedmej ma caka kardio,nedrzim dukan no snazim sa nejest :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je rozdiel trošku, ale tka aj mne hovorí mamina že mámm po nej ťažké kosti, :D ale to ma neuspokojí.. ja držím a aj ak som dnes zhrešila.. po celovíkendovej stanovačke na jazere som dnes porušila a dala si na obed bryndzové haluštičky .. mňam aké boli dobre :D :D ale dovolenky skončili takže od zajtra už žiadne porušovanie (dúfam :D) normálne som zvedavá čo mi zajtra ráno váha ukáže... tak od zajtra ideme znova nato :D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 tak to je rozdiel trošku, ale tka aj mne hovorí mamina že mámm po nej ťažké kosti, :D ale to ma neuspokojí.. ja držím a aj ak som dnes zhrešila.. po celovíkendovej stanovačke na jazere som dnes porušila a dala si na obed bryndzové haluštičky .. mňam aké boli dobre :D :D ale dovolenky skončili takže od zajtra už žiadne porušovanie (dúfam :D) normálne som zvedavá čo mi zajtra ráno váha ukáže... tak od zajtra ideme znova nato :D
Odpovedať
Profilova fotka
@maajuuskka vies ja som prisla na to ze niekedy ten prehresok nakopne latkovu vymenu,najma po dlhej diete,ja som teraz po kardio,robila som 45min a 620cal dole,no aj ja som zvedava co ukaze rano ta moja vaha,no chcem aj rano okolo tej 7-mej 8-mej este si zamakat na bicykli,lebo vecer pravdepodobne nebudem mat cas,tak uz pevne verim ze uvidim 64kg,no tie bryndzove halusky by boli ok pri delenej strave alebo aj 90 dnovej diete sa mi zda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maajuuskka jeej,pozri co som nasla:otazkaSú ťažké kosti iba mýtus, alebo je na tom kus pravdy? Ako sa dá zistiť váha mojich kostí? Kosti dospelého človeka vážia približne 10 kilogramov, čo je asi 14 percent z ideálnej telesnej hmotnosti. Ak chcete zistiť, koľko vážia Vaše kosti, musíte najprv zistiť svoju ideálnu hmotnosť. Použiť môžete tkz. Brockov index ( od telesnej výšky v centimetroch odpočítajte 100 ) a potom z hodnoty hmotnosti vypočítajte 14 percent. Hmotnosť kosti závisí od veku, pohlavia a fyzickej aktivity. Najvyššia je v mladom dospelom veku a po 30 roku života sa začína znižovať. So zvyšujúcim sa vekom začína úbytok kostnej hmoty prevažovať nad novotvorbou. Aj keď v priebehu života nie je hmotnosť kosti konštantná a mení sa, tieto zmeny celkovú telesnú hmotnosť významne neovplyvňujú. Preto výhovorka, že kvôli ťažkým kostiam mám nadváhu, neobstojí. Dôvodom prečo niektorí ľudia pôsobia subtílnejšie a iní mohutnejšie sú morfologické rozdiely kostry. Ten, kto má širšie lícne kosti, ramená, hrudník alebo panvu môže vyzerať mohutnejšie.
Odpovedať
@pantaloni mala si pravdu. Hneď na druhý deň som nasadila len melón a cukyňu a váha o 2kg menej. Takže teraz mám 65kg. Teraz ani deň bez melóna :-D :-D . Ani nič iné nechutí. Cez víkend sme grilovali, prílohu som si dala ako inak cukyňu udusenú na kocky s koreninami. Aj som sa čudovala, že mi tá váha vyskočila o 4kg. Veď sme v HR jedli väčšinou len melóny, ryby a sáčkové polievky :-D :-D . Už viem,. že 2kg bola voda a tie dve kilá nejako už zdolám. Inak zdochýňam. Som zvedavá či v noci príde tá búrka, čo sľubujú.
Odpovedať
Profilova fotka
ach konecne po celm dni kmitania som si na chvilu sadla. Vaha rano katastrofa, nezisilel mi ani gram a stale mam 70,4kg. Zajtra dam original BL den, bez melona a skusim ist podla pravidiel aspon 2 tyzdne....ak sa podari :-D
Odpovedať
@merulka moja teraz v lete podľa pravidiel? Nechajme to na zimu tie pravidlá. Teraz potrebujeme ČERSTVÉ vitamínky. ;-)
Odpovedať
@11xena11 jasne,ze voda.a ty dalsi 2kg mas z rafinovane soli z tech sackovych polevek,ta ti nalila vodu a zadrzela,to mas dole ani nevis jak.ja mam ted hore 1,5kg z mlecne cokolady riter s orechama,hold jsem ju sezrala a vychutnala si ju,ale nedesim se toho.nejim to kazdy den,ale jednou za 14dni.a mame doma opet meloun na veceri,ja ho teda zalevam jeste ovocnym pivem,ale pivo obsahuje ionty ktere vypotime a ztratime,tak je musim nejak doplnit zdrave..tak se drz Xenus..
Odpovedať
@merulka nevim,ale myslis ze vydrzis v tom vedru jen BD den?Ja bych mozna vydrzela jen o jogurtech a tvarohu,maso mi nechutna,leda tak zavinace.Dej si pozor na tlak a na krece v lytkach,aj tak bojujeme s tema vedrama,toto bych ted fakt nevydrzela..Radsi bych dala ovocno-zeleninovy den,nebo nejake leco jen s vajickem..Uvidis sama,ja nemam silu ted ani dietit ani se mi nechce,jim vse.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni neviem ci vydrzim, ale kazdopadne vyskusam. Zas tu az tak teplo nieje, predvcerom prisla taka burka, lialo celu a vcera bola taka zima, ze v rifliach a saku som zmrzla. Dnes uz je polooblacno, ale hrozne fuka, takze idealny cas na BL den. :-) Na obed som si prichystala cestovinovy salat z hyperpoteinovych cestovin- so sunkou, vajickom a kyslou uhorkou a jogurtom, k tomu ugrilujem morcacie prsia co mam este od nedele nalozene nech sa dojedia. A idem upiect nieco z otrub, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 to by som podla toho výpočtu mala akože vážiť 65 kg ideálna vááha?? :D to sa mi nejak nezdá. čítala som jednu tabuľku http://safetruck.net-mex.hu/sk/pages/... podľa ktorej by som mala mať ideálnu váhu okolo 56 kg.. taaaakže boj sa nekončí :D mám čo robiť. :D :D len teraz sa cítim ako balón.. prišli mi MS tak sa tento týždeň nevážim. 64kg ti v dobrom zááávidím.. :) :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?